Diskantka

Meryl Streep tvýho hodnocení

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 22.11.2016  00:49

Příběh 4/ provedení 2, furt je to hrozná Kobra 11. Sorry not sorry.

• 1.5.2014  20:10
    Marley a já (2008)

To si děláte prdel doufám... Hvězdy pouze za extrémní trpělivost s hyperaktivním čtyřnohým kokotem a hezké dekorace v domě.

• 21.4.2014  00:05
    Gran Torino (2008)

Jelikož Nova obligátně posrala upoutávku a naprosto zásadní scénu vypíchla v traileru, posrala mi tak celej film. (Ano tuhle pecku sem nechala kvalitně vyhnít, než sem si ji dala.) Naprosto klasicky..... Pro Clinta mám však speciální slabůstku a tomuhle citovýmu kung pao mixíčku s bouchačkama dávám plnej.

• 26.1.2014  18:44
    Carrie (2013)

Dvě hvězdy za pěkný záběry ale matka s dcerou u mě ztratili svou pečeť kvality...nevěděla sem, že Julianne Moore hraje v takovejch sračkách. Chloe je ještě kuře, byla donucena k podpisu smlouvy zatímco Kimberly tiskla chladnou hlaveň stříkací pistolky k hlavám jejích morčat.

• 5.1.2014  14:17
    96 hodin (2008)

Starostlivej tatík zneškodňuje Albánce spalující láskou ke své dceři. Pár dialogů vyloženě vtipnejch. Napnutá po celou dobu trvání filmu sem nebyla ani nepamatuju, to bude zřejmě i důvod tak vysokého hodnocení. Stačilo pár minut a z 96 hodin by bylo 69...bohužel pro slečnu dceru. Tento film má mou pečeť kvality.

• 24.11.2013  14:16
    Fany (1995)

já nevim, bylo to lehce předvídatelný, Jiřiny výborný, ale jako celek je to dnes pouze za tři bludišťáky...

• 16.9.2013  18:50

Moc hodnej Adolf rozdává kapsle. Eva je téměř do poslední chvíle v hrozný kalbě, matka roku nutí dětem meducínku a na dohled ani jeden žid.

• 30.8.2013  17:21

Naprosto průměrná romantická snadno předvídatelná komedie. Vlastně to ani moc vtipný nebylo. A věřim tomu, že Jennifer Lawrence v tom svym tanečnim studiu za barákem rodičů spíš po nocích vzývá Satana, než tancuje. Fokoff Excelsior.

• 25.8.2013  19:46
    Projekt X (2012)

Od tohohle jsem nečekala vůbec nic, už proto, že se to líbilo mýmu 15tiletýmu vypatlanýmu bratrovi, kterej ve svym notebooku uchovává všechny díly Prciček. Pravdou je, že z toho vylezl dost výstižnej snímek dnešní doby. Čim větší hovno zapálíš a vyšňupeš, tim větší seš kokot a tim víc máš kamarádů. You go Glenn Coco!

• 9.8.2013  16:37

Pro mě určitě lepší verze Spidermana. Andrew Garfield nebrečí tak divně jako původní Pítr Párkr. Emma Stone je taky rozhodně hezčí než Kirsten Dunst. Čim dál víc mám ráda dlouhý dvouhodinový filmy, čim dýl film trvá, tim víc se chci stát lenochodem.

• 1.8.2013  18:39

Miluju chodit v létě do kina na horory a přiznávám se, šla bych na jakoukoliv zombie sračku, která by k nám do kin přišla. V tomhle případě jsem nadšeně odcházela s propocenym tričkem a při cestě domů sem klasicky čekala kdy mi pod auto vlítne divný zvíře, malý dítě nebo tvoje bába v noční košili. Myslim si, že skvělá věc, ale pořád je to americkej horor, takže čekejte pár zbytečnejch sraček, který se neustále snažíte zasadit do příběhu, zatimco na sedadlech před váma se někdo vášnivě libá, za zvuků vymítání.

• 21.7.2013  23:45
    Spring Breakers (2012)

Někdo by měl přijít a říct všem, že to je přece artovej filmík. Pak by se z toho všichni posrali... Ale jelikož tam neni Ryan Gosling a musíme si vystačit s odbarvenou Vanessou Hudgens z Chánova....tak rovnou řikám, hodně se na to zhulte a přesto nebudete od půlky chápat, proč jim ještě neexplodoval mozek po půl kile koksu, třech kilech skanku a dvaceti litrech tvrdýho chlastu. Jděte dělat zas Hany Montany.

• 15.6.2013  14:44
    Nevinnost (2011)

Stěry, DNA a mrdky dorazily do českého filmu. Geislerová je opět nevyrovnanou kurvou a Vetchý je furt stejnej kripl. Ta nová malá......NEVIM kdo to je.....nemá obočí, dost mě to sralo. Každopádně....sere tě týpek? Nech se opíchat, přiškrtit a jdi si zaplavat, zůstaň v pohodě, nech věci náhodě, problémy vodplujou ti po vodě, BETCH.

• 15.6.2013  14:39
    Moji rodiče (1989)

Bylo půl druhý a tohle vysílala Nova Cinema, opět jedna z kvalitních sraček, na kterou nikdo nebude koukat. Normální lidi spí a nečuměj na Kanadskej bullshit, right? Dá se říct, že tenhle film nepotřeboval mou plnou pozornost, stále jsem se orientovala, přestože sem půlku filmu pravidelně po pěti minutách hibernovala na gauči. Určitě to znáte, když usnete u divnýho filmu a ten se vám promísí do snu, kterej se vám zdá v těch pěti minutách. Tim se z toho pro mně stala dost nechutná věc, u který sem se sice neposrala, ale rozhodně sem z toho nebyla v pohodě. Jasně vim, že to neni zásluha štábu, ale mejch hemisfér. Já jenom vim, co sem viděla.) Samozřejmě Vám tímto nechci nijak naznačovat, aby jste si to pouštěli. Je to typická Kanadská mrdka s mírně znepokojivym fotrem, u kterýho nevíte, jestli to dělá schválně, nebo jenom hraje jak moje matka!!!

• 11.3.2013  21:39
    Motel Auvajs (1980)

Jsem ráda, že sem na tom byla v kině, protože doma bych to asi stotisíckrát vypnula (výhoda filmovejch festivalů). Jsou to neustále se opakující kvalitní začátky německejch porn s nejhoršim scénářem. TO NECHÁPEŠ, ale budeš to milovat.

• 2.3.2013  11:09
    Sucker Punch (2011)

Pokud se vám nechce vzít penis do ruky ani u tohoto, jste nejspíš frigidní ženy. Co je totiž víc, než buchta co haslí uprostřed války se všema typama zbraní. A kdo si stěžuje, že nepochopil konec, je uplnej mentál.

• 2.3.2013  10:27
    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)

Poměrně rychle jsem začla tuhle show nesnášet. Přijde mi vážně ztráta času sledovat Jana Krause, jak si získává Česko tím, že svým hostům myje prdel přímo před nima, občas i s jejich vlastní pomocí. Touha být milován stupidním národem je zřejmě silná a tak se snižuje k ponižování hostů, neustálýmu skákání do řeči a stáčení konverzace do nesmyslnejch hoven, totálně mimo ,,obor´´ hosta. Samozřejmě tomu nasadí korunu synchronizací bicí a jeho rukou, za pomoci svýho povedenýho synátora a jeho HOMO-bandu. Upřímně nechápu, že lidi ještě pořád jsou ochotný do týhle myčky prdelí chodit.

• 2.3.2013  10:16

Upřímně smekám před panmámou, protože já bych to zabila, ještě by to nevyblilo svou první vydatnou dávku zelený sračky. Posranost celkem vysokýho levlu jsem zaznamenala u přehrávání pásky pozpátku ej kej ej jsem NIKDO, kníže temnot, bla bla dabing je shit. a téměř pokaždý, když se ze dveří linuly ty nechutný zvuky....sup bitch. Naštěstí ten špatnej střih ve finální scéně mě vrátil zpět do křesla. Tenhle film je už bába, ale furt mě posílá do říše pochcanejch matrací.

• 2.3.2013  10:08

James Cole ještě v těžký nadváze rotuje kolem hranolek a Hugo Toxx ještě zcela nepochopen, loví bobříka trapnosti na hodině češtiny. Orion se vznáší v Havanovym oparu a stále žije ve dnech své zašlé slávy a zpoceného obličeje. Výcuc z pár dnů života rádoby něco dělajících chlapců, kterej se stejně skládá jenom z hulení a napadání státních orgánů. Nicméně to vyřikáte, že ta lípa vám hoří a co se týče českýho hip hopu sem vlastenec a dítě Supercroo. Mhyluju tho.

• 24.2.2013  12:03

Opět dokument, po kterym chcete pěstovat baklažány na verandě a zachraňovat kůzlata. Dokument přitaženej za vlasy o tom, že když se budete přežírat hnusama, ucpete si srdce buřtem. Některý lidi, který přešli na rostlinnou stravu a mluvěj tam o tom, vypadaj divně....na to konto vymejšlim divný konspirační teorie.

• 21.2.2013  09:12

Na doporučení jednoho starýho angličana jsem se i přes svůj věk, rozhodla dívat na animovanou pohádku. Bohužel mi nikdo neřek, že půlka filmu se odehrává v nějaký cukrový zemi, plný lízátek a želé a já se na to zkouřila jak pes,tudíž apeluji na vás, kdo mají potřebu se před filmem zkouřit- nehulte, protože potřeba mít v puse gumový medvídky a žvejkat cokoliv duhovýho, bude velká...

• 14.2.2013  17:11

Stará vožralá kamioňačka z přívěsovýho sídláku vyhrabala z popelnice údajně Pollockův obraz. Bude z ní rich bitch? First world problems...

• 2.2.2013  18:10

Tenhle film jsem viděla už kdysi, až teď mám potřebu ho zprznit hlubokým komentářem. Nevim co je horší, jestli tohle, nebo Junior, kde tahle hora steroidů rodí císařskym řezem. V Juniorovi to zazdil Denny De Vito a tady to zazdila policejní lesba s hrncem na hlavě. Nemluvim o ředitelce školky. Zlí lidé vás našli.......myslim, že zlí lidé odsouhlasili a zafinancovali natáčení tohoto filmu.

• 7.1.2013  21:30
    Definice lásky (TV film) (2012)

Kdyby to udělal Woody Allen a hrála v tom Penelope Cruz, tak se z toho všichni hrozně poserete, ALE jelikož je to český, dávaj to na jedničce a hraje tam jenom Bára Poláková...tak je to na hovno. Na český poměry slušný.

• 3.1.2013  19:22

Klasickej americkej shit, kdy vám má rakovina připomenou, co je v životě důležitý. Je mi upřímně líto, že herci jako Morgan Freeman a Jack Nicholson souhlasili s hranim v takovymhle hovnu.

• 3.1.2013  01:27

Hned jak tam někdo řek The Smiths, řekla sem si NE, další hipsterství už nechci a už vůbec ne s Hermionou, ale oukej Ezra je tam hodně dobrej, hodně teplej a divně hnusnej a dokoukala sem to. Na jednu stranu chci jet v tunelu, chci soundtrack, chci takový kamarády, na druhou stranu mi to přijde sračka, chybí tam už jenom Zooey Deschanel a zmačkanej ksicht Josepha Gordona Levitta, chybí tam Nebelvír. Proto ponechávám tenhle film bez hodnocení. Je novej rok, sem v klidu.

• 23.12.2012  11:31
    Shutter (2004)

Well, doposud jsem neměla zájem sledovat jakýkoliv Japonský/ Korejský/ Thajský filmy. Viděla jsem příliš hnusnýho porna z těchto zemí a tak jsem to zazdila. Tenhle film mně zbavil předsudků a momentálně se brodim po kolena v thajskejch a korejskejch hororech. Skvělý lekačky, divný zvraty, hodně hodně hodně špatnej konec, na kterej když si dneska vzpomenu, neni mi dobře. A to je dobře!

• 13.11.2012  22:12
    Absolvent (1967)

Pěkný barvičky, svlíkačky, slzičky, ale vaše hodnocení mě opět poslalo do hoven. Odpor je marný.

• 12.11.2012  01:08

bla bla bla vyhrocení Titanicu....fuck this shit. Kromě posledních 10ti minut to bylo divný vleknoucí se NIC. Nemám ráda takovýhle tipy filmů. Pokud se chci hodinu nudit, zapnu si šachy na ČT2.

• 12.11.2012  01:05
    Sinister (2012)

Je možný, že se k tomuhle hodnocení ještě vrátim, protože sem právě přijela z kina, ALE tahle kombinace WHERE IS FUCKING WALDO (aka Mr. Boogie v keři) a nejlepšího hororovýho soundtracku co sem kdy slyšela, se mi líbila. Uznávám, že konec je ta slabší část, ale tomuhle lepší konec nevymyslíte, protože celej příběh neni ničim výjmečnej ani novej. Spíš je to hodně zlý, hodně temný, hodně hnusný, hodně nemorální. Přesně tak jak to pár přede mnou v kině nechtěl.

<< předchozí 1 2 3 4