Od soumraku do úsvitu (1996)

Wtf????? Do 50. Minuty perfektní spolupráce Tarantino a Rodriguez. Krimi thriller plný násilí, jak ho známe z gaunerů, nebo pulp fiction. Od 50. Minuty dobrej bullshit....

Sabotáž (2014)

David Ayer má za sebou úspěšnou sérii několika filmu, které mě ohromily. Sabotage je však jeho nejslabším a například patrole nesahá ani po kotníky. V jeho předchozích filmech jsme viděli akci i emoce a vše do sebe zapadalo jako tetris. Sabotage je zajímavý jen díky tolika krve a Arnym, který se tu ukazuje v parádní formě v posilovně na kladkách! Mně tento snímek rozhodne neurazil, ale taky nenadchnul. Co dodat... Snad jen doufat že nový terminátor bide lepší než Sabotage a konečná.

Schindlerův seznam (1993)

Druhá světová válka a holocaust není rozhodně není téma filmu, co bych vyhledával. U těchto filmů režisér i scénárista přesně vědí, jak by se měl divák cítit. Je to téma, které samo o sobě film automaticky vyzdvihne v našich podvědomích o level výš. Už jen proto tu nechci bezhlavě pálit pět hvězd, jen protože mi je židů líto. Film je samozřejmě perfektně natočený a v rámci daného žánru je to snímek zřejmě bezchybný, ale něco tomu precw jwnom chybělo. Něco co by mě přesvědčilo, ze tento Spielberguv film se může měřit a být v žebříčku před legendárním kmotrem

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Ach můj bože! Nic tam nedávalo smysl, dokonce tam byl takový zmatek, že vlastně ani nevím, kdo z nich je Ali. Větší sračku jsem dlouho neviděl a myslím, že odpad je na csfd právě pro tyto """"""pořady""""""

Návrat do budoucnosti II (1989)

Jeden z nejoriginálnějších filmů, co jsem kdy viděl. Film začíná přímo tam, kde skončil první díl. Než zbytečných blbostí a keců, druhý díl jde rovnou na věc a tak to mám rád! Marty a doktor musí do budoucnosti, zpátky do přítomnosti a pak zase do minulosti. Opakující se situace a rozhovory, které neztrácejí na vtipu. Marty a doktor Brown mají před sebou výpravu, která skutečně změní jejich životy a připraví je tak na třetí a poslední dobrodružství. V rámci daného žánru 100%

Jak přežít... (2009) (pořad) odpad!

"Tohle je kalašnikov, sacházet s ním umí každý! Konec hlavně zabalíme do kusů hadrů, poslouží to jako tlumič a zastrelite potichu teroristu!"

Pravdivé lži (1994)

Akční komedie podle mého gusta. Jak už bylo několikrát zmiňováno, zřejmě se opravdu jedná o nejlepší film s Arnoldem Schwarzeneggerem. Film trvá 2 hodiny a 15 minut, ale ani na minutku nezačne nudit, otravovat, nebo vadit. Ba naopak... Vkusné vtipy jako narážka na Ramba, akční scény jak na zemi tak be vzduchu a Arnold v roli super agenta, kterému 007 nesahá ani po kotníky. Dekuju pane Cameron

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Otravnej film který nedává smysl, plny absurdit, debilizmu a pokusů o humor (dabing).