Kung Fury (2015) odpad!

Mám ze sebe radost, jelikož jsem zjistil že jsem úplně jedinečný, protože téhle sračce z klidem můžu dát odpad a nemusím se tady přede všema tvářit že je to bomba abych nebyl za debila. A včil se z teho všichni třeba poserte.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

V průběhu filmu a hlavně na jeho konci, jsem si uvědomil že první díl nedává v souvislosti z tímto pokračováním vůbec žádný smysl. Pokud bych to měl vysvětlit někomu kdo to ještě neviděl tak bych to asi přirovnal k situaci kdy si chcete udělat řidičák. Sice ho dostanete (ve 3 díle) ale před tím vás ve vaší cestě čeká několik zkoušek : první zkouška se odehraje na hladině rybníka, kde sedíte uprostřed z knihou "jak na krkta". Druhá zkouška na vaší cestě za řidičákem pokračuje ve sklepě, kdy máte pár minut na oravu prasklého jaderného reaktoru. K dispozici budete mít pouze svazek cibule a kus cihly. ::: Že to nedává smysl ? Ne, nedává. Očekávám že ve třetí zkoušce na cestě vlastnit řidičák, budou i ufoni a stejně ještě nebudete mít vyhráno (čily předpokládám že to zkončí tajemně a bez logického vysvětlení) Jo a připravte se na asi 18 zvratů a 9 šokujících odhalení !!!!!!

Malá z rybárny (2015) odpad!

Smrtelně vážně míněná rada !! Pro boha svatého neberte na to děti. Prostředí je hnusné a odpudivé, postavy jsou hnusné a odpudivé, loutky jsou hnusné a odpudivé ( kdo si myslel že to bude vizuálně zajímavé, má zvrácený smysl pro humor a zvrácenou představu o estetičnosti ) Nebyly jsme jediní kdo z kina odešel někde v polovině filmu a jsem přesvědčený o tom, že mnoho lidí na tom bylo stejně jako Já, když jsem více poslouchal partu vyhulených a přiopilých demntů, kteří seděly o 3 řady za námi a neustále filozoficky rozebíraly universum Star Treku. Byl jsem na tom z partnerkou a 11 letou holkou, která nám po 30 minutách řekla že by raději žrala celý týden žížaly než aby musela hledět na tuhle hrůzu dalších 40 minut. Tak jsme teda odešli a vůbec toho nelituju, protože jsme po cestě potkaly pár známých se kterýma jsme si udělaly super večer který končil až hodně po půlnoci. Za mně to má film za ten nejhorší a nejhnusnější odpad který jsem kdy něčemu udělil. PS : je mi u prdele že pro spoustu lidí budu za debila který film vůbec nepochopil. Jsem na to naopak hrdej, protože takové filmy ani chápat nechci. Je to nejhnusnější film co jsem mněl to potěšení nevidět celý.

Marťan (2015)

Knihu jsem četl. Srovnáním knihy a filmu, z toho film vydoloval krásné 4 hvězdy. Nečekal bych že Matt Damon umí hrát i komické role. Ridleymu Scottovi se zřejmně na malý okamžik rozsvítilo v hlavě a natočil dobrej kousek po šílené jízdě katastrof co na nás vytáhl za posledních pár let. --- :: --- Nerozumím těm chytrákům co tady melou něco o realističnosti a o tom že film podkopává zákony přežití atd. Je to prosím pěkně prezentováno jako sci-fi, tak z toho nědělejte teoretickou příručku jak přežít v nehostinném prostředí.

MasterChef Česko - Série 1 (2015) (série)

Parta imbecilů a netáhel, na cestě za slávou. Bohužel originál to nemá šanci překonat a to ani ten originál není zrovna veledílo. Odmítám hodnotit něco pro co i odpad je pochvala.

Mimoni (2015)

Mimoni to mají za 3, protože fungují perfektně v malých dávkách ale celý samostatný film utáhnout nedokázaly. Taky se mi nezamlouvala celá ta zápletka se Scarlet. Nebýt na tom v kině z dětma sestry ( nechal jsem se ukecat, protože jsem mimoňům docela věřil ) tak asi dost přetáčím.

Minority Report (2015) (seriál)

Přesně jak jsem očekával, se z toho hned v druhém díle stala nezajímavá kriminálka která kromě hájtech serepetiček, nemá vůbec žádné nové nápady než ty ostatní kreminálky. Jo, a začíná mi čím dál víc vadit ženská dominance v policejních řadách. V poslední době jsem si všiml, že 80% policajtů ztvárňují ženy.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Nemám ani tak problém z filmem, jak z postavou hlavního padoucha. Ten týpek byl sice přesně ten typ chlápka co umí zastrašit už pohledem, ale jakmile promluvil tak jsem zažíval prazvláštní pocity, protože mluvil jak kdyby umíral a ještě se u toho tvářil jak mrtvola. SPOILER Když jsem v traileru viděl scénu z letadlem a visícím Ethanem, tak jsem čekal nějakou dobrou akční scénu a ne že to bude jen to co bylo v traileru a ještě navíc že to nebude mít ani nějaké pokračování. Prostě tím začíná film a má to asi 2 minuty - nic víc k tomu KONEC SPOILERU Scéna v divadle byla dobrá, jen mě opět ( jako u mnoha jiných filmů ) zaráží že se dají třeba do divadla propašovat zbraně tak jednoduše jako třeba kapesník I když mají roztodivné tvary a formy. Při scéně na motorkách jsem trochu uhýbal hlavou, protože ty milimetry už byly opravdu na hraně kaskadérských možností. Nemá smysl tady popisovat celý děj, to si přečtěte u jiných komentátorů, já jen napíšu že scéna pod vodou mi nepůsobila takové stavy jako ostatním ( kteří dýchaly za Ethana a držely mu palce, popřípadě omdlévaly hrůzou jestli to přežije - proboha je to Ethan Hunt !! ) a spíše jsem čekal čím se vytasí aby to zvládly v pohodě ukočírovat. Malinko zbytečně na mě působil návrat "toho černocha u kterého si pořád nemůžu vzpomenout na jméno ale vím že to není Michael Clarke Duncan " protože by to klidně šlapalo i bez něj. Celkově se jedná o zajímavé pokračování které si určitě zaslouží 4 hvězdy, protože je lepší než 3 a 4 díl.

Mr. Robot (2015) (seriál)

První díl celkem slušne uvedl zajímavé téma, které mě docela zaujalo a přiznám se že už dlouho se mi nestalo že bych si chtěl rychle pustit druhý díl. Druhý díl mě docela znejistil, protože už pojednával o něčem trochu jiném než první a místo hackerského "práskačství" na šmejdy a korporace, to začalo zavánět terorismem v pravém slova smyslu, když se naprosto vážně probírala možnost vyhodit do vzduchu plynárnu nehledě na oběti ( "tohle je válka a ve válce umírají lidi. S tím nic nenaděláš" ) aby vyřadily servry mocné korporace, které z plynárnou sousedí. Po trochu zvláštním druhém dílu jsem si pustil díl třetí, který je zase úplně jiný než předchozí dva a polovinu dílu zabírá příběh mladého debílka, který má doma těhotnou megeru se sklony k sado maso a kterej je zároveň i bukvice opíchávající mladého klučíka. Na hackerství zbylo jen málo prostoru a tak jsem se docela zklamaně pustil do dílu čtvrtého, který tento seriál posílá do stených vod jako milion dalších, které mi nemají co říct. Hlavní dějová linka - tedy hackerství - se zřejmně bude konat jen ojediněle a okrajově, takže na to zvysoka házím bobek. Kdyby se Elliot věnoval tomu co dělal v díle prvním, prásknul celou tu fsociety a dál dělal kouzla z PC které by zavíraly podobné individua jako byl drogový dealer, byl bych určitě raději. Nuž stalo se co muselo a já seriál pouštím k vodě.