Průměrňákovi (2009) (seriál)

Kupodivu mě to opravdu chytlo! Oblíbila jsem si postupně úplně každého člena této rodiny. Nejvíc ze všech je mi asi sympatický Axl, který nikdy nezklame a vždy mě rozesměje třeba už jenom tím, jak si bezstarostně sedí v trenýrkách (v jakoukoli denní hodinu) u televize a neustále do sebe láduje hory jídla. A nejzajímavější postava je pro mě bez dlouhého přemýšlení Sue. Ta holka je prostě šílená! Navíc se mi moc líbí prostředí seriálu. Ano, většinou se děj odehrává v domě, ale mně prostě přijde, že má svoje netypické kouzlo.

Re-Play (2009) (pořad)

Určitě lepší než GP. Tady se toho dozvíte mnohem víc. Reportáže jsou dost zajímavé a moderátoři jsou mi hodně sympatičtí. Málem bych zapomněla na úvodní píseň od Prodigy, kterou miluji. Nevím proč, ale jen těžko by se mi tam hodila jiná skladba než právě tato.

S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

Emanuel je sympaťák a není pochyb o tom, že je také skvělý kuchař. Jo, a jeho přízvuk je parádní.

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Mádl ani Kotek rozhodně nejsou moji oblíbenci.

Talkshow Jana Saudka (2009) (pořad)

Jan Saudek mi nikdy nebyl sympatický a jeho "pokus" o talkshow se nevyrovná výbornému humoru, který vždy předvádí Jan Kraus.

Tescoma s chutí (2009) (pořad) odpad!

10 minut na pořad o vaření? To je trochu málo.

The Doors - When You're Strange (2009)

Moje srdce patří pouze pár skupinám, ale v čele jsou pro mě The Doors. A k Doors samozřejmě patří Jim, ke kterému vzhlížím s naprostou úctou. Jsou lidi, kteří tvrdí, že to byl jen další feťák a alkoholik, který toho nedokázal zase tak moc. Když slyším podobné názory, tak mi to trhá žíly. Jima beru především jako básníka. Navíc v jeho písních jsem našla opravdový smysl, prostě jde vidět, že moc dobře věděl o čem píše. Četla jsem knihy, viděla jsem film a i tento (perfektní!) dokument mi jen potvrzuje, že to byla obrovská osobnost. The Doors jsem úplně podlehla a není dne, kdy bych si nepustila aspoň jednu z jejich písní. Když jsem slyšela poprvé The End, tak jsem si říkala, že něco na tom Morrisonovi bylo. A taky že jo. Byl to Bůh. A dala bych cokoliv za jeden z jeho zápisníků a taky za to, abych mohla žít v době, kdy byli Doors na vrcholu slávy, abych na vlastní uši slyšela jejich výbornou hudbu a Jimovu recitaci básní.

Vejdi do prázdna (2009)

Šílenost, od které jsem se nedokázala odtrhnout.

Znovu 17 (2009)

Zac Efron rozhodně nepatří mezi mé oblíbence. Znám ho jen jako náctiletého slaďouška, který tančí a zpívá jako o život. Tady se mi, ale hodně líbil. Role mi na něho sedla perfektně. Film, má dobrý nápad a obsazení taky nebylo špatné. Po shlédnutí tohoto snímku asi trochu pozměním názor na toho všudy známého, úsměvy rozdávajícího kluka.