Neřízená střela (2010)

Tohle je velice příjemná romantická jednohubka se skvělým obsazením a perfektně zahraná. Přišlo mi to ale nějaké krátké. Rozhodně doporučuju. 80%

Maléry pana účetního (1980)

Je velice zvláštní, že tento 36 let starý film je úplně stejně vtipný, jak byl v době svého vzniku. I když znám vše zpaměti i nazpátek, stále dokáže pobavení a lehký smích vyloudit. I za to si rozhodně 5 hvězd zaslouží. Je to prostě klasika. 95%

Orel Eddie (2016)

No udělali z toho velikou show ve stylu Hollywoodu, aspoň Jackman tak působí. Eddie je podán hrozně mile a snad všichni mu musí fandit. Jestli to takhle bylo opravdu silně pochybuju, spíš to bylo hodně "na motivy" skutečného příběhu. Silná zábavná čtyřka. 80%

Univerzální voják (1992)

Ve své době naprostá pecka. Po 24 letech už je to samosebou slabší akce, ale Dolphův psychouš je skvělej. A Claude byl taky na vrcholu. I dnes tomu dávám 78%.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Asi chápu ty, kdo tomu nedali plný počet, protože se nekonala taková MYŠLENKA, jako v "V hlavě". Já s tím ale vůbec problém nemám, protože je to originální animák, zábavnej a ... co vlasně ještě potřebuju? Snad aby mě v něm nic neiritovalo. Zde se to povedlo. 89%

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Jasně, je to opět jednostranná americká agitka, ale když je to udělané tak koukatelně, odpouštím tomu snad vše. Délka vůbec nevadila, občas malinko nepřehledné, ale ano, je to dobře natočená zábava a u mě zafungovala. 82%

Aliance (2016)

Ale tak jo, asi o malinko lepší, než dvojka. Hudba ale zase zklamání, v tom mě jednička vážně namlsala. Nové prostředí a postavy znamenají osvěžení. Náš bubeník Miles Teller (kdo neviděl vynikající Whiplash, nepochopí) zase perlí. Ústřední dvojice je taková nějaká ... asi nemají co hrát, nebo nevím. Uvidíme, zda to posledním dílem důstojně završí, nebo podělají. Zatím zůstávám na pěti. 85%

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Některé momenty jsou zajímavé, hlavně způsoby, jak přežít. Některé ale úplně mimo, jako úplně hloupí indiáni, nezastřelitelnej Leo, najednou ke konci nekulhal apod. Hardy hraje pěknýho záporáka a Oscar? Proč ne. Za mě však suma sumárum lehký nadprůměr. 59%

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Rozporuplný kousek. Sandler hraje nepohledného satana s čistým srdcem, který musí zachránit taťku a vlasně všechny před svými dvěma zlými bratry. Jak zde někdo píše, tentokrát film moc netáhne Adam, ale spíš všichni ostatní kolem něho. A nedivím se těm, kdo dají i odpad. Já však mám pro Sandlera a jeho specifický žánr zvláštní slabost, tak hodnotím čtyřma. 78%.

Banshee - Season 4 (2016) (série)

Našemu miláčkovi Jobovi trvalo celkem dlouho, než nás opět začal těšit svým šarmem. Zápletka s vrahem výborná a Calvin též skvělej. Snad jen poslední díl mě zklamal, že dlouho očekávané konce byly takové nějaké krátké. Prostě to vyvrcholení nebylo tak vynikajicí, jako předehry. Nicméně čtvrtá série snad zase ještě lepší?!? Je to vůbec možné? Ano! 100% a sbohem, budeš mi chybět.