Podfukáři (2013)

Celou dobu jsem byl napnutej jak guma od spoďárů, a čekal jsem co z toho vyleze, abych si asi po hodině začal uvědomovat že to je plné logických nesmyslů a neuvěřitelných zvrat(k)ů. A co měl jako znamenat ten sci-fi konec ? To se bude jako dvojka odehrávat v nějaké jiné dimenzi nebo co ? Protože mi konec nebyl vůbec jasný, tak nemůžu jinak než dát 2 slabé hvězdy. A herecky to taky nebyla žádná sláva.

O zatoulané princezně (1987)

I když pohádky mám rád, tahle k těm dobrým nějak nepatří. Je taková nudná a nezáživná. Tady je zřejmý začátek VELKOPRODUKCE pohádek, které se od té doby hrnou v takových kvantech, že to kazí dobrou pověst i těm starším. Možná kdyby ta pohádka nebyla dělaná tak strašně umněle, mohla být daleko lepší.

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Nejvíc mi na zpravodajských relacích vadí to, že v reportáži mluví o Penelope Cruzové, a nebo Keiře Knaightleyové, či Amy Ackerové, a na závěr - což je právě na Primě - to reportérka totálně postaví na hlavu větou "Pro TV Prima Karolína Hošek" No ty bláho, to si ta baba dělá (_!_) ne ?

Škola rocku (2003)

Jack Black, nikdy nebude můj oblíbenec. Kdyby se choval trochu normálně a nedělal pořád ksichty, tak možná uznám jeho komediální talent. V tomto hudebním snímku opět dokázal že je imbecil a debil. A pořád ho nemám rád. Film celkově stál za maximálně 2 hvězdy.

Figurína (1987)

Narazil jsem na to náhodou. Doba vzniku je na tom docela hodně znát, a nějak jsem nepřišel na to, proč to bylo označeno jako komedie, když jsem se v průběhu filmu usmál ( mírně ) jen dvakrát. Ale zase se musí ocenit hudba. Njn, tak nějak jsem na takové hudbě vyrůstal. Za 2 očka Kim Cattrall.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Tohle není Jack Ryan. Tohle je nějaká špatná parodie. Tady to bohužel nezachraňuje ani docela nudný Kevin Costner.

Hannibal (2013) (seriál)

Viděno 7 dílů. Pomalé tempo + spousta sezení u psychiatra a nesympatické obsazení ( až na Mikkelsena ) mi prostě brání se dívat dál. Celkem zklamání.

Valiant (2005)

Pro děti to není. Dospělý zase neocení ten dětský aspekt animovaného formátu. Příběh taky nenabídne zrovna revoluční myšlenku, takže tomu nejde dát moc velké hodnocení. Nedá se říci že bych se vyloženě nudil, ale moc pozornosti jsem tomu taky nevěnoval. Takže takové 2 hvězdy by asi odpovídaly ( vždy si u takového filmu říkám, pro koho je vlastně točen )

Sněženky a machři (1982)

Vlastně jsem to dnes ( 27.2.2015 ) viděl asi po třetí ( sem tam jsem viděl pár minut, ale celé jsem to viděl fakt asi jen třikrát ) Nevím co je na tom tak strašně kultovního a humorného, že je to tak moc nahoře v hodnocení. Mně to nebavilo ani před těmi x lety, kdy to bylo aktuální a vypovídalo to o době kterou to zobrazuje. Zažil jsem několik lyžařských výletů, ale nikdy ne takový jaký zobrazuje tento film. Humoru v tomto filmu je pramálo. Za moji osobu, bych udělil takové 2 hvězdy.

Hunger Games (2012)

Nemůžu si pomoci, ale tohle se moc nepovedlo. Filmu chybělo mnoho vysvětlujících faktorů, které by ozřejmily situaci na naší planetě. Spousta věcí není vysvětlena a ve filmu se nikdo ani nijak nesnaží to divákovi polopaticky říct ( přitom by stačilo udělat titulkovou sekvenci po vzoru Star Wars, kde by se divák dozvěděl alespoň nějaké zálkadní věci ) Film ( nebo spíše série knih ) je určen zřejmně jen pro nižšší věkovou kategorii. Nedám tomu odpad, byť si moc vysoké hodnocení tato kravina nezaslouží. Neupírám tomu snahu být originální, ale přesto všechno se mi v průběhu fimu stávalo že jsem si říkal "tohle už jsem někde viděl" Na to, jak je film dlouhý ( 137 minut ) se tam toho moc nestane a člověk tak nabyde dojmu, že se jen nastavovala délka kvůli citovým výlevům hlavní aktérky. Jak jinak si vysvětlit asi 30 scén kde brečí, nebo čumí do blba a přemýšlí o nesmrtelnosti brouka.