Komici (2009)

Adame ty to prostě umíš a kašli na komentáře. Málokdo tu pozná, že nebýt toho zpackanýho konce, stačilo místo komedie z toho udělat další tvoje Volání o pomoc. Umírající komik, no neříkej že bys to nesved. I tak ale super.

Plán útěku (2013)

Lepší scénář a má to i tu pátou hvězdu. Netřeba více psát. Jen jak řekl další uživatel, ti dva se konečně potkali. Konečně zas film pro nás chlapy.

Red 2 (2013)

Těšil jsem se těšil na dvojku po bombové jedničce. Běda ó tváři bledá když jsem to zkoukl. Proč je to hergot tak zbytečně dlouhý? Kam se poděl humor z jedničky? Mimo ,, kakáníčka " Malkoviche mě nepobavilo nic. Pro fanoušky Kobry 11 nebo Total Recall tohle klidně doporučím, zbytku radím se vyhnout zklamání zkáze předchozího veledíla. Nebýt mistra Hopkinse, chybí mě tu Urban, Zeta Jones zbytečná. Amíci opět přesvědčili, že v honbě za poklady z příjmů kin zničí každý slavný film a nikdy vyjma Postradatelného Stalloneho nedovedou natočit alespoň mírně dobrou dvojku něčeho. Bez humoru, bez kvality, takže narozdíl od jasné pětihvězdičkové jedničky také bez dvou hvězdiček. A jen tradiční oblíbená parta mě přesvědčila nedát ještě jednu dolů. Barney Rossi ukaž do háje amíkům jak se dělaj pokračování.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Zhasněte světla, vypněte motory a koukejte už s tím jít na sgarbáč, tahle série měla skončit nejvýš třetím dílem. Nebo z toho snad chce někdo udělat dvacet Mayovek a čtyřicet bondovek?

Proud času (2003)

Někteří uživatelé prostě když nemůžou cestovat v čase, tak nemaj co doma na práci než na netu ničit hodnocení filmů. V lepším případě místo hodnocení filmu se zde pitvá knížka. Jistě, byla lepší. Ale filmů o cestách v čase bylo už více a horších. Tento neuchvátí, ale romantického nádechu rytíře André Marka v podání Butlera si nejde nevšimnout, to mi neříkejte.

Volání o pomoc (2007)

Já toho chlapa a jeho komedie miluju celý život. Ale tady ukazuje, že je fakt pan herec a jistě by si klidně řekl o Oscara. Stíny obrů musí dostat každého prostě, netřeba víc dodávat. A Šugrmena můžete nechat klidně taky doma.

Určitě, možná (2008)

Moje krevní romantická skupina. Kvalit Lásky nebeské nedosahuje, ale já mu tu pátou hvězdičku nakonec přidám. Ryan ušel, i když jeho postavu bych asi vyměnil někomu méně žehlenému, trojlístek Banks - Weisz - Fisher prostě kočky, ale jedině malá Abigail z toho udělala skutečnou krásu. Téma táto vyprávěj o mámě musí dostat nejen holky. Jen škoda, že naše televize by prostě nemohly jinak, kdyby tomu zase nezprasili název po svém jako u některých jiných filmů.

Rivalové (2013)

,, Chlape vždyť je to FERRARI ! No a? Je to kraksna " :-))) ...Tak takhle jezdí Niki Lauda a takhle Ron Howard ! Excelentní sportovní příběh, který jistě předčil všechny předpoklady a stane se filmem roku. A pokud ne roku, vaším jistě ano. Dlouho jsem neměnil svůj žebřík oblíbenosti, ale toto se stává novou jedničkou na něm. Na Laudovi jsem sledování formule začínal a přesto, že by se v ní našli další krásné rivality Senny - Prosta, Schumachera - Hilla a jiné, tento příběh je ten pravý. S napětím a zatajeným dechem jsem sledoval od začátku až do famózní finálové scény, která snad musí dojmout i nás chlapy. Kdo říká, že neuronil slzu, lže. Daniela Buhla jsem dosud moc neznal, ale tady jak to nazval jiný divák, on Laudu nehrál, on se jím stal. Chris Hemsworth nebyl špatný, ale nevím proč, pořád jsem v něm viděl Brada Pitta. Bravo, prostě nádherné drama, doplněné jak jinak než excelentní hudbou géniuse Hanse Cimrmana spojená z prvků jeho předchozích také super děl Šifra mistra Leonarda / Temný rytíř. Co víc dodat. Snad jen to, že konečně máme my chlapi film z prostředí formule a automobilových závodů jak měl dávno být. Le Mans bylo super, Formule se Stalonovi nepovedla jak měla, Bouřlivé dny nás moc nepobouřili. Ale tohle vám zvedne prdel ze židle. A až to zvedne zadek ještě 50 000 uživatelů jako u věznice Šošenku, kdo ví jestli se nám tu nezrodila nová jednička žebříku. V desítce brzo jistě bude. Dopsáno po 2 měsících. Už je tam :-D

Obhájce (2011)

Matt McConaughey je asi prostě rozený filmový právník. (Obhájce, Čas Zabíjet, Amistad). Co víc dodat. Úžasný film s výborným obsazením a dějem, nečekaný zvrat v půlce i konec. Jen kdyby místo Philippa hrál někdo jiný.

Divočáci (2007)

Tak dobrou komedii jsem dlouho neviděl. Nevím co mě víc bralo, zda ukecaný Lawrence, počítačový magor Macy, charismatický Travolta nebo nasraný Liotta..či scénky plácnutí bejka nebo s teplým policajtem..paráda od začátku do konce, skvělá muzika k tomu. Prostě divočáci bejby, jooo:-DDD