Dej si pohov, kámoši (1993)

Na tomhle jsem vyrůstala! Možná bych si ho měla znovu pustit a odpočinout si u něj. Ráda na něj vzpomínám, vtipné nezapomenutelné hlášky, geniální humor. Doporučuji, stojí za shlédnutí!

Průvodce ženatého muže (1967)

No paráda, takhle jsem se nepobavila už dlouho, ne nadarmo tvrdím, že starší filmy mají hodnotu, které málokterý soudobý snímek dosáhne. I když nejsem zrovna fanynkou Waltera Matthaua, zrovna tady jsem z něj byla unesená!

Gauneři (1992)

Typický Tarantino, na mě sice až moc nevhodný a drsný, ale u něj je to vlastně dost v pořádku.

Nasytíme celý svět (2005)

Klasický dokument, jako mnoho dalších s podobným rázem. Špatný rozhodně není, leč je zde řečeno to, co už mnohokrát řečeno bylo. Nečekejte proto žádné nové informace, ani rady, co dělat, aby se zkvalitnil život na zemi.

Ples upírů (1967)

Proboha tohle ne! Roman Polanski prosím, ale tento snímek prosím rozhodně ne! Nelíbí se mi, je to jak zfilmované, ani herecké ,,výkony" (dá-li se to tak vůbec nazvat). Nu, každému se líbí něco jiného;)

Láska je láska (1998)

Velmi zajímavé, i když poslední dobou značně se opakující téma. Není to vůbec zlé, krásně je zachycený vztek a pomstychtivost teenagerů, jejich slasti i strasti. Jednoduché s často vypjatými emocionálními situacemi, jako obvykle končí happy-endem.

Single Man (2009)

Ten film byl tak dojemný, úžasný! Znovu se mi potvrdilo herecké nadání Colina Firtha! A musím uznat, že mě velmi mile překvapila i Julianne Moore. Perfektní, víc není co říct!!!

Dokonalý smysl (2011)

Zajímavý a poměrně netradiční pohled na civilizační nemoc. Bohužel mě nepřesvědčil herecký výkon Evy Green a celá nitka lásky propletená tak těžkým obdobím také ne. Konec je naprosto absurdní a utopický, naprosto šílený a přitažený za vlasy. Detailnější propracování by jistě nebylo na škodu.

Epizody války 1 - Bombardéry (2002)

Mám ráda dokumenty o válce a jim příbuzných tématech. Každopádně Epizody války jsou velice zdařenou sérií, která neomrzí. První část týkající se převážně strategického bombardování byla vážně skvělá - podala dostatek informací jak technického rázu, tak i historického.

Surikaty (2008)

Překrásná zvířátka! A překvapilo mě, jak moc mají obtížný život a jak moc jsou chytrá! Pěkný, zajímavý dokument, v originálně perfektně komentovaný!