Banshee - Season 4 (2016) (série)

Našemu miláčkovi Jobovi trvalo celkem dlouho, než nás opět začal těšit svým šarmem. Zápletka s vrahem výborná a Calvin též skvělej. Snad jen poslední díl mě zklamal, že dlouho očekávané konce byly takové nějaké krátké. Prostě to vyvrcholení nebylo tak vynikajicí, jako předehry. Nicméně čtvrtá série snad zase ještě lepší?!? Je to vůbec možné? Ano! 100% a sbohem, budeš mi chybět.

Boku no Hero Academia (2016) (seriál)

První díly byly trochu nudné, ale pak se to rozjelo a po Narutovi je to další skvělé anime. Druhá série opět skvělá.

Božská Florence (2016)

Meryl nezklamala, ale asi nejvíc mě bavil pianista. Jak je opět vidět, prachatí žijí úplně jiné životy, které nemají s realitou nic společného. Žijí se si ve své bublině a každý se rád přiživí, hlavně když z toho něco kápne. Proto mám raději čisté komedie. Zde byla snaha o přesah a divák by snad měl s tou paní cítit. Ne, snad opravdu ne. 75%

Captain America: Občanská válka (2016)

Winter Soldier byl už ve dvojce velkým osvěžením a pokračuje v tom i tady. Témata kontroly a pomsty jsou silná a poměrně dobře zpracovaná. Jasně, zase tak moc se u toho přemýšlet nemá, člověk by se mohl chtít ptát, proč Iron Mana a spol. nezajímala fakta. Ale záminka, aby se do sebe pustilo 6 na 6 superhrdinů se nějaká najít musela. Dávám 84%

Deadpool (2016)

Hodnotit Deadpoola je pro mě dilema. Nemám moc rád ukecané filmy a hrdiny, což on je. Mám rád srandu a drsné vtípky, kterých je tu taky přehršel. Tak asi pocity, ne? Celkem pozitivní, dělá si srandičky opravdu z leckoho, rozpláclá mrtvola na dopravní tabuli byla fakt směšná. Kloním se ke slabší pětce, uvidím v budoucnu, jak mi bude připadat v dalších shlédnutích. 81%

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Vzhledem k tomu, že katastrofické filmy nemusím, je tohle zase jedna vyjímka, kterou hodnotím vysoko. Moc se mi to líbilo, však Marky Mark mě málokdy zklame. 81%

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Možná nejsnesitelnější díl Bridget. Docela jsem to přežil bez úhony a chvílemi se i bavil. 75%

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Překvapivě milý a zábavný film s úplně novými postavami ve světě, který milovníci Harryho Pottera důvěrně znají. Poslední díly Harryho už se mi vůbec nelíbily, zato tohle opět navrací pohodu a náladu prvních dílů. Jsem uchvácen a potěšen a vůbec mi to nepřišlo dlouhé, slabé a zbytečné, jak tu chrlí mnoho komentářů. Spokojenost za pět hvězd. 87%

Hledá se Dory (2016)

Když jsem Nemovi dal pět hvězd, musím i tomuto pokračování. Plno povedených postaviček, sympatická Dory a vše dobře dopadne - tak to asi má být. Slabá, ale pětka. 81%