Tučňáci z Madagaskaru (2008) (seriál)

Jděte do háje s těma trojkovýma hodnoceníma, tihle kluci už v Madagascaru ukázali, že to stálo a padalo na nich. Já ty kluky prostě žeru. A vám radit kašlat na hodnocení zhulenců co za dobrý seroš nepoznaj nic než teorii jak poznat svou matku. Ale tahle elitní bojová jednotka je elitním animovaným seriálem. Bejt jich stovka, tak jsou z nich moderní Šmoulové:-)))

Moneyball (2011)

Od Brada Pitta jsem nic závratného neočekával a ačkoli jsem fanda sportovních dramat, čekal jsem jen další průměrné. Ovšem klobouk dolů. Sice škoda toho seknutého konce, ten poslední zápas už ho vyhrát možná nechat přeci jen mohli, ale jelikož účel děje byl jiný, tak i tak výborné.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Nechat si vymazat holku z hlavy? Originální, super. Carrey super, Winslet taky. Ale někteří hodnotitelé by si měli nechat odmazat z hlavy těch pět hvězd, na ty tenhle film nemá, zvláště tím svým koncem.

Nákaza (2011)

Perfektní, napínavé. Hvězdně obsazený film spojený několika samostatnými příběhy, u kterého člověk vydrží až do konce. Super

Zkus mě rozesmát (2011)

Sandlerovské komedie miluju a Adam znovu dokazuje že co film, to perla. K tomu i nádherná romantika... Víc slov netřeba.

Poldové (2010)

Jak již někdo nazval přede mnou, Willis kráčející pro baseballovou kartičku, bláznivej Morgan a ukecanej Scott, dokonalá komedie..

Nespoutaný Django (2012)

Tarantina jsem nikdy neuznával a uznávat nebudu, pořád je pro mě jen ten režisér, co pár mírně nadprůměrnými filmy popletl hlavy mládeži, která za každým kilbilem vidí oscara. Ale tady mě konečně nadchl. I když ty krvavé scény alá Uma Thurman rozsekající 88 lidí si mohl odpustit. Ale stejně jako u Vlaku do Yumy kde jsem také čekal jen vykradený dobrý western jsem se mile spletl. Jamie Foxx parádní výkon a Di Caprio konečně umí hrát a ne se jenom topit.

Madagaskar 3 (2012)

Absolutní pecka. Jedna z mála filmových sérií, kde konec dovršil skvělý začátek a nebylo to jen laciné natahování béčkových pokračování. Dokonalé, trojka absolutně nejlepší díl plný gagů, hlášek. Geniální tah doplnit postavy o zlou zpívající policistku nebo ruského ustrašeného tygra. A tučňáci opět prokázali proč si právem zasloužili vlastní seriál, je vidět, že tyhle filmy na nich stojí. Bravo vojíne. Nádherný filmeček jak pro děcka, tak dospělé, doplněný tradiční skvělou hudbou. Není třeba víc dodávat, rovnou hážu pět hvězd tomuhle cirkusu.

Tahle země není pro starý (2007)

Kristova noho kdybych si nepřečetl že to točili Coenové, tak by mě po shlédnutí napad ihned ten pošuk Tarantino co tak rád těma krvavýma stříkancema plete hlavy pubošům. Tohle že je Oskarový film? Nebýt charisma Tommy Lee Jonese, tak zbytek včetně přeceňovaného Bardema nemá šanci to uhrát. Totální zklamání, těšil jsem se na megafilm, shlédl jsem průměrný příběh už několikrát točený jinde. Ne, tohle možná upoutává dnešní mládež co si hraje na rádoby filmové znalce, ale tahle země rozhodně není pro Oskara.

Můj auťák Brouk (2005)

Proč mají někteří režiséři stále potřebu křísit staré dobré filmy když to stejně neumí? Chudák Herbie a jeho staré dobré filmové hity.