Rodina na baterky (2021)

Svieže, plné dobrých nápadov a dobrých vtipov. Jeden z najlepších animákov poslednej dekády.

Marťan (2015)

Možno by si niekto pomyslel že na základe námetu to bude nuda ale opak je pravdou a tie 2 hodiny ubehli ako voda. A ešte k tomu som sa výborne bavil. Scott je späť a s ním aj najlepšie sci-fi za posledné roky.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Šialená jazda od začiatku až do konca. Super akcia, kamera, strih a tá hudba. Jednoducho orgazmus na plátne. (Pri premiere v kine som to videl tak na 80%. Avšak stále som mal chuť na druhú jazdu a musím povedať že tú som si užil ešte viac než tú prvú. Plus toto je prvý film na ktorom som bol v kine dva krát.) Takže plný počet.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Najlepšia Marvelovka od Iron Mana 1. Aj ked ten troška otrepaný koniec to mierne skazil musím vyzdvihnúť dobrý scenár a skvelú akciu. A aj napriek dlhej stopáži nebol čas na nudu. A to som Capitána Ameriku nikdy nemal v láske.

Pí a jeho život (2012)

Nádherné spracovanie nádherného príbehu. A ten vizuál je neskutočný.

Skyfall (2012)

Film sa síce dosť odlišuje od tradičných bondoviek, to ale neznamená že je to zlý film, práve naopak. Mendesovi sa zas podarilo natočiť jeden skvelý film. Určite jeden z najlepších filmov roka a to aj napriek tomu že sa nájde vo filme zopár nelogických scén.

Dej si pohov, kámoši (1993)

Takéto komedie sa už dnes netočia a to je velká škoda. Jedna z najlepších komedii čo poznám. Jack a Walter sú páni. A Jackov otec to je kapitola sama osebe. "Pretiahnu tu dámu alebo ju pošli za mnou."