13 Eerie (2013) odpad!

Tak tohle je přímo precizní sračka, kterou člověk dokouká jedině se sirkama v očích.

Řezník (2006) odpad!

Těžko uvěřit jaká muka musí člověk občas vytrpět ,aby dokázal dokoukat jeden film.

Rychle a zběsile 6 (2013)

No ... když člověk přehlédne haldy extrémně přehnanejch stupidních scén, tak se na to dá moc dobře dívat.

Oživlá mumie (2005) (TV film) odpad!

Je vůbec možný, aby byl někdo takovej retard a natočil takovou sračku?!

Poslední smích (1995)

Tak to je ukázkový příklad multikulturní stupidyty. My jsme židi, cikáni, "černoši" a jsme nejlepší. Všechno co je proti nám je špatný :D :D :D Násilí je projevem primitivního chování... Ale no tak! :D To že jsou lidi naivní srabi ještě neznamená, že násilník je primitiv. Je to jen člověk, který ví, že násilí řeší vše nejrychleji a nejefektivněji. Na bolest totiž slyší každý a velice dobře. Kecy a poučná rádoby komunikace problémy neřeší v reálném světě. Je zvláštní, že tenhle film natočili zrovna v zemi, která byla získána na základě genocidy původního obyvatelstva, ale to je asi ok, že? Jediný rozdíl je jen v tom, že někdo na to má a někdo ne. Kdo na to má problém vždy vyřeší. Ten kdo na to nemá jen žvaní a díky svojí slabosti a zbabělosti dělá ze silného jedince primitiva. Hold co naplat... na nic jiného se nezmůže :) Hlavní je přece označit za primitiva každého na koho nemá nebo koho se bojí. No já teda nevim kdo je ve finále větší primitiv. :) Je to paráda. Divím se, že se nezačali po hlášce o teplouších ještě zastávat práv pedofilů, zoofilů a nekrofilů. Tam tohle přehnaně humání svinstvo totiž směřuje. Za chvilku totiž nebudou tyhle zvěrstva brány ani jako nemoc. Jen je každý jiný, že? Do prdele s multikulturním humanismem a rádoby morálníma hodnotama! S ukazováčkem v křeči na myši dávám 2* za tuhle židoafroamerickou homopřehlídku multikulti chytráků... samozřejmě jen kvůli příjemnému konci. :)

Křižovatky života (2013) (pořad) odpad!

Úplně stejná debilita jako pořad Na plac! Ty hovada mluvěj jako když to čtou z nějakýho taháku. Nechápu k čemu je taková sračka. A vůbec... to ještě lidi nemaj dost svejch problémů? Asi ne, když na to musej čumět ještě v televizi.

Tři (2005)

Nezáživný příběh kurvy, rozvraceče vztahů a chorobného žárlivce. Klasika jako vystřižená z dnešního způsobu života. Manžel žárlí, tak si zaprcám jinde řekla si žena. Manžel žárlí , že prcám jinde, tak mu ukradneme loď. No do prdele teče sem voda musíme zpátky nebo se utopíme. Ten člověk snad nemá svědomí.

Nestvůra z hlubin (2004) odpad!

O těžkých duševních poruchách, imbecilitě, mentální retardaci a kompletní paralyzaci smyslového a věmového ústrojí režiséra a celého filmového štábu již není pochyb.

Charlieho andílci (2011) (seriál) odpad!

No paráda! Díky debilnímu filmu vzniknul ještě debilnější seriál.