• Fantasy

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Tak já jsem celkem rozčarován. Star Wars epizoda VII je opravdu spíš takový úvod a připravení půdy pro rozmáchlejší další epizody. Jak je zde napsáno chybí tomu jakékoliv emoce, jakákoliv osudovost. Čekal jsem něco víc, něco nového. V podstatě jde o Novou Naději přes kopírák s pár nápady. Final fight byl naprosto skvělý a přesně u něho sem si říkal, takhle to má být, takhle to má vypadat. 45%

Milenci těch druhých (2015)

Upřímné, bez servítek, postavami vlastně atypické. Jason Sudeikis a Alison Brie jsou sympaťáci až na půdu a film táhnou jak nejlépe umí. Dokonalé hlášky a typický Sudeikisův sarkasmus. Pokud jen trochu tyto filmy máte rádi, nešlápnete vedle. Normálně bych dal 4 hvězdy, ale jak tu ten snímek vidím podhodnocený, dávám 5.

Odebrat z přátel (2014)

Tak tenhle film sem si pustil s tím,že budu koukat hodinu a dvacet minut na koninu v ranku Paranormálních Aktivit. Ale ono to nakonec nebylo tak špatné. Ano pořád se to pohybuje v tom,že v napínavých okamžicích se kamera rozmaže,sekne a tak ale zase díky provedení filmu ke to celkem snesitelné a hlavně konečně to vypadá trochu věrohodně. Co se týče příběhu i zde se hraje pořád ta samá "duchařská" písnička: Duch straší partu teenagerů a ti na sebe řvou...konec. Díky ale poměrně zajímavému provedení a nenásilnému občasnému humoru díky onomu provedení tento snímek pořád trochu vyčnívá od jiných hororů stejného typu. Za mě trošku silnější 3 hvězdy tedy I65%I

Scream Queens (2015) (seriál)

Prostě fámozní. Dlouho sem se u seriálu tak nezasmál.

Scream (2015) (seriál)

Tak tohle mě upřímně moc příjemně překvapilo. Nečekal jsem,že by MTV mohlo dodat nějaký dobrý seriál a už vůbec ne slasher a už vůbec ne slasher z vyčerpaného univerza. Ale ono ejhle. Scream TV series je opravdu kvalitní seriál a světe div se i s poměrně super postavama a herci. Samozřejmě jede se ve stylu starého Screamu tedy: narážky na ostatní horory, sexy rostleskávačky, chytří geekové a tak. Ale jako seriál to funguje velmi dobře. PS: Musím zmínit skvělý,znepokojující soundtrack. 2. Sezóna byla jako celek o chlup horší ale pořád stejně dobrá a zábavná a rozhodně si mě získala závěrem,který byl oproti 1. sezóně vyloženě zajímavý a docela i překvapivý.

Méďa 2 (2015)

Perfektní prdel s partou lidi :) Do kina jako ideální. Ted 2 prakticky v ničem nezaostává oproti jedničce. Je zde stejná konzistence perfektních gagu a těch méně povedených. Díky bohu těch dobrých je zde většina a v podstatě až do závěrečné 10 minutovky se hlaskuje o stosest. Kdybych měl vypíchnout některé brilantní gagy vybral bych: Jursky Park,Liam Neesona a smutnýho smajlika :D

Krize (2015) (seriál)

Zatím poměrně velmi dobře natočená satira se skvěle obsazenymi herci. Tu vážnou linku může brát vážně opravdu jen hnidopich. Zatím 75%

Hráči (2015) (seriál)

Je to strašně pohodová dráma o poměrně nudných sportovcich (a to Americkej Fotbal žeru), ale já sem proste čekal něco ve stylu Californication a to se mi opravdu nedostalo. Komedie to není ani omylem. Po dvou dílech 60%

Temný případ (2014) (seriál)

Tak první sezónu považuji za jeden z nejlepších a nejlépe zvládnutých seriálů vůbec. Úžasná temná atmosféra ze které vám běhá mráz po zádech. Skvěle zahrané role v čele s dokonalým Matthewem. A jeden z nejlepších openingu vůbec. A civilní a velmi dobře zvládnutý závěr mě taktéž velmi potěšil. První Série= 100%. Druhá série je úplně jiná a velmi rozdílná oproti té první. Vymizelo zatahnuté počasí Louisiany a vystřídalo ho slunečno Kalifornie. Zápletka je pořád stejně zvrhlá a zapletená ale nemrazí vás až tak jako v první sérii. Ale upřímně není to vůbec na škodu. Je to sice jiné ale stále skvělé. Velmi dobře napsané dialogy a hlavní charaktery, které podtrhuje fakt,že v podstatě nejkladnejsi postavou je hlavní "záporák". Všichni herci hrají na stodeset procent a je to velmi vidět. Farell hraje už v podstatě svého nekladneho "hrdinu". Vince Vaugh hraje svoji vážnou roli taktéž velmi dobře a dokonce i Kitsh svůj part odehrává nadstandardně. Samozřejmě ale nejlepší postavou je dokonalá Rachel,která si svou drsnacku vyloženě užívá. (a nutno říci, že v této roli je opravdu sexy jako žádná jiná herečka) Druhá série= zatím 90% ( Dal bych i 95 ale to by nesměla být v druhém díle ta facka divákovi od tvůrců)

Jurský svět (2015)

Celý film je skvělá letní oddechovka. Uvítají vás staří i noví dinové, představí se vám hlavní lidské postavy (u nichž je třeba zmínit, že všechny jsou castingovou trefou do černého), zazní ústřední všem známá melodie a jakmile se hlavní záporák rozjede, rozjede se i nefalšovaná jízda na horské dráze. Film skvěle postupně graduje až do kulervouciho finále ve kterém se všechny vaše vlhké nerdské sny stanou skutečností. Kdyby nebylo toho finále, tak bych dal 75-80%. Ale takhle nemůžu jinak než za 85%