Wrestler (2008)

Podíval jsem se na to, i když mi nahrávaný wrestling vůbec nic neřiká. Každopádně mě to vůbec nenadchlo, jak po sportovní, tak i po zdramatizované stránce (netuším vůbec proč). Viděl jsem to pár let zpátky a dal jsem tomu 4* - a ty už nebudu měnit ;)

Transformers: Zánik (2014)

Lepší než třetí díl. Po absenci Megan Fox zde chybí i hlavní postava z předchozích dílů. Walhberg film táhne, je to emotivní až až, a možná v tom je ten největší problém.

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Perfektní animák a v tomto roce určitě nejlepší, co jsem zatím z animovaného viděl. Skvělé odlehčené vtípky, bezkonkurenční příběh a výborné zpracování dělají z tohodle filmečku učiněný zázrak doporučuju! "Mr. Peabody! Mr. Peabody!" and "Sherman! Sherman!"

Projekt X (2012)

"O takejto PÁRTY môžme v reálnom živote len snívať."

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Škoda, že se musí čekat na další díl :) Jinak v některých ohledech podprůměrné, v nějakých zase excelentní.. :)

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Parádní počin Bena Stillera na obou frontách :) Krásné prostředí a hodně výborných scének.. (při prvním snění jsem fakt zíral) :D a v oceánu to bylo taky výborný

Ropáci (1988) (studentský film)

Když film dostane Oskara, tak už to něco znamená. Bohužel pro mne to byl jen fiktivní dokument

Stážisti (2013)

Nesvatbovi? Moc dobrá komedie. Stážisti? Ještě lepší! Je jasné, že se musí brát film s velkou nadsázkou, přeci jen to nejsou takoví blázni do Famfrpálu atd atd.. :D Ale velmi mě to pobavilo, a to je to jediné, co od komedie očekávám :) Takže s upřímným srdcem plný počet

Ocelová pěst (2011)

Pro mě obrovské překvapení :) I když mi Jackmanova role přišla 50% filmu celkem nesympatická a hloupá, s přibývajícím dějem byl charakter lepší a lepší, závěrečný FIGHT bez komentáře .. Jedna z top akčních-dramat posledních let