Chuck (2007) (seriál)

(Rozkoukáno v jakési slabé chvilce) Hodnocení je mi záhadou. Seriál celý je záhada sama o sobě. Když už někdo vymyslel tak "geniální" nápad (který mi připomenul další zoufalost jménem Jake 2.0) tak proč ho nevyužívá ? Jako nechce se mi věřit že když má Chuck v halvě milion informací, tak se je nikdo nesnaží nějak využít. Přiznám se že po 4 dílech jsem dost přeskakoval a nakonec jsem to vzal zrychleně kdy jsem si z každé řady vybral pár náhodných dílů, ale i tak jsem nenašel žádný (možná jsem měl kliku na nudné díly a ty povedené jsem přeskočil) který by mi dal záminku to nějak sledovat. Kdybych se chtěl dívat na partu trotlů z nákupáku, zajdu do centrumu a mám to na živo celý den. Jediná jakž tak, zajímavá postava, je Adam Baldwin, který ale nemá šanci něco hrát, protože scénárista mu vymyslel absolutně nevyužitou postavu. Yvonne Strahovski je možná hezká holka, ale tady byla na pěst snad v každém záběru. ::::: .Chytl jsem díl kde hrál Dolph Lundgren - má to ten chlap zapotřebí ?

Inga Lindström - Hanna a její narozeniny (2008) (epizoda) odpad!

Už jen ty dialogy jsou naprosto nezáživné. 20 minut jsem to poslouchal tak na půl ucha ( zrovna jsem dopral a věšel jsem prádlo ) a skupinka 6 lidí si tam neřekla absolutně nic zajímavého + tam nějaká holčina řešila dilema o lásce - jak jinak že. Je to stejné jako všechny podobné filmy, jen se tady postavy jmenují jinak.

Interstellar (2014)

Zkrátit na polovinu a nebo hustě proškrtat celou první hodinu a bylo by to asi lepší. Nemám důvod tomu dávat víc jak 3 hvězdy. Scéna v knihovně se mi osobně nezamlouvala a celý ten výlet byl z mého pohledu dost nudný a nezáživný.

Inženýrství starověku (2021) (seriál)

Tyhle dokumenty a rekonstrukce dějin mám hodně rád. Je vyloženě škoda že dnešní společnost musí neustále vymýšlet nesmyslné verze takových jednoduchým zařízení, místo toho aby využily znalostí a jednoduchosti dob minulých. Pak se nejde divit tomu že místo kvalitní cesty (která i po několika stoletích pořád plní svůj účel) která vydrží xy let, stavíme dálnice z materiálů které vydrží 3 roky ztěží a stojí nesmyslné peníze.

Iracionální muž (2015) odpad!

Jestli ještě někdy půjdu do kina na "bezva film od Woody Allena" tak si vezmu traktoristické sluchátka a pletení, protože jsem téhle kravině vůbec nerozumněl a už vůbec mi nebylo jasné proč Choakim dělal takovou máničku. Snažil jsem se přijít na nějaké pozitivum které by vykouzlilo jednu stár, ale nenašel jsem nic jiného než zoufalou snahu vyzdvihnout něco co mi za to nestojí.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Tohle není Jack Ryan. Tohle je nějaká špatná parodie. Tady to bohužel nezachraňuje ani docela nudný Kevin Costner.

Já jsem Groot (2022) (seriál)

Kromě čtvrtého, alespoň trochu úsměvnému, dílu si to může zasloužit maximálně 2 hvězdy a to i v případě že jste malé děti. Animace je hodně odfláknutá a je k nepochopení proč, když jedna episodka má asi 3 minuty - protože přes minutu jednou titulky jak k velkofilmu - takže působí jak z 20 let starého pokusu ohromit CGI. V téhle stopáži to nabídne jen to co asi můžete čekat (v podstatě takové vystřižené scénky z filmu, nebo tak něco, prostě bonus) a jinak to nemá co víc říct protože na to není čas. Je to opravdu pro velmi malé děti a nebo někoho kdo má Groota hodně rád. Mohlo by to být na 3 ale za tu opravdu špatnou animaci dám jen 2. Tady je Groot spíše za hajzla než za trošku hloupějšího nemotoru, což je škoda.

Jak básníci neztrácejí naději (2004)

Básnickou sérii filmů, jsem nikdy nepovažoval za bůhví jak velkou pecku ale dalo se na tom najít pár věcí které vykouzlily úsměv nebo byly prostě dobře podané. Díl od dílu ale stupeň zábavy klesal až se z toho stal typický český film plný životních mouder, hluchých míst a nudných dialogů. Humoru ubylo a zůstalo jen zamyšlení nad tím jak nám (jim) život utekl.

Jak se budí princezny (1977)

"Tady prokopeme strouhu a voda odteče. Skoč pro motyku" ~~ "Ale princi to já nemůžu, mám takový loupání v kříži" ~~ "No to se právě musí rozhýbat" ××× Asi nejzajímavější zpracování šípkové růženky.

Jak se krotí krokodýli (2006)

あなたはこれらの文字を理解していない場合、私はこの映画から持っていたとして、あなたは同じ感情を持っている。ただ愚かなフィルム。 A včil mi tvrďte že to není pravda.