Karanténa (2008)

Sympaticka kopia, dokonca mi prisla "znesitelnejsia" na pohlad ako original, kedze sa kamera az tolko netrepala. To vsak neznamena, ze je to lepsi film :)

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Vtipnejsi, komornejsi a konverzacnejsi Harry. A to je asi tak vsetko. Ziadna akcia, ziadne wow momenty, ktore by vas nadvihli zo sedaciek a o pol jednej v noci som uz mala pocit, ze zaspim. A ked sa to skoncilo, tak som neverila vlastnym ociam, ze hm... Zaver? A kde mame nejaku gradaciu? Kde mame nejaku skvelu akcnu scenu? Nejaky suboj medzi dobrom a zlom? Haloooooooo! To sme si hadam ani nezasluzili :)

Půlnoční vlak (2008)

Skoda preskoda toho konca. Ano chapem, predloha nepusti (ha ha :D), ale osobne by som si priala nejaky iny zaver. Inak velka spokojnost :) A btw, celkom by ma zaujimalo, kolko dostal Vinnie za rolu honorar, kedze za cely hodinu a tristvrte trvajuci film povedal jedno slovicko :D Vzdy som vedela, ze byt hercom je prima kseft :D

Krvavý Valentýn (2009)

No co... Ja som sa na tej stupidite fantasticky bavila. Ze to bolo primitivne? Nevadi. Ked ja mam tie vyvrazdovaky tak rada :D

Madisonské mosty (1995)

Pomale? Roztahane? Nudne? NIKDY! NOT IN A MILLION YEARS! Nadherny film, ktory ma dojal neuveritelnym sposobom, pretoze toto sa stava iba raz za zivot a dopadne to vzdy takto, nie happyendom, ktory vidavame v hollywoodskych filmoch o tom, ako vsetci zijeme stastne az na veky s tym pravym/pravou. Bravurne herecke vykony oboch predstavitelov a ja im za cely film vzdavam hold.

Znovu 17 (2009)

Mooooc dobre. Ba priam uzasne... Po Rocknrolle a Hangover tretia najlepsia komedialna vec tohto roku, pri ktorej som sa smiala od zaciatku az do zaverecnych titulkov. Obrovske prekvapenie a musim naozaj pochvalit vsetkych... A dokonca aj Zaca :D:D

Krvavá neděle (2002)

Nemam slov. Ako je mozne, ze sa nieco taketo stalo v civilizovanej krajine a vrahovia boli este aj vyznamenani?!? Zaver filmu som preplakala a vobec sa za to nehanbim.

Sbal prachy a vypadni (1998)

Snatch zostava neprekonany :) Ale aj napriek tomu je to paradny film.

Veřejní nepřátelé (2009)

Prepalena stopaz, oci trapiaca kamera a toporny herecky vykon Christiana Balea su negativa tohto snimku. Vynikajuci Johnny Depp, skvely pribeh a uzasna hudba su ale daleko vacsie pozitiva, ktore rozhodne vitazia nad horsimi aspektami filmu. Summa summarum, celkom fajn, ale nejak zvlast odvarena z toho nie som a rozhodne som cakala viac.