Appleseed Alpha (2014)

Tretí diel série, ktorý prevyšuje predchádzajúce filmy snaď len dobre spravenou počitačovou animáciou. Dejovo zaostáva a akcia je dosť bezduchá.

22 Jump Street (2014)

Ťažko uveriť že po troch týždňoch od premiery bolo kino takmer vypredané. V kine neskutočná nálada. Rovnako skvelý film ako jednička ak nie lepši. Originálne vtipy a Ice Cube geniálny. PS: Zase ako obyčajne 99% ľudí z kina odišlo pred potitulkovou scénou. Ľudia prečo to robíte!

Strážci Galaxie (2014)

Napriek tomu že vo filme sú scény, ktoré primomínajú tucet iných filmov hlavne posledny Star Trek a Thora je to niečo nové, vtipné, akčné a zábavné. Hlavné postavy ale aj vedlajšie sú skvelé stvárnené. CGI je špička a soundtrack výborný. Akcia je dobre rozložena do celého filmu takže neni čas na nudu a tie dve hodky ubehli ako voda. A čo iné na záver ako "I Am Groot".

Transformers: Zánik (2014)

Nevýrazné obsadenie postáv až na skvelého Tucciho. Priliš rozťahaný a nezáživný úvod. Akcia je veľkolepá ako obyčajne a je jej požehnane aj ked na moj vkus až moc nepriatelov vo finále a tým pádom to bolo riadne neprehladné. Niekedy je menej viac. Chýba mi stará partia. 70%

Od soumraku do úsvitu (2014) (seriál)

Pilot perfektný 80 %. Od 2 časti to ale ide dole vodou. Samé zbytočne naťahovanie, len aby to rozťahali na 10 časti. A už akože nechápem čo chcu riešiť v druhej sérii.

Předstírání (2014) (seriál)

Ďalší stredoškolský výplach mozgov typu Awkward, len tentokrát s lezbičkami.

Dads (2013) (seriál)

Miestami úchylne ale aj neskutočne zábavne (aspoň pre mňa). Po 18 častiach zrušene.

Millerovi (2013) (seriál)

Po pozretí 1 série sa čudujem že som to vydržal pozerať až do konca. Asi som čakal na nejaké zlepšenie, ktoré bohužial neprišlo. Humor biedny, obsadenie ešte horšie (okrem Bridgesa ten je vcelku zábavny). Je mi čudné že to dostalo zelenú na 2 sériu. Ale už bezomňa.

Helix (2014) (seriál)

Pilot 80% a zopár dalších časti tiež ale potom to šlo mierne dole vodou. Napriek všetkému dobrý seriál. 1 séria 60%. Uvidime kam sa bude uberať 2 séria.