J. Edgar (2011)

Další oskarová role pro DiCapria :) a opět Eastwooduv příjemný patriarchismus :3

Zombieland (2013) (TV film)

Opravdu pochybuji, jestli se na to mám dívat, Zombieland (2008) byl totálně boží, ale co koukám (jen na fotky) tak mi to přijde příšerné laciné a okopčené. Jasně vidím všechny hlavní postavy z filmu zde, ale ani jedna mi není sympatická či nějak lepší .. Radši to fakt nechám proletět mimo mě

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Bomba :) Viděna první (a zatim jediná série) a je to snad nejlepší seriál doplňující řadu souvisejících filmů, ale zároveň dokáže stát na vlastních nohách.. Moc se mi líbí zakomponování Hydry, a jsou zde zvraty co jsem fakt nečeka.. Jsem rád, že je zpátky Coulson, a mimochodem, Skye je děsná kočka.. :D

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Perfektní! Film, rovnající se kvalitou i úžasným Avengers, se zápletkou, která stojí skutečně za to! Lehce mě mrzelo, že se v tom spiknutí objevili (z těch dobrých) pouze Kapitán, Nataša, Fury a (létající) černoch s Robin z HIMYM.. :D, jelikož bych čekal, že se dá dohromady více avengerů.. Jinak nemám co vytknout

Aeon Flux (2005)

Ještě méně logické než Matrix :)

Můj přítel delfín (2011)

Americká klasa rodinná komedie se zvířátkem a samozřejmě jasným happyendem Někdy to až omrzí

Tři mušketýři (2011)

Zajimavy pohled na tri mušketýry.. rozhodne nejoriginálnější