Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Nemám ho ráda. Je namyšlený až to do nebe volá. Nadělá ze sebe bůh ví co a všichnni se o něho bojí když dělá ty svoje "neuvěřitelně nebezpečné triky". Jen ať se mu něco stane, pak už si nebude zahrávat.

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Teď je z toho spíš trapná šaškárna než pořad o bydlení. Hodně si pohoršili.

Dinosauři (2009) (seriál)

Moc mě baví dokumenty o dinosaurech. Tenhle je hodně povedený a s výbornými efekty to dohromady dává skvělou podívanou plnou zajímavých informacích o těchto skvostných tvorech.

Jurský park (1993)

Na to, že film pochází z roku 1993 tam jsou skvělé efekty. Pamatuji si, že když jsem se dívala poprvé byla jsem strachy bez sebe. Jurský park je můj oblíbený film, protože má velice slušný nápad.

Moto cestou necestou (2011) (seriál)

Bárta není můj oblíbenec, ale na druhou stranu to zachraňují výborné motorky. Tak jen doufám že to s každým dílem bude lepší a lepší.

Dívčí války (2009) (TV film) odpad!

Neskutečně ohraný příběh a neskutečná nuda!

Kráska a Ošklivka (2008) odpad!

Ani nejde popsat jak podobné filmy nenávidím. Zakázat podobné kraviny.

Holky z lepší společnosti (2003)

Dobrý film, na který se dá jednou za čas podívat. Nic zvláštního v tom ale nehledejte. Hvězdu navíc dávám za Dakotu, která je velice dobrá herečka a doposud jí všechny role sedly perfektně. A role Molly není vyjímkou.

Tři veteráni (1983)

Nikdy se mi to nějak zvlášť nelíbilo. Ano, herci jsou výborní, ale .. . Navíc mi to nepřijde ani jako pohádka.

Re-Play (2009) (pořad)

Určitě lepší než GP. Tady se toho dozvíte mnohem víc. Reportáže jsou dost zajímavé a moderátoři jsou mi hodně sympatičtí. Málem bych zapomněla na úvodní píseň od Prodigy, kterou miluji. Nevím proč, ale jen těžko by se mi tam hodila jiná skladba než právě tato.