Kříž (2011)

Né moc podařená fantasy akčnárna

Malý Herkules (2009) odpad!

Fuj tajbl! Můj 2. výlet na 3D film po Avatarovi - tohle je odpad!

Železná lady (2011)

Meryl Streep v roli, ve které ji někdo může i nepoznat. Paní Streepová stvárnila anglickou političku Margaret Thatcherovou. Film si za všechny předělávky Meryl opravdu Oscara za Masky zaslouží

Mamma Mia! (2008)

Eddechovka se spoustou krásných písní od ABBY. Film nemá žádné extra ambice, ale na jeden večer příjemná muzikálová komedie v hlavní roli s Meryl Streep, její sestrou Amandou Seyfried a třemi nápadníky na Amandino otcovství.. 70%

Strážci - Watchmen (2009)

Filmy s komixovým předoriginálem mám celkem rád, nicméně bylo to velmi, velmi slátané dohromady, a to mě opravdu nebavilo.. Vizuálně velmi povedené, ale výkony a samotný příběh jsou na doživotí v Alcantrazu

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Těšil jsem se, to je pravda, jenže v průběhu času to ze 4* kleslo na 2*.. Není to zas tak špatný, ale.. jen pro zarputilé fanoušky Van Damma 45%

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Hodnocení 51 % je ignorantská zrůdnost, které se dopustili uživatelé, co se seriálu snad ani nedotkli, pokud ano, bylo to v českém dabingu v prvních, lehce slabších, přesto slušných dílech. Tohle není seriál pro teenagery, to je seriál o teenagerech. Zatraceně dobrej seriál. Co se práce s jednotlivými charaktery dospívajících lidí týká, nevím jestli jsem si někdy všiml něčeho lepšího, kvalitnějšího nebo dokonce realističtějšího. NUTNO SLEDOVAT V ORIGINÁLU, neboť strašně moc vtipů a slovních hříček úplně ztratí s dabingem smysl ("I was Rat, you?" - "Dead"). Dost jsem na tomhle ujížděl, a fakt mě to bavilo, i když pro normálního staršího diváka je to naprostá blbina. To co vzniklo později (The Vampire Diaries, Twilight..) tomuhle nesahá ani po kotníky, bohužel, kdo si dnes vzpomene na UŽ what the fak 20 LET starej biják. Mimochodem, jde o jeden z největších rozdílů mezi IMDB a ČSFD, co jsem kdy viděl. IMDB hodnotí Buffy 8,2/10. _____________________ Hodnocení po maratonu všech dílů viděných v roce 2017: I po 20 letech neuvěřitelný seriál řadící se mezi naprostou špičku, který má jen pár slabších míst, která jsou v konečném výsledku úplně zanedbatelná. A muzikálová epizoda (Once More With Feeling) byla skvostná. Oblíbené postavy: Anya, Spike, Clem a ústřední kvarteto (Buffy, Willow, Giles a Xander/Alex). Neoblíbené postavy: uječená a otravná Dawn.

Maska (1994)

Jeden z nejlepších a nejznámnějších filmů s Jimem Carreyem. Vtipný film, který se hodí do každé rodiny. Na tohle se musíte sami podívat, i když je jen málo lidí, kteří tuhle bláznivou komedii neviděli.

Událost (2010) (seriál)

No, tenhle ten seriál mě začal bavit až tak od 10. dílu, ty první mě nebavili

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Ano, většinou je vše točeno přes modré plátno, ale jinak by se to jen sotva povedlo tak výborně vytvořit.. Velmi dobrý výběr herců, a velmi dobrý scénář. Pokud ale jste odpůrci digitálně upravených filmů, tak to pro vás nebude.. Dokonalost v podobě 117 minut . Snyder je bůh