sheldonka.

sheldonka.

Česko

1 4 8 11 12 13 14 následující >>
    • 31.7.2011  16:05

Jeden z nejlepších filmů poslední doby. Aronofsky - poklona! Naprosto excelentní.

• 31.7.2011  16:02
    23 (2007)

Film se mi hodně líbil. To jak hlavní postava všude vidí číslo 23 mi někdy nahánělo i hrůzu. Docela nechápu nízké hodnocení, protože film má opravdu něco do sebe. A trochu i měním názor na mnou dosud nenáviděného Jima Carreyho. Kdekoliv po shlédnutí tohoto snímku vidím někde napsané číslo 23, tak se pozastavím a zamyslím se, jestli je to jen pouhá náhoda...Překvapivě to na mě udělalo velký dojem.

• 31.7.2011  15:56
    McLeodovy dcery (TV seriál) (2001)

Na nudné dopoledne docela dobré.

• 31.7.2011  15:51

Chlapec v pruhovaném pyžamu mě dostal. Je to naprosto skvostný snímek, který umí dokonale dojmout (tedy aspoň v mém případě). Byla jsem nadšená z nápadu brát tak silné téma z pohledu osmiletého chlapce. Celé se to odehrává ve lži a v takové naivitě, která je teď pro nás asi nepředstavitelná. Když Brunově matce došlo co se stalo a ona jen tak bezmocně křičela do nebe, vhrkly mi slzy do očí a to jsem si myslela že nebudu brečet. A hudba? Ta byla naprosto úžasná.

• 31.7.2011  15:37

Velice krásný film .. smutný, ale rozhodně bych se na něho podívala znovu, možná kvůli Brendanovi Fraserovi, kterého mám opravdu ráda. Celá atmosféra filmu mi nešla dlouho z hlavy. To jak je film propletený - to je to co je na něm výjimečné. A proto nemůžu dát méně jak 5 hvězd.

• 30.7.2011  21:06
    Bylo nás pět (TV seriál) (1994)

Jeden z mála seriálů na které se můžu dívat znovu a znovu a nikdy mě neomrzí. Jejich klukovské příběhy jsou jedním slovem nezapomenutelné.

• 30.7.2011  20:55
    Zázračná planeta (TV seriál) (2006)

Kdokoliv, kdo viděl aspoň jeden díl ví, že komentář je zbytečný.

• 30.7.2011  20:39

Pořád přemýšlím nad komentářem k tomuto filmu a stále mě nenapadají vhodná slova, která by popsala něco tak .. neobvyklého, co pro mě Přelet představuje. Je to jeden z filmů, který změnil můj pohled na kinematografii. Po shlédnutí jsem už věděla, jak má vypadat dobrý film. (V tomto případě slovo dobrý není dostatečné.) Miluji každou minutu strávenou s Nicholsonem v psychiatrické léčebně a musím říct, že tady jsem si ho opravdu zamilovala. Nejvíc se mi líbil při společných sezeních, tam byl neskutečně skvělý! Pokaždé mě to na konci dojme a věřím, že ikdyž se na tohle budu dívat třeba po desáté, stejně to na mě bude mít pořád stejný účinek. Příběh jsem i četla (mimochodem výborná kniha), ale herci tomu přidali jakousi šťávu navíc. Formanovo životní dílo a Nicholsonova životní role.

• 30.7.2011  20:27

Nejdřív jsem chtěla dát odpad, ale pak jsem si vzpomněla na zpívající busty, které mě docela pobavily. Za zmínku taky stojí komoří ze kterého jsem měla někdy opravdu strach. Jinak je film podle mně dost přitažený za vlasy. A Eddie Murphy taky není co býval.

• 29.7.2011  13:13
    Letní slunovrat (TV film) (2005)

Nechápu, koho to může bavit .. Nuda!

• 26.7.2011  11:09
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Prostě klasika! Tohle je pohádka mého dětství a já ji jednoduše miluji. Mimochodem, fandím vlkovi. :D

• 25.7.2011  20:04

Příběh je průměrný, ale poker mám ráda, takže se mi to vlastně docela líbilo.

• 25.7.2011  19:56
    Panic je nanic (2006)

Ach můj bože! Herecké výkony hluboko pod průměrem. Navíc to není ani trochu vtipné. Česko sa za tento film může stydět.

• 25.7.2011  19:51
    Máj (2008)

Hudba nádherná. Prostředí úžasné. A jinak už nic nestojí za řeč.

• 25.7.2011  19:48

Nápad je sice zajímavý, ale zpracování už je horší. Jo, párkrát jsem sa i zasmála, ale víckrát už si to asi nepustím.

• 25.7.2011  19:45

Výborná česká pohádka, která nikdy neurazí.

• 25.7.2011  19:35

Nechápu, jak někdo mohl natočit tak stupidní film.

• 25.7.2011  19:31
    Kameňák (2003)

Tohle nestojí ani za komentář.

• 25.7.2011  15:52

Tento film jsem shlédla na doporučení kamaráda, a musím se přiznat, že jsem od toho nečekala nic velkolepého. A to jsem se hodně mýlila! Po celou dobu filmu jsem skoro ani nedýchala, jak mě to vtáhlo do děje. Colin Farell byl úžasný od začátku až do konce. Bezchybná práce.

• 25.7.2011  15:33

Kamarádka mi říkala, že při některých scénách měla opravdu strach. Vůbec jsem jí nevěřila, ale já jsem ho měla taky. Ano, příběh mohl být o hodně lepší, ale u hororů toho podle mě moc vymyslet nejde. Kristen Stewart se mi ve filmu líbila a znovu potvrdila, že je dost dobrá herečka. Bohužel to je ten typ filmu, na který se časem rychle zapomene.

• 25.7.2011  15:27
    Forrest Gump (1994)