ArsenalEagle

okres Louny
Student a filmofil

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 22.5.2020  22:26
    Poslední představení (TV seriál) (2020)

Poslední představení je naprosto precizní dokument, který svým obsahem a zpracováním jen těžko hledá konkurenta. Člověk by řekl, že Netflix na této minisérii pracoval už od samotného začátku, že záběry z poslední sezóny jsou dělané přímo Neflixem za účelem vydání naprostého masterpiecu v době coronavirové, v době, kdy jsme bez sportu. Ale tohle dílo ani nepotřebovalo gradování a užitek z faktu, že sport je momentálně nedostatkovým zbožím. Jde prostě a jednoduše a vybroušený skvost.

• 27.4.2020  23:17
    Kancl (TV seriál) (2005)

Kancl má pomalejší rozjezd, kdy první série je spíše oťukávací, pořádně se neví, jaký je ten správný charakter jednotlivých postav, jaké jsou jejich slabé, ale i silné stránky. Je to prostě taková klasika poameričtění velmi dobrého seriálu od NBC. Jenže to brzy odezní. Na první pohled otravné, nudné, nevtipné postavy se mění a sympatie k nim rostou exponenciálně, jejich charaktery ohromně rostou a vyvíjejí se. Ze slizkého Michaela je dobrý člověk, kterému na ostatních záleží víc než na sobě, z Dwighta je furt ten skvělý Dwight, Stanley má víc než zamručenou osobnost, Creed je ztělesněním boha. Výběr herců nemá chybu. Ano, seriál má sem tam mírně slabší díl, jenže originální příběhy a neuvěřitelná sympatie, se kterou si vás alespoň některé postavy musejí získat, vám nedovolí nedokoukat tenhle výborný sitcom až do konec. A co si budeme povídat, nevím jestli mohlo být lepší finále, než kterého se nám dostalo.

• 19.4.2020  23:33
    Hellboy (2019)

Harbour v roli Pekelníčka překvapil a ukazuje, že Perlmanovy pantofle mu nejsou až tak velký. Nový Hellboy je hodně slušný béčko, u kterýho překvapí zajímavý vizuál a nekorektní humor. Právě humorná stránka je z filmu tou nejsilnější a je jen škoda, že hláškující mašina, jakou bezesporu Hellboy vždycky byl, nesází jednu sarkastickou poznámku za druhou (nebo možná sází, ale snesl bych mnohem víc). Myslím si, že kdyby se šlo do extrému (R rating nadruhou), mohla to být fantastická řežba, naneštěstí Pekelníček běhá mezi žánry a nikde se úplně stopro nechytne a právě ta snaha nabrat alespoň nějaké body u všech diváků ho paradoxně táhne k zemi. V součtu jsem ale, vzhledem k hodnocení, mile překvapen. Film nabízí spoustu výborných scén a hlášek (obři, neklapalo by nám to,baba yaga,vílí čuník...), bohužel zároveň i dost awkward momentů, kdy nechápete co tam dělá Artuš s Merlinem, nepříjemného asiata a otravnou dívku tmavé pleti bych klidně vyměnil. Někdo tu navrhl Vaughna na režisérkou stoličku a já nezávisle na něm souhlasím, přesně to jméno mi po zhlédnutí filmu přišlo, že by to dokázalo vytáhnout někam výš.

• 14.4.2020  00:32
    Všemocný (2011)

Když jsem místy neměl problém ovládnout nástup epileptického záchvatu, užíval jsem si neomezenou jízdu Bradlyho Coopera od zkrachovalé existence, přes vlka z Wall Street až po nadějného politika. Myšlenka podobně fungující drogy je zajímavá a nedivil bych se, kdyby se o něco podobného soudruzi z východního bloku (stejně tak jako naši američtí přátelé) pokoušeli či pokoušejí. Víc než chytlavý příběh, možná bych i přitvrdil a šel do pg15, ale možná ona míra byla přesně akorát.

• 12.4.2020  10:36

Opravdu unikátní pohled do srdce a zázemí klubu, který by měl být v PL, ale padá a padá níž a níž. Skvělé rozhovory s fanoušky, pracovníky i hráči, je krásně vidět, komu a jak moc na klubu záleží. Nepochopil jsem finální rozloučení s Colemanem, který podle mě měl jasnou vizi i schopnosti tým vytáhnout, co si budeme povídat, za půl roku se toho moc zvládnout nedá. Jakožto fanoušek Arsenalu, který si týden co týden užíval podobné strasti z víkendových zápasů, jsem se do situace Sunderlandu dokázal dosti vžít, a i když SAFC nefandím, dokázal mě dokument cítit pro něj.

• 6.4.2020  00:00

Vizuál parádní, akce slušná, hudba sluchu lahodící. Tak proč to není ono? Zase tolik nesmyslů, tolik příběhových kravin, tolik kýčovité omáčky , taková nálož chyb (na střeše Falcona mi stojí kamarádi, takže udělám 20 vývrtek, aby náhodou nespadli). Jsem rád, že Róza se svým lovestory ustoupila do pozadí a kolem Finna se začal motat někdo přijatelnější. Vztah Rey a Bena je ještě komplikovanější a dává ještě menší smysl, ale co si budem nalhávat, celá trilogie víceméně postrádá smysl. Palpatine potěšil, nebo vlastně nepotěšil, protože nedával smysl. Dominic Monaghan potěšil, nebo vlastně ne, protože se tam objevil s nulovou hodnotou, kdy ho nemůžu brát jen jako cameo, ale zároveň očekávám, že k něčemu jeho postava bude? Funguje humor, C3PO nebo Babu Frik využili svůj čas na plátně výborně. Přijde to jenom mně, nebo ty filmy končí víceméně úplně stejně? Ten koncept poslední bitvy a situace po bitvě je už tak strašně ohraný a předvídatelný. Od celovečeráků ze světa SW bych si dal nějaké to desetiletí pokoj, krátkoepizodní příběhy (Rogue One, Mandalorian, Obi-Wan?) si naopak líbit nechám. Jediný význam této trilogie vidím asi jen v tom, že se může zpětně docenit kvalita epizod I-III.

• 3.4.2020  00:30
    47 róninů (2013)

Vesměs jde o zajímavé historické fantasy z opravdu lukrativního prostředí středověkého Japonska, to já rád. Ač přímočarý děj, má film co nabídnout a i když se objeví i né úplně dobré scény, jde o slušný film. Choreografie soubojů je povedená, Reeves si jede svůj vysoký standard, Sanada zase k samurajským filmům sedne jak prdel na hrnec, bez něj si takový film ani nedokážu představit. Člověka ale až zaráží, kam se přesně ztratily ty desítky, ba stovky milionů dolarů. Připomíná mi to v tomhle ohledu Van Helsinga. Jsou to hodně slabé 4 hvězdičky.

• 1.4.2020  00:22

Tarantinův rukopis je cejtit, ale Tarantinovky v naprosté většině nenudí díky geniálním dialogům. Těch je tady ale poskrovnu, spíš tu nejsou vůbec. A dá se říct, že krom ujetého finishe jde o docela nudnou šílenost. Herci jsou fajn, když Juliette Lewis nemusím. Každopádně snad každá postava je totální magor, nejen hlavní dvojka, ale i RDJr nebo TLJ. Málokdy mě film tak moc mine, chápu asi smysl vzniku, ale tohle nebyl můj šálek kávy.

• 30.3.2020  00:14
    Gentlemani (2019)

A máme tady další nálož Ritchieho génia, který se naprosto vyžívá v co největším komplikovanost příběhu a jednání postav. Skvělý herecký ansámbl, perfektní britský akcent, příjemná hudba a pevná ruka vrcholného Guye.

• 26.3.2020  01:13
    Nad košem (1994)

Velmi dobrý film, u kterého nejen basket=dobrý a gang=špatný dává vzpomenout na Cartera. Nebo je to obráceně? Basketu je tu požehnaně a kouká se na něj více než dobře, nezapomíná se ale ani na příběh, který sice není z kdovíjak nepředvídatelného soudku, ale rozhodně nebude nudit. Herecké obsazení opravdu potěší, protože ať už 2Pac a nebo Leon, Wayans a Bernie Mac patřili v té době k hodně zajímavým a nadějným hercům. Streetball, rap a a gangy, co víc si od od prostředí NewYorského Harlemu devadesátých let přát.

• 24.3.2020  23:42

Basketbalových filmů není nikdy dost, a těch dobrých ještě míň. Proto jsem nadšený, že i přes velká očekávání jsem z výsledku více než spokojený. Affleck je nařachanej řízek v nejlepší fyzické i herecké formě (snad to tak má i v životě) a je radost se na jeho herectví dívat. Příběh je velmi dobře napsán, a i když se nejedná o kdovíjak originální sript, má dost svých vlastních myšlenek.

• 23.3.2020  00:12

Jako kolekce několika opravdu povedených scének super, co se ale celkového filmu týká, asi nemůžu říct, že bych byl odvařenej. Taková kombinace Fakjů s... no ani nevím s čím. Mít to propracovanější příběhovou linku, byl bych asi spokojenej. Jenže film stojí jen a pouze na kompilaci různých vtipných situací a vulgarit (styl ala naházíme tam toho co nejvíc a je jedno, že se něco nepovede a že to potopí ke dnu - bez až moc zbytečností by to byla bomba). No, a bohužel ne všechny zamýšlené vtipy nejsou vtipné, občas se i dostaví trapnosti. A to je škoda, protože jako někdo, kdo má podobně pitomý komedie rád, jsem potenciál viděl.

• 16.3.2020  01:10
    Ježek Sonic (2020)

Narozdíl od Pikachua, kterého brutálně táhnul Ryan Reynolds, Sonic boduje téměř na všech frontách. Ano, příběh sice není žádným Nolanovým hitem, každopádně plyne velmi svižně a nezadrhává. Humor je kvalitní a je velmi dobře dávkován. Spousta (hlavně tedy vizuálních a zvukových) narážek na hry je opravdu povedená. Marsden je sympaťák, Carrey jako vždy boží a role záporáka se zhostil na jedničku, Sonic se povedl. Na závěr chci moc a moc ocenit práci studia a animátorů, za to jak vyslyšeli prosby a nářky diváků po prvním traileru a překopali vzhled Sonica. Už jen za to si film zaslouží zůstat v červených číslech!

• 12.3.2020  22:44
    Zrůda (2003)

Tak nějak nemám slov. Dívat se na jednu z nejkrásnějších hereček v podobné roli je něco zvláštního, to jak nechutně dobře ztvárnila Aileen, vede jen k nepříjemnému mravenčení. Ta proměna je neskutečná a ocenění oprávněné, o hlasu, mimice a vůbec pohybech snad ani nemusím mluvit. Jeden z těch filmů, které už víckrát vidět nepotřebuju. Škoda, že Christina Ricci tolik netočí, mám ji rád a je to výborná herečka.

• 12.3.2020  15:51

Spolu s dvěma veterány se vydáváme na dvouhodinovou naháněčku asi nejznámějšího zločineckého párečku Ameriky. Tempo je pozvolné a ke své době a faktu, že oba Rangeři už nejsou ve svých kovbojských letech, opravdu skvěle sedí. Přičteme-li i nejednu ze scén, kdy se tají napětím dech, vyjde nám z The Highwaymen výborný krimi thriller, který se chlubí bohatou dobovou výpravou a hlavně neuvěřitelnou chemií obou hlavních protagonistů. Btw. Verbal mě pro jednou se svým posledním souvětím opravdu odrovnal.

• 11.3.2020  16:34

Angelině ta role sedí na míru, proto je škoda, že se její postava dostává (částečně) do ústraní a hraje, jak se říká, až druhé housle. Každopádně opět zde máme moc hezký vizuál a nijak složitý příběh, prostě taková Disney klasika. Příjemné strávení rodinného večere, kde si něco najdou tatínci i malé ratolesti. Celkově asi slabší než jednička, ale rozhodně neurazí.

• 1.3.2020  20:31
    V síti (2020)

Nevěřil bych, kolik lidí přitáhne do kin český dokument. Jenže propagace odvedla skvělou práci, nijak vlezle, spíš podprahově se jí povedlo zaplnit kina lidmi všech věkových kategorií. Jde o hodně zajímavý počin, který umně balancuje mezi vážným tématem a odlehčenými momenty. Nevím, jestli jsem se někdy tak zasmál u tak nevhodných situací. Holky odvedly obrovský kus práce a za ty 3 měsíce, které tomu daly, je naprosto obdivuji. Myslím si, že spousta dětí hledá vlídný kontakt mimo své, někdy nepřátelské, okolí a je pravděpodobné, že se s tím setkat mohou. Já na druhou stranu jsem nikdy něco co by se dalo brát jako zneužívání nezažil, snad protože jsem kluk, snad protože bych z toho měl spíš prdel než depky a radost z nových kamarádů, snad protože jsem snad trochu rozumnej. Nejsilnější jsou pak asi samotné interakce s predátory (u toho párečku "ty mě budeš lízat zatímco tě on bude šukat" jsem fakt jen blbě čuměl), chyběly mi snad jen následné info od PČR s tresty a jmény těchto .. kamarádů. Cením Lukáše a jeho samotné přidání do dokumentu, protože né každý za monitorem je hovado, ale je dobré se mít na pozoru. České překvapení roku. Jednoduché, ale důležité. Vtipné, ale k zamyšlení.

• 18.2.2020  19:55
    1917 (2019)

Neuvěřitelně natočený film. Opravdu smekám nad možnostmi dnešní kinematografie. Spousta silných scén, neokoukaní mladíci a pětice vedlejších známých Anglánů.

• 18.2.2020  11:07
    Spartakus: Bohové arény (TV seriál) (2011)

Nedovedu si představit, že by se Gannicus objevil v hlavním seriálu bez tohoto výplňového dílka. Bohové arény totiž vznikly vlastně z ničeho ve snaze vyplnit prostor kvůli Andymu. Každopádně na poměry za jakých BA vznikly opravdu výborné.

• 18.2.2020  11:04
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Na první pohled 300, akorát s mnohem levnějším CGI a efekty, které jsou (minimálně pro možnosti HBO) občas k smíchu. Pokud se ale necháme vtáhnout do děje, poznáme velmi dobře napsané postavy, ponoříme se do promyšlených her a užijeme si starověkou jízdu v plné parádě. Hurst, jak je známo, se historie drží jen tak aby se neřeklo.. použije jména, sem tam nějakou událost, ale obrovská část díla je jeho fantazie. Toho já úplně nejsem fanoušek, na druhou stranu Spartakův příběh je tak trochu pohádka. Andy byl charismatický bůh, Liamovi ale nejde křivdit, snaží se a ostatní postavy a herci mu dost pomáhají držet vysokou laťku. S kozama, ptákama a krví se tu děje snad vše, jen ne šetří.

• 12.2.2020  21:53

Povedená satira nejvyššího výboru, jejich představitelů a jejich činů. Jason Isaacs jako Žukov výborný, s ním bych si užil i nějaký ten komediální prequel, Buscemi také nezklamal. Nicméně o něco slabší, než v co jsem doufal. Je zde pár skvostných scének, ale tempo je po většinu filmu překvapivě mírné, přestože jsem se nudit úplně nezačal.

• 30.1.2020  22:58

Po hodně... hodně dlouhé době opravdoví, staří dobří Vikingové jak je známe z prvních dvou sérií. Z Bjornovi linky mám snad poprvé od Horika podobný feeling, který jsem myslel že je dávno pryč. No, pryč asi je, ale tyhle drobné útržky strašně moc potěší. Co se hlavní Šíldmejdn týká, skvělý 1v1, který bohužel přešel v ubohý scénář jejího následného jednání (opravdu se někdo bez nadsázky rozsekanej na maděru rozhodne, že vyrazí na výlet na koni?). Nicméně asi nejlepší díl posledních 2 sezón, byl bych nadšený, kdyby si dokázal podobnou kvalitu udržet. PS konečně Erik.

• 1.1.2020  15:55
    Irčan (2019)

Mně dlouhé filmy s kvalitním dějem a propracovanými postavami nevadí, spíš naopak, a Slyšel jsem že maluješ pokoje je přesně takovým filmem. Typický Scorsese s (to už nejde více) typickými herci. Dostáváme opravdu podrobný životopis nájemného zabijáka a také náhled do mafiánského prostředí tak trochu jinak, než tomu je například v Mafiánech nebo Kmotrovi. Skvělý (omlazení/ostaršelí) De Niro, Al Paciono a Pesci táhnou svým charismatem film a je radost je sledovat při práci. Spousta povedených scén, pár které mohly být zajímavější, ve výsledku příjemně strávené odpoledne.

• 30.12.2019  22:48

Jedna z nejlepších satir, kterou jsem kdy viděl. Perfektně zachycená absurdita, dokonalý humor a balancování na hraně.. no, možná bych i ocenil jít i za tu hranu, věřím, že Taika toho měl v rukávu nespočet, ale hold ta dnešní korektnost. Lehkost a trapnost, která ovšem není trapná, ale roztomilá a naivní se line příběhem, který je emočně nabitý a silný. Škoda jen, že ve výsledku se nezdá úplně celistvý, vůbec by nevadilo dodávat v jakém jsme roce, měsíci a dni, protože i když se můžeme chytnout jakýchsi časoprostorových indícií, stejně není těžké se ztratit. V jedné scéně sníh, v druhé už má Áďa v hlavě 2 dírky navíc. Komedie bez vulgarit a záchodového humoru je v dnešní době víc než vzácná, o to víc ji oceňuji. I přes obrovská očekávání jsem naprosto spokojen - Žatec kam se podíváš, herecký koncert a hlavně užívání snad všech (RGD mě v hlavní roli vážně překvapil, ten kluk nám toho ještě hodně ukáže, ve vedlejších rolích excelovali Rockwell s Alfiem, Merchant, Archie Yates), Taika boduje na všech frontách, postavy nejsou vůbec černobílé a jsou skvěle napsané a jak jsem už psal, tak i výborně zahrané a užité. Nevadilo by mi, kdyby si film držel jen komediální notu, protože ta tu fungovala lépe než fantasticky, nicméně i na vážnější strunu se zahrálo překvapivě kvalitně. Trefa do černého! 30. 12. 19. předpremiéra, Žatec.

• 30.12.2019  00:05
    The Mandalorian (TV seriál) (2019)

V Mandalorianovi vidím vše, co nová trilogie tak strašlivě postrádá.Galaxie daleko daleko odtud má k nabídnutí nespočet příběhů, postav a míst. Favreau umí a pokud mu sekunduje taková kvalita jako například Waititi v posledním dílu, vznikne opravdový klenot. Mandalorian je takový vesmírný road-movie western s povedenou akcí a vytříbeným humorem. Pedro Pascal (ač se o tom, že je pod maskou právě on přesvědčíme jen jedinkrát) byl vynikající volba do hlavní role, jemuž asistují neméně skvěle zvolení herci v zajímavých postavách a CGI bordel je zde opravdu příjemný. Ve výsledku z každé scény úplně srší chemie mezi postavami a já jen smutnim, protože bych se za delší, alespoň 50 minutovou, stopáž každého dílu vůbec nezlobil. Důležité je nenechat se příliš odradit relativně nesouvisejícími epizodami, které do sebe ovšem v závěru zapadnou jak puzzle a vytvoří opravdu výborně vystavěnou zápletku a rozuzlení.

• 29.12.2019  23:53

Taika Waititi u kormidla... mohl jsem si to uvědomit u nejabsurdnějšího, nejvtipnějšího, hravého, ale zároveň i velmi vyspělého a nejlepšího dílu série. Taikův styl se nezapře a díl nabízí tak moc naprosto dokonalých scén, ať šlo o rozhovor Stormtrooperů, IG11 či klasicky baby Yodu.

• 21.12.2019  23:58
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Za první sérii dávám 5 hvězdiček, ale jen v naději, že se to brzy zlepší. Není to vůbec špatné, atmosféra je vynikající a až překvapivě dobře zobrazuje Sapkowskiho slovanský svět (pominu-li všudypřítomné multikulti). Ale bohužel jako někdo, kdo hrál hry a četl povídky a knihy a má svět zaklínače vážně rád, vidím tak moc věcí, které mohly být o tak moc lepší, že je mi to až líto. Henry Cavill je fantastický a roli Geralta si opravdu užívá + CASTING spousty spíše vedlejších rolí se opravdu povedl, ale jsou tu i ty, které se mi vůbec nezamlouvají, Ciri ještě skousnu, myslím, že Freya Allan má co nabídnout i když mi tam něco chybí, ale co se protagonistek dvou hlavních čarodějek (Yen a Triss) týká.. achjo, bál jsem se toho a splnilo se - ani jedna z hereček se do svých rolí prostě nehodí, ale s tím už nic nenaděláme, ale takhle podělat výběr 2(3) hlavních hereček. Další obrovskou chybou je USPĚCHANOST děje - neodpustím si srovnání s GoTkem, které, dokud mělo vypracovanej příběh držící se knižní předlohy, bylo naprosto dokonalým počinem.. poslední řady byly sice vizuálně parádní, ale příběhově roztěkané, uspěchané, nedotažené a na výsledku se to strašně projevilo. Witcher je podobný, jeho knižní předlohy nabízí opravdu kvalitní základ pro výstavbu děje, který je originální (rozuměj jde si svou vlastní cestou a lemují ho známé povídky) a to chválím. Postavit svůj vlastní příběh na stabilním základu mnoha povídek mi přijde jako výborný nápad a on by i fungoval. Kdyby povídky byly dotažené. Kdyby na každý díl (tedy i povídku) byl dvojnásobný čas, myslím, že bych slintal blahem. Jenže mně přijde, že ze střižny přišla jen polovina práce... Úpravy jsou nutné, ale tak obrovské zásahy do povídek jsem nečekal. Další, co mi nevyhovuje, je nevyužití či dokonce ignorování SCHOPNOSTÍ zaklínače. Věřte nebo ne, zaklínač je mnohem víc než jen skvělý šermíř (choreografie několika soubojů je naprosto úchvatná). On umí i kouzlit, respektive umí používat primitivní magii. Za celou první sérii využil Geralt pouze znamení Aard a to jen párkrát, přitom umí využít hned několik různých znamení. Například proč se nenechat pokousat Ghoulem, když nemám meč a znám znamení vhodná jak pro útok, tak obranu. Alespoň nějaké ty flakónky nám vědmák vypije. Neodpustím si to, ten dement, co dělal pro Netflix Cz OBSAHY (a jsou tedy i zde na čsfd) k tomuto seriálu si zaslouží vykastrovat, absolutně netuší o čem píše, neumí udělat obsah. Hlavně že pomova politika obsahů pro epizody musí být minimálně 5 vět - obsah se dá krásně vměstnat do jedné věty, ale když vůbec netušíš, o čem píšeš nebo jsi to snad ani neviděl, tak to prosím nedělej. Na závěr se chci jen modlit, aby seriál využil ten brutální POTENCIÁL, který má, a stal se jedním z největších kultovních seriálových počinů. Vím, že to může být o dost lepší, teď to z toho jen vyždímat.

• 21.12.2019  23:28

Jakože plnej počet a ani vlastně nevím za co. Přijde mi, že scénář psal podobně neschopný, ale hlavně neuvědomělý člověk, jako ten, který vytvořil obsahy k jednotlivým epizodám (jakože wtf, co mají ty obsahy být?! chce se mi blejt). Víc než v kterémkoli díle chybí logika, smysl toho všeho, naprosté nevyužití schopností zaklínače. Obrana pevnosti naprostý nonsense, Geraltovi halucinace zajímavé, ale přijde mi, že k ničemu. Hodně rozpačité zakončení.

• 21.12.2019  22:13

Tak teď mám dilema. Je lepší dostat nášup Sapkowskiho, který je ovšem dost očesaný, nebo dostat pálku něčeho úplně nově vymyšleného, na čemž se pravděpodobně bude odehrávat hlavní příběh? Ono se mi to možná líbí víc, protože jak povídky znám, cítím co mohlo být jinak, lépe. Tady si ovšem klestíme cestu neprobádanou džunglí seriálového příběhu a tak nevím, co očekávat, nemám moc s čím srovnat. A to se mi možná líbí víc. Pravda, v tomhle díle se nám asi dostalo nejméně zaklínače a nejvíce vaty tvořící a hlavně ucelující celkový příběh, ale překvapivě mi to nevadilo. Konečně se nám propojují všechny 3 příběhové linky. Krásně to shrnul Trevor níže, já jen dodám, že i jako fanda předlohy a her se snažím od toho odprostit a užít si seriálovou podobu, protože má hodně co nabídnout a nechci ji zatratit, protože si jde svojí (i když dle mého špatnou) cestou.

• 21.12.2019  20:37

Velmi dobré zpracování Hranic možností, dosti pozměněně (jak jinak...), ale funguje výborně. Udělat z naprostýho kkta Eycka úplně jiného druha kkta, dost zajímavá volba - z jednoho z nejvygumovanějších a přesto bojově nejschopnějších rytířů, co už na kontě nějaké ty draky má, udělat nejvygumovanějšího "for the kingdom and the glory" panice (rip hirikka).. nad tím jen nevěřícně kroutím hlavou. Nad linkou Ciri kroutím hlavou ještě víc, ale co už. Od Yen očekávám měnění Sekáčů a jim podobných na pampeliškově žlutou, nečekám a ani o to nestojím, aby kosila jednoho po druhém kudlou. Na druhou stranu velmi dobré zpestření v podobě Yarpena a jeho crew.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28