Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Ty kráso. Myslel jsem že už jsem viděl hodně špatných věcí. Tohle to hravě všechny strčilo do kapsy. Neuvěřitelné.

Popelka (2015)

Návrat ke starým klasickým pohádkovým příběhům, kde se nehází hlášky, neodkazuje se na 30 filmů a všechno dává ten normální pohádkový smysl, což v dnešní "umělé" době působí až neuvěřitelně. Kenneth Branagh dokázal natočit krásnou klasickou pohádku v časech, kdy se pohádky násilně překopávají do podob které mají zaujmou svojí coolovostí co nejvíc blbečků. Neuslyšíte tady žádné srandovní hlášky a neuvidíte nic takového jako akční sekvence - je to normální pohádka bez všech těch Hollywoodských nesmyslů díky kterým u mé osoby hodně filmů propadá. Popelka to má za 5 a pokud bych to mněl nějak srovnat z dalšími pohádkami, tak tohle zpracování je nejlepší které jsem v životě viděl. Tohle překonalo i starého Disnyho popelku v kreslené formě. Dodatek : pokud bude někdy možnost, zajdu na to určitě do kina na originál verzi, protože jsem v Popelku nemněl tolik důvěry abych to viděl v kině, což byla největší chyba kterou jsem udělal za posledních 10 let nejmíň. 5 plných bez sebemenšího zaváhání. Takové pohádky chci pořád.

Pornhub: Sex, prachy a internet (2023)

Cílovka už nejsem asi 30 let. Poslední porno jsem viděl snad před 15 lety a to ještě asi nebude úplně těch 15 ale více. Dokument jsem si našel na základě toho že jsem zjistil že existuje a že je o pornhubu. No tak jak začít ..... herečky nejsou zrovna výtvor dokonalosti ani co se týká IQ ani co se týká krásy (utahaný, vytahaný, pokreslený, silikonový ... ... mě osobně spíše odpuzovaly) a navíc se mi zdá že pořádně nevěděly, ani autoři ani herečky, co by chtěly zdělit. Motá se to v kolotoči pláče a stížností a potom v nějakém poselství které má ukázat aby se holky nedaly zlákat vidinou snadného zisku, protože ..... Po shlédnutí, zasedla manželka k písí a po nějaké době googlení, jsme zjistily že ta jedna holčina co nám byla povědomá a u které jsme si řekly že ji známe od vidění (párkrát se tam mihla na pozadí), je opravdu češka a zřejmě bydlí někde okolo kolem. Dalších pár informací po googlení nám dalo vědět že videa s těmito aktérkami jsou opravdu podivná a praktiky více než zvrácené. Porno vždy bylo o kráse a o tom že ty holky jsou mladé a ještě krásné a mají ty dokonalé těla ...... To co ukázaly tady se ztěží dá nazvat mladým a ztěží dokonalým. Myšlenky utekly ze scénáře sami protože i na hloupé myšlenky je potřeba trocha umění, takže je spousta věcí zřejmě čistá improvizace. Dokument mohl nabídnou širší sondu, hlubší proniknutí do problémů a hlavně to pojmout stylem kdy by se ukázal nějaký jasný příklad u kterého bych asi uměl držet pozornost. Jo a jak jsme googlily, narazily jsme na tohle "= nejbohatší ženy pornoprůmyslu =" Po přečtení si pak nutně musíte říct, že pokud vám nějaká holka řekne že dělá porno kvůli prachům, tak víte že kecá, protože pokud tohle jsou ty nejbohatší, tak jaké almužny berou ty holky o kterých se nikdo v podstatě ani nedozví ?? (mám pocit že jim u těch výdělků a majetků vypadlo pár nul, ale udělat tolik chyb v jednom článku je nemožné, takže ty cifry budou opravdu tak jak mají být) Hodnocení bych viděl někde mezi 1 a 2, protože něco to řeklo a pokud už vám není 15 asi má smysl se podívat i na to že natáčet porno není jen o sexu. Hmm ... hmm ... dám 2 snaha tam přece jen byla.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Jako pilotní díl k nějakému seriálu (třeba jako čarodějky, nebo lovci duchů) by to sneslo menší kritiku, než jak plnohodnotný akční film na plátna kin. Když přihmouřím jedno oko a na to druhé budu švidrat, můžu tomu dát 2 hvězdy. Přál bych si aby konečně holý úd přestal dělat tak klišoidní čarodějnice a začal to brát trochu víc přirozeněji. Ellijah Wood se do té role moc nehodil a tak jsem byl celkem rád jak dopadl.

Poslední skaut (1991)

Filmy by se měly hodnotit pouze v momentě kdy je vidíte poprvé, max podruhé nebo potřetí. Pak už asi záleží na tom jakou máte náladu nebo jak dlouhá doba uplynula. Posledního skauta jsem neviděl dobře 10 let, protože nejsem zrovna ten typ člověka který všechno vidí 10x za rok protože ....... je to dobrý film. Včera jsem na to narazil na jedné stránace a z úsměvem jsem si to pustil. A jak už jsem psal na začátku, filmy by se měly hodnotit pouze v momentě kdy je vidíte poprvé ....... Možná je to mnou, možná časem který uplynul, možná tím že se filmy posunuly jinam, možná jen tím že jsem prostě mnohem starší než když jsem to viděl poprvé. Dost často jsem se přistihl při tom že se nedívám na film ale sleduju texty a obrázky okolo videa a v jednom okamžiku jsem dokonce odešel (na záchod) a video jsem ani nestopl. Hlášky nějak ztratily na kadekci, postavy se chovaly "zvláštně" otravně, příběh mi přišel hodně slabý. Hodnoti to momentálně nemůžu, protože bych dal tak 3 hvězdy a to jen proto, že tuto akční komedii mnoho let považuju za "dobrej kousek". Moje hodnocení tady udává 5 hvězd - už několik let to mám ohodnoceno ale komentář jsem tu neměl, což mě docela překvapilo - a já těch 5 tam nechám. Je to ale hodně starých a zaprášených 5 hvězd, které bych dnes už nedal.

Poslové (2015) (seriál)

Pokud autoři tohoto seriálu, nemají hodně dobře spočítané kam to povede a kolik to bude mít dílů, obávám se že to zkončí stejně jako 99% stejných seriálů, kterým se nepodařilo udržet sledovanost. Pokud to bude mít víc jak 15 dílů, nevěřím že se dočkáme konce. Navíc se do seriálu opět vkládá mnou nenáviděná složka v podobě BOHA a víry. A klučina z křídlama ( které viděl v odrazu skla auta ) a pánbíčkářův synek, dávají vědět že se zde opět odehraje boj dobra a zla. Hodnotit po pilotu si netroufám.

Postarejte se o Mayu (2023)

Čím více vidím dokumentů z USA tím méně chápu proč se USA pořád všichni snaží vyzdvihovat jako vzor a "americký sen" U nás v ČR je bordel a korupce a nikdo se to ani už nesnaží zakrývat ale v USA je to opravdu mafie a kartel a jeden se pak nediví tomu že rupou nervy a na úřad přijde týpek se samopalem. Nechci to strovnávat to snad ani nejde ale mám zkušenosti z bojováním s úřady, byrokracií, zákony a pojišťovnami, kdy jsme 10 měsíců, vyřizovaly mamince invalidní důchod po tom co dostala mrtvici. To peklo nikomu nepřeju. A teď si představte že se jedná o vaše dítě a někdo řekne že jste šmejdi (abych se přiznal tak jsem z dcerou trávil venku málo času protože jsem se bál aby mě někdo neobvinil z pedofilie jen proto že jsem ji držel za ruku a občas ji dal pusu a nebo seděl na pískovišti) Nedokážu si představit co bych dělal být v situaci těchto rodičů. Nikdo vám nepomůže, pro všechny jste obtížný hmyz, každému jste ukradení a co je nejhorší, nikoho nezajímá pravda. Tak jak Netflixu nejde ten blokbástrový formát, tak v tom dokumentárním to vede přede všemi. Čím více tohoto "svinstva" bude venku, tím dříve se snad něco konečně změní. Je až zarážející co si "úřady" můžou dovolit. O soudech se snad už nikde ve světě nedá vyjádřit jinak než sprostým slovem aneb všude jsou zákony jen pro zmetky. Slušný člověk má smůlu.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Power Rangers. Legendární "špatný/otřesný/kýčovitý/plastový" seriál se nám vydal do světa v novém kabátě a hned na velké plátno. Docela jsem byl zvědavý co s tím chtějí dělat. Jako vážně míněný film by to asi nemohlo fungovat (jsou to POWER RANGERS !) jako koedie by se musel film odklonit od své předlohy a už by to nebyly ti strážci ze seriálu a nemělo by smysl to pojmenovat právě takhle. Dělat si z toho vyloženě srandu a udělat to jako ty seriály - tedy kýč - by zase nedovolilo studio které do toho nacpalo peníze (a logicky chce vydělat) Takže asi zvolí střední cestu a bude to všechno dohromady. :::::: Tak jsem se skoro trefil ve svých úvahách. Je to všehomix od vážně míněného filmu - hlava ve zdi, osud světa, začátek - přes kýč - fakt špatné obleky, robot, záporačka, konec - až po komedii - retard, schopnosti, robot, hlášky, vtipy mezi strážci - a nakonec asi i to drama - zranění, špatné rodiné vztahy, tresty a uvědomělost (jo je to peklo) . Celkově by to asi mohlo fungovat v rámci nějaké fan komunity, ale jako série filmů do kina to do budoucna nevidím moc růžově. Budu hodný a protože jsou to prosím pěkně POWER RANGERS od kterých se čekat seriózní scénář nedá, tak tomu dám 3 hvězdy. Možná 2 ale to bych musel připustit že tohle mělo být myšleno smrtelně vážně a chtěly natočit akční sci-fi. Což podle mě neočekával nikdo.

Po zániku Země (2013)

Táta a synek si jednou takhle řekly že je čas si opět spolu zahrát a tak tatík zatahal za pár nitek a vzikl filmový dramatický přepis pohádky "Jak se Franta naučil bát" . Jen ty 3 facky tam chyběly. Možná mi to ve filmu uniklo, ale nebylo mi jasné proč se naše planeta nacházela v zakázané zóně. Mladej Smith, tady má výraz štěňátka kterému sebraly keksík. Nehnal bych to vyloženě do záporných čísel, ale víc jak 2 z toho prostě nevyždímám. Je mi líto, ale tahle ekologická agitka na Green peace se moc nevyvedla. Bubák taky nebyl zrovna nijak strašidelný ( aby se Frantík naučil bát ) Putování z bodu A do bodu B, mně prostě moc nebavilo.

Prásk (1998) (pořad)

Už proto, že v 80% ani netuším o koho se jedná ( polovinu jmen neznám a ani mi není jasné proč bych je znát mněl a druhou polovinu sice nějak z doslechu znám, ale zase mně nezajímá kolik toho snědly na večírku ) se vlastně ani nemůžu plně vyjádřit k tomu, jak moc jsou to zajímavé informace a nakolik jsou důležité pro můj osobní život. Přiznám že občas na to mrknu. Když je tam ta parodie na člověka jménem Novotný ( syn stejně vypatlaného otce ) ihned přepínám, protože na tu jeho chrchlavo-koktavou mluvu, nemám asi ty správné mozkvé buňky. .Abych to tak nějak uzavřel, tak dám 1 hvězdu za nějakou tu zajímavost, kterou jsem ještě nevěděl a má v mém životě důležitou roli. Třeba že Ana Geislerová je ve svém vztahu spokojená ( a Já tak můžu zapomenout na to že bych jí šel nabídnout kapesníček zároveň z nabídkou sňatku - život je někdy strašně krutý )