Sherlock - Poslední případ (2017) (epizoda) odpad!

Nejhorší příběh. Srovnání S1-E1 a S4-E3 musím nevyhnutelně dát odpad. Nedává to smysl a vymýšlí se hlouposti, zbytečné dějové linky a spousta věcí prostě nevyzní reálně. Chaos a zmatenost scén je prostě hrůza hrůzoucí.

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Tak já nevím. Ono by to nebylo špatné, kdyby šlo jen o samostatný film, který by se šoupnul do jiné doby. Takhle to ale navazuje tam kde se zkončilo a to neumím nějak vstřebat. Na stránce kde jsem to viděl je to prezentované jako 04 x 01 takže se jedná buďto o první díl nové série, nebo v tom je bordel. Každopádně jsem si říkal že se z dobrého seriálu (či minisérie, chcete li) stala nějaká divná mazanina. Tentokráte už Sherlock trochu nevydařeně řeší případ ve své hlavě v podstatě během pár minut a divák tak musí přemýšlet o tom co se sakra děje protože tohle už tady bylo v POČÁTKU jen trochu jinak podané. Sen ve snu podpořený koksem. To ne. Tohle ze Sherlocka dělat neměly. Zmatený děj se dá vysvětlit jen tím že ty halucinogeny používaly všichni co se na tom podílely. Jedno ale musím vypíchnout a to je čím dál lepší Watson (i když jen ten vyhoubičkovanej) který už nebyl jen za "pomocníka" ale za rovnocenou postavu která byla místy lepší jak samotný Sherlock. Kéž by Watson zůstal takový neustále. I přesto že to trochu shazuju, dávám 3 slušné, protože historická část byla hodně dobrá.

Sherlock - Šest Železných dam (2017) (epizoda)

Tento díl se silně nepovedl. Netuším kam ještě chtějí tvůrci zajít v natahování tohoto seriálu ale jestli tohle má být jakási ochutnávka dílů budoucích tak ať raději rychle skončí. Já nechci sledovat pana a paní Watsonovi (a už vůbec se mi nelíbí že by John Watson, mohl být nějaký záletník, i když v kontextu s tím co se na koci stane je to asi takový rozumný krok na to abychom si zvykly na novou situaci) ::::::::::::::::::::::::: Příběh byl dost zmatečný a musel jsem si tuto episodu pustit ještě jednou abych se chytil. což by asi u kriminálky nnemělo nastat. Tento díl hodnotím hodně nízko - 2 hvězdy a snad se to zlepší. Mám pocit že už třetí série malinko ztratila rychlost. Proazatím bych řekl že 4 série se rozjíždí velmi podivně (beru v potaz pilot a první díl)

Show Leoše Mareše (2015) (pořad)

Musel jsem si to pustit na netu, protože noční hodina je doslova vražedná a už tohle svědčí o tom že ani TV Prima tomuto pořadu zrovna moc nefandí. Já osobně bych si počkal na několik dalších dílů než budu házet kýble hnoje. Zatím bych to viděl na 2 hvězdy.

Skleněné peklo (1974)

Vrchloná podívaná a titul nejlepší z katastrofických filmů na kterou se ještě nikomu nepodařilo dosáhnout. Tady bych rozdával oskary i za štěky lidí kteří se ve filmu jen mihly. Tohle má být nejlepší film na světě. Ne nějaký zaplivaný šóšeng.

Skřítek (2005)

Dva, tři dobré frky nedělají film výmečným. Navíc se mi nelíbilo jakým způsobem bylo pojato vyprávění příběhu (a navíc nesnáším Holubovou)

Skvělý plán (2012)

Teda začátek se dost táhl a už jsem byl rozhodnutý že na to hodím bobek, ale pak se dostaly do keni a dostalo to jiný směr. × .Pohodový film, který má slabší začátek a jako obvykle slabší konec. Ale to vůbec nevadí. Oba představitelé hlavních rolí byly mile příjemní ( jen mně trochu mrzelo že se to muselo podat tak násilně, jen kvůli tomu že tak velí rodinná tradice - tahle "zápletka" mi tam vůbec neseděla )

Slavné sportovní okamžiky (2011) (pořad)

U některých dílů je to na slzy. Sleduju to nepravidelně ale viděl jsem všechny (prozatím) natočené díly. Když se podívám na vývoj sportu od řekněme 40 let až do současnosti, tak se nemůžu ubránit nenávisti ke všem kdo ten sport kazí. To že se podvádí ve fotbale nebo boxu, jsem už věděl, ale aby někdo podváděl při krasobruslení nebo skoku dalekém, je už vážně na zamyšlení nad celou tou myšlenkou sportování pro nějakou výhru. Dříve se sport dělal pro pár nic neříkajících ocenění (v řádech pár korun a nějakých cetek bez hodnoty) a čím víc postupuje doba, tím víc se z toho stává odporná záležitost. Nicméně to nedělá pořad špatným, to jen znamená že je to pořad který má smysl. Ukazuje nám co je ve světě sportu možné i nemožné. Tolik zbytečně mrtvých sportovců, jen proto že zabezpečení stojí moc peněz, neůcta k životu jako takovému (ten mrtvý sáňkař a reakce výboru) :::::::: Možná se zdá že jsem moc negativní a že pořad ukazuje i mnoho jiných věcí, ale když mě je prostě líto když vidím jak mnozí dřou celý život aby něco dokázaly a pak stačí jeden okamžik a šance je pryč jen proto že někdo podváděl nebo neudělal bezpečnostní opatření. Kolik lidí muselo zemřít než se v závodech F1 udělalo tolik změn ? :::: Pořad by si zasloužil delší formát a vysílací čas na veřejnoprávní TV.

Slídilové (1992)

Není to špatný film. Jen se trochu táhne a pokud jsem si všimnul, tak se tam toho ani moc nedělo.

Slovácko sa nesúdí (1975) (seriál)

Přiznám se že tento seriál moc neznám. Dívám se na něj jen velmi ojediněle, a to jen když mám tu kliku že zapnu TV a ono to tam zrovna jde. Dílů jsem viděl jen velmi málo, a ty byly takové nemastné neslané a moc humorné mi taky zrovna nepřišli. Možná že jsem jen kápnul na těch pár slabších dílů a ty ostatní jsou lepší, tak jsem se rozhodl dát průměrné 3 hvězdy za originální mluvu a dvojku dědků co dělají problémy jak malí kluci.