SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Ultra sračka a to jsem do toho ještě nezapočítala Farnou! Všechno špatně. Našel by se tam maximálně 1 zpěvák, který dokázal zaujmout. Ostatní? Škoda mluvit. Škemrání o hlasy? Ještě větší škoda mluvit.

Účastníci zájezdu (2006)

Klasická komedie, která byla vtipná a ukazovala, jak a co každá věková skupina od dovolené očekává a co naopak může dostat. Proč jsem použila "byla"? Protože když někam jedete jako "ůčastník", tak máte většinou plné zuby rituálu... Řidiči začnou tím, že se nejmenujou Karel a Karel a průvdkyně nezapomene zdůraznit, že se nejmenuje Pavlína a že to není ani žádná Pamela. Na to se všichni zasmějeme a pustí se Účastníci zájezdu (pokud tedy nemáte při sobě notebook, nebo autobus není vybaven zabudovanými počítači v sedadlech). Párkrát je to vtipné, ale po letech už se vám zhnusí i film.

Playgirls II (1995) odpad!

Ještě tam strčit takovou Žambulinku Bartošovou a byl by to adept na celkově nejhorší film. Odpad je tady málo!

Tom a Jerry: Největší honičky (2000) (video kompilace)

Do teď jedna z mých nejoblíbenějších VHS! Tenhle film mi prostě dokázal zvednout náladu! Tom a Jerry rulezz!

Lovecká sezóna (2006)

Asi takhle... Méďa Béďa mi připomíná Shreka a jelen je špatná parodie Oslíka. Animace taky nic moc, ale jako celek to bylo fajn.

Na sv. Valentýna (2010)

Spojilo se několik největších stupidních amerických slaďáren dohromady, narvalo se tam, co nejvíce známých star Hollywoodu a vydá se to paradoxně na Den sv. Valentýna. Amerika šílí nadšením a já z 80% odpadávám nudou..

Petr Pan (2003)

Film je vážně určený jen pro menší diváky. Starší si v tom moc legrace neužijí, ale kouzlo to má. Zvláště Jason v roli Hooka. 3*

Bez dechu (2011)

Dvakrát shlédnuto = ani jednou nedodíváno. Prvních 25 minut mne vždy drželo nějak v provozu, ale pak se z toho vyklubala strašná sračka. Jako by se vzal absolutně průměrný akční film a spojil se s kouzelnou školkou, která je proti tomu furt zajímavá!

Hostitel (2013)

Kniha se četla docela dobře, tak proč se jen zkurvil ten film, tak abych uvažovala i o odpadu?

Stáhni mě do pekla (2009)

Asi bych ty 4 hvězdy dala, ale když není na scéně "babičko čaruj", tak je příběh silně dementní a u mně postrádá veškeré podklady k tomu, abych z filmu cítila strach nebo nějaké napětí. Začátek filmu (+ hřbitovní scéna) byl skvělý, tak kam se poděl ten potenciál v průběhu? Jinak objevila se scéna u které jsem (nevím proč) řvala skoro smíchem a to byla garážní scéna, kde se z babičky vyklubala dost ostrá cikánka, jejich "souboj" v autě je nezapomenutelný pro mé bránice.