Candy (2006)

"Když můžeš přestat, nechceš. Když přestat chceš, nemůžeš. "

Muži v naději (2011)

Jasný příklad toho, proč mě nelákají české filmy. (I když obsazení nebylo nejhorší.)

Ostrov (2005)

Sci-fi nemám zrovna ráda, ale tohle bylo parádní. Navíc Ewan .. takže spokojenost.

Šmoulové (1981) (seriál)

Šmoulové mě nikdy neučarovali.

V pasti (2005)

Dvě postavy a jeden dům. A dokáže z toho vzniknout film, který vás přikove k židli tak, že se ani nepohnete. Nejdřív jsem u toho zuřila .. nevím proč, ale štvalo mě, jak se Hayley chovala a opravdu bych nechtěla být na místě toho fotografa. Musím ale uznat, že oba herci předvedli neskutečnou podívanou. Navíc vám to celé k sobě úplně ladí. Barvy v domě, stíny a hlavně ty dlouhé pohledy, při kterých mi běhal mráz po zádech.

Umělec (2011)

Strašně jsem se na tohle těšila, ale to co nabídl Hazanavicius předčilo mé veškeré očekávání! Jsem strašně vděčná za každý němý film, protože to je umění. Zdělit něco, i když vlastně neřeknete ani slovo. U The Artist je jasné, že všichni herci byli neuvěřitelní. Tady máte docela obyčejný příběh, který je pro mě mnohem lepší než veškeré americké romantické filmy .. tady se prostě jen díváte na úžasné herecké koncerty. V poslední době jsem si všimla, že se mnoho nových filmů zabývá právě počátkem filmu a to je moc dobře!

Next (2007)

Zajímavý nápad s koncem, který jsem nečekala, ale nijak zvlášť mě to neoslovilo.

Trainspotting (1996)

Chtěla jsem to vidět kvůli Ewanu, protože jsem si myslela, že bude skvělý a taky byl! Ale možná ještě víc se mi líbil Robert Carlyle. Jeho role byla dost dobrá. To, že byl pořád naštvaný mu nedělalo vůbec žádný problém. Musím říct, že u pár scén mi bylo pěkně zle, ale jde vidět, že Trainspotting nic neskrývá. Ukazuje všechno tak, jak je a to oceňuji.

Četa (1986)

Upřímný film o válce ve Vietnamu, plný scén, na které nikdy nezapomenu. Nejdřív jsem se trochu bála, jestli dokáže Charlie Sheen zahrát vážnou roli. A on to dokázal! Byl opravdu skvělý. Taky jsem změnila názor na mnou předtím moc neoblíbeného Willema Dafoeho, protože tady byl naprosto úžasný a proto mě hodně mrzelo, že jeho role skončila vcelku brzy. Bohužel pořád musím srovnávat s Apokalypsou a ta se mi líbila ještě o trochu víc.