Vendys958

Skype: venomous51

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 15.1.2016  18:19

Zklamání. Čekal jsem málo, ale tohle je nic. Příběh se mi nelíbil, myslím že z takové koncepce jako Star Wars se dal vymyslet mnohem lepší začátek než jen smutné kopírování ze čtyřky (pocta filmu se dá vyjádřit i jinak). Postavy už byli lepší, ačkoliv mi tam kromě Hana chyběl vyloženě někdo komu bych ze srdce fandil. Záporáci naprostá katastrofa- ten velkej týpek z Marvelu - WTF?? Na Star Wars až moc vtipné, sorry - ten krásný příběh Darth Vadera si zasloužil lepší pokračování než je tohle...Nemělo se to natočit. Jak se říká, v nejlepším skončit. Spíš to teď připadá, že se z mé milované ságy stalo něco jako X-Men série, každý rok nový film, jeden za čas se i víceméně vydaří...jenže to je špatně. Lucasi, chápu že jsi nasranej.

• 13.8.2013  23:31
    Wolverine (2013)

Čekal jsem málo, ale tak málo opravdu ne..

• 7.4.2013  17:56

Hodně milá a příjemná záležitost..Přesně takhle si představuji dobrou romantickou komedii.

• 30.3.2013  12:04
    Jurský park (1993)

Film mého dětství, který si pustím rád i dnes a nikdy mě nenudí. Výborné obsazení, trikově opravdu převratný film. V době premiéry to musela být opravdu bomba. Spielberg netočí scénáristicky chytré filmy, to je právě to. Svojí genialitou z filmu dokáže udělat něco, na co se jen tak nezapomene. Tento film je výborným příkladem.

• 20.1.2013  20:02

Precizní dialogy, a DOKONALÝ MONOLOG (lebka), díky nimž prostě nepřestanu Tarantina obdivovat coby scénáristu. Christopher Waltz nepotřebuje komentář, je to prostě machr přes dlouhé nesestříhané scény, kde jen dokazuje svůj neskutečný talent. Avšak i ostatní herci jsou výborní, zvlášť magor DiCaprio. Krásná výprava, vtipné chvilky (KKK...:D :D), myslím že i dobře vymyšlený konec. Quentin jednoduše nezklamal, jenom nepřekonal očekávání, protože ty už i tak byli opravdu veliká. A pro mě osobně Bastardi nepřekonáni.

• 4.1.2013  17:44
    Skyfall (2012)

Nejlepší Bondovka. Skvělý tah se stylem Temného rytíře.

• 28.12.2012  11:01
    Atlas mraků (2012)

Výborně zfilmovaná kniha. I přes 6 odlišných příběhů se divák příliš neztratí, některé z nich nadchnou více a některé zase méně. Celkový dojem je však více než dobrý a určitě je to také tím, že je to znovu něco nového. Není sice žádný přelomový kousek jako Matrix, ale i tak velmi zajímavé mysteriózní Sci-Fi, které není určeno všem.

• 26.12.2012  15:12

Krásné, smutné. Výborný Will Smith a Woody Harrelson.

• 26.12.2012  11:54

Nejhezčí česká pohádka.

• 25.12.2012  00:29

Úžasný hlášky, akce, herci, prostě bomba :)

• 25.12.2012  00:26
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Kvůli hezké výpravě a charismatickým měsíčkům. Tak ukřičenej film jsem snad ještě neviděl.

• 25.12.2012  00:10

Chápu, že knížka je pohádkovější než LOTR a tím se chtěl režisér řídit. Chápu rozšíření na více než jeden díl, i různé vlastní domyšlené scény (i nad obry přimhouřím oči..). Co ale nechápu: Hrozně moc laciných vtípků, které se absolutně do krásné atmosféry příběhu opravdu nehodí. Nechápu, proč se musí všechno dělat ve 3D (zbytečném 3D), proč se musí používat ty nejmodernější kamery (které nakonec akorát kazí dojem věrohodnosti filmu, protože vše je tak krásně kýčovitě čisté a jasné) a proč se musí všude cpát ty počítačové efekty, hlavně co se týče skřetů. V LOTROVI je hráli lidé a jak byli věrohodní. Tady tomu tak prostě není. Jsem fanoušek Středozemě, uctívám Petera Jacksona za jeho legendární trilogii a věřím, že Hobita netočil kvůli penězům, ale k lásce k němu. Každopádně, opravdu mi husí kůže neskočila (maximálně scénou s orly). Úžasná výprava (Nový Zéland je opravdu jako země z jiného světa), krásná hudba (i když ne tolik jako u LOTRA), casting dobrý (Martin Freeman nejlepší volba) a některé scény opravdu stály za to. Přesto to na pět opravdu není, ani kdybych přimhouřil oči obě. 4 slabší. A promiňte mi ta srovnání s Pánem prstenů, ale řekněte mi: proč to dělat jinak, když se už dílo povede a to tak že dokonale? Změna prostě neprospěje, a je mi jedno že se musí dát přednost menším dětem. I přesto se moc těším na další díl.

• 28.10.2012  12:17

Tak ta závěrečná scéna byla neskutečná!!

• 13.10.2012  11:35

Emoce. Chyběly tam jak sůl.

• 13.9.2012  20:14
    Prometheus (2012)

Popravdě jsem to čekal o hodně horší. Atmosféru kazí divný scénář a pár nejasností....Co se týče strachu, nebyl tam skoro vůbec. Oproti tomu některé scény byli opravdu skvělé (císař) a myslím, že to patří mezi ty lepší kousky Sci-fi.

• 31.8.2012  13:27

Je to takový akční "klid před bouří".

• 31.8.2012  12:37
    Kill Bill 2 (2004)

Quentin je prostě bůh!!

• 27.8.2012  11:52
    Donnie Darko (2001)

Možná jsem blbej, ale já to pořádně nepochopil ani napodruhý. Pomohla až tetička Wikipedie. Výborný Jake Gyllenhaal, dialogy a monology, a musím nakonec říct, že i ten scénář je vlastně geniální. Někdo to prostě pochopí hned, někdo nikdy.

• 27.8.2012  11:47
    8 MM (1999)

Temné, nechutné a depresivní. Nicholas Cage válí. Skvělý scénář a atmosféra.

• 25.8.2012  13:11
    Kick-Ass (2010)

Fakt nářez. Některé prvky mi dokonce připomínali Kill Bill.

• 25.8.2012  12:01
    Kill Bill (2003)

Pomsta podle Quentina :) Dvojka je ale o něco lepší.

• 21.8.2012  16:57

Sakra to byl divnej film..

• 21.8.2012  10:55
    Columbo (TV seriál) (1971)

Parádní kriminálky co se týče psychologie vrahů a pomalu se dostávání jim pod kůži. Peter Falk byl frajer.

• 21.8.2012  01:10

Po všech dílech můžu s klidem říct, že tohle je nejlepší díl ze všech.

• 21.8.2012  01:08

Nad některými scénami jsem jen nevěřícně kroutil hlavou, jak se to dalo natočit. Cuarón je jeden z režisérských géniů moderní doby.

• 20.8.2012  12:25

Nejlepší díl série, bez debat.

• 20.8.2012  12:24
    Star Trek (2009)

Ocení jak skalní fanoušci seriálu, tak diváci, které až tolik seriál nepřitahuje. Skvělá pocta kultovnímu seriálu. P.S. Ta Abramsova hra se světly v jeho filmech se mi líbí čím dál víc.

• 20.8.2012  12:00
    Město (2010)

Ben je fakt machr.

• 15.8.2012  22:04
    Dexter (TV seriál) (2006)

Jemu prostě musíte fandit...

• 12.8.2012  01:18

Moc příjemný filmek. Pro úsměv na tváři musíte prostě vypnout a koukat :)

<< předchozí 1 2 3 4 5