Hory mají oči (2006)

Tenhle film mne vážně překvapil. Nečekala jsem, že u pár kanibalů, co lezou z horských děr může být něco fakt dobrýho. A může. Důležité je, že jsem se nenudila, což se mi teď u většiny hororů stává. Útok na karaven byl naprosto geniální ukázka pravého hororu (kéž by takových hororů bylo více). Bez zbytečných debat Aja to zvládl skvěle. 4*!

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Rovnou se to může přejmenovat na Teenagerský masakr motorovou pilou. Už mne tyhle vyjížďky mladých do Texasu, fakt nebaví. To průmyslu úplně došel nápad na nějaké lepší pokračování? Texaský masakr 4 bude (OPĚT) jen o bandě děcek, které přijedou do Texasu a nechají se znovu zabít? Come on, to už vážně není ani horor, ani komedie, to už je trapné.

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

To byla zase jednou blbost. Myslela jsem, že tento díl se nebude podobat prvnímu. Ano, jedná se o počátek, ale už mně fakt nebaví se dívat v hororech na ksichty ječících 18ctek, které Andrew Bryniarski zabíjí....

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

3* za to jaké to bylo zvrácené, hnusné. Už mi sice ty vyvražďovačky ve stylu zhulených, debilních teenagerů serou, ale Leatherface byla velmi dobrá postava, Andrew Bryniarski nepřehrával a hrál svoji úlohu zvráceného magora s motorovou pilou vážně dobře.

Pád Třetí říše (2004)

Řeknu jen toto: Bruno Ganz je fenomenální a jen kvůli jeho výkonu prostě musíte ten film vidět!

Habermannův mlýn (2010)

Pro mne rozhodně lepší kousek než Lidice. O skvělém výkonu Rodena nemusím ani mluvit. Děj si držel spád a měl v sobě vše, co čekám od tak temné strany našich dějin.

Líbáš jako ďábel (2012)

Sice nic moc, ale dvě hvězdy si Kaiser, Bartoška a Holubová zaslouží, protože sice jsem se vůbec nesmála, ale bylo tam pár vtipných vět, které mne docela rozesmály, jinak mě snad rozesmál jen děj, scénář a všechno kolem toho. Bohužel to nebyl smích, který bych chtěla u komedií mít. Tragické... bohužel.

Líbáš jako Bůh (2009)

Ale vždyť to zase tak hrozné nebylo, ne? Magálovou moc nemusím, takže mi ani tady nepřišla v hlavní roli jako velká hráčka. Filmu přidávají hvězdy snad jen Bartoška, Kaiser a Holubová, kterým taková komedie společně prostě sedne. Jinak se o ději moc mluvit nedá, ale jak už jsem napsala. To trio, které jsem zmínila - každý z nich ukořistil po jedné hvězdě.

Na doraz (2010)

Film jsem viděla dvakrát a po druhém shlédnutí - musím přidat hvězdu. Ono opravdu prostředí někdy dělá své. Sedla jsem si před pár dny s kamarády. Skvělej letní večer, pití, grilování a tenhle film. Má to možná trošku delší rozjezd, ale smáli se všichni. Někdy by možná netušil, že Rob a Zach dokáží sehrát skvělé duo, ale vzhledem k tomu, že Roberta dost sleduji, tak jeho fandové ví, že takový film je přesně pro něj. Chemie mezi nimi byla skvělá. A já si dokážu dost dobře představit Roberta v nějaké z dílů Pařeb, protože to by mu prostě šlo!