Ant-Man a Wasp (2018)

Samozřejmě akce nedosahuje kvalit Avengerů, ale to snad nikdo nečeká. Jako akční sci-fi komedie je to naprostá pecka, už dlouho sem neměl u filmu záchvaty smíchu. Velmi solidní 4, nějaký objevný příběh nehledejte, je to hlavně o vtipu.

Westworld (2016) (seriál)

Za konec druhé série jasných pět. Další ze skvělých (sci-fi) seriálů HBO. Uživatel T2 asi hulí čobolskou trávu, protože vypotit, že děj nemá tempo a že to nemá gradaci..LOL. Jedině mě nebavil 8. díl 2.série..jinak paráda.

Deadpool 2 (2018)

Nevím co říct. Někdy se už moc tlačí na pilu... CGI akce nepatří k tomu nejpovedenějšímu a tak zbývá v podstatě čirá komedie. Je to dobrý, ale nic z čeho bych umíral smíchy.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Ubíjí to až moc pro dětská verze PG malej nerd, skoro cejtím toho úchyla od Disney pictures. Každopádně pár efektních scén, levlů..to má. Pak akorát přichází hořké probuzení do reality s dětmi, které mě prostě neoslovily....asi tak stejně jako číst ten přehnaně dlouhý bullcrap od Verbala.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Sbírka klišé, myslím že tam hraje ten nigga ze Star Wars...a malá budoucí broskvička. Je to na úrovni nového dne nezávislosti...ale vážně jsem se místy styděl za ty rádoby cool proslovy a tak. Efekty jinak pěkné.

Avengers: Infinity War (2018)

Po všem tom zklamání a nejen filmovém...jsem konečně spokojen. Fantasticky fantastické.

Insidious: Poslední klíč (2018)

Rozbil jsem prasátko, provětral messenger, přemluvil kamarádku a vyrazil jsem do kina. Díky bohu, za dvojsedadlo a trochu té erekce,,,jinak bych zhebnul nudou. U filmu se moc bát nebudete, pánové občas zduří jakmile se na scénu dostanou dvě šukn sestry...a pak je to bída. Jedna dobrá scéna jak vystřižená z the grudge...konec výsměch. xD Vše mezi tím na pomezí komedie a geronto nudy. Uživatel fisus tu píše, že u něj v kině někdo řval, cituji" Ty krávo, já se bojím"...jeho hodnocení 4 hvězdy vysvětluje, že se na to ten debilní harant díval doma se svým desetiletým bráchou. V "mém" kině se lidi báli leda toho, že po kině nebude zásun...tomu říkám horor.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Hodnotitelé na ČSFD už vážně ztratili veškerý vkus. Co se týče filmu, tak se mi vybavuje jedna scéna z tohoto veledíla, která vystihuje to, jaký film je. Rey sedí na šutru a Luke jí vysvětluje, co je síla. Ona má zavřené oči, natáhne ruku....a Luke ji začne šimrat listem....vážně k popukání.. hotová parodie. A přesně tohle ten film je. Výsměch a trapárna. Marně vůbec hledám herce, kteří by byli sympatičtí - rozumějte, co postava/herec, to nesympatická debilní mrdka. Shrnem si to - otravný negr Finn z jedničky, polotlustá hnusná Japonka, tupá Rey, over the top pilot Poe....jo a abych nezapomněl ten vyteplený bledý buzerant(jméno teď nevím..prostě ten se kterým se pořád hašteří Kylo Ren)....jo.. a Kylo Ren je taky "bezva"..scéna s jeho hrudí a legínama povytaženýma do půl pasu...to bylo eroticky dráždivé jako výměna plíny v domově důchodců. Teď k příběhu. Začne to akcí, prolezlou STUPIDNÍM klišé ala JAPONKA(odplata za Hiroshimu pičo), které vypadne detonátor z ruky...tak ležící kope do železné konstrukce, kdy to samozřejmě v poslední chvíli rozhodí/ehm lol rozvlní tak, že to z konstrukce spadne... přímo dolů k ní a ona to chytí(ještě tak nějak pod sebou lol)..no vážně...TRAPAS. Pak více méně nastává 3/4 filmu aka rychle a zběsile honička o odpravení těch posledních trapných rebelů...a vy si jen říkáte..zabte je..zabte je..i celý tenhle okopírovaný trapný shit....kdy tvůrci místo nových zajimavých osudů, třeba i sithských lordů... prošpikují příběh (berme od dílu 7) okatým kopírováním předešlých dílu a hromaděním těch nejostudnějších klišé. Když Kylo Ren za pomoci Rey zabije Snoka(který teda předvede velké hovno), tak čekáte motivaci.. a přeměnu onoho Kyla v tu zrůdu....ne, prostě je to píčovina bez logiky. Samoúčelné. Tak jak to nejlépe vystihuje sám Snoke, když řekne Kylovi, aby přestal být děckem a sundal si tu trapnou bezúčelnou masku. Jestli se vám tohle líbí, tak jste pro mě buďto děti(které na to mají právo, protože jsou děti)..nebo jste jen kýčovití nerdi, kteří stráví všechno. Tohle není ani tak Star Wars, jako spíše Disney ve své pohádkové gay podobě.... A řeknu vám, že Rogue One si s tímhle může vytřít prdel jakýkoli den v roce. SHRNUTÍ: Temná síla je temná jako děcka ve školce. Souboj mezi "dobrem" a "zlem" spíše připomíná konflikt dvou gangů. Za ty efekty dvě hvězdy(ty jsou špička, o tom žádná),

Stranger Things (2016) (seriál)

Od první až po čtvrtou sérii naprosté blaho. Dokonce bych řekl, že 4. série je grandiózní a skvěle sjednocuje všechny série promyšleným příběhem. To jak pracuje režie: atmosféra, kamerové záběry, samozřejmě i práce scénáristů a herců, to vše je to nejlepší ze světa seriálů a filmů. 10/10.

Thor: Ragnarok (2017)

Když vidím hodnocení, tak je mi jasné, že očividně lidem stačila komedie situovaná do vesmíru, nacpaná našimi již dobře známými, či naopak neznámými hrdiny. Mám s tím úplně stejný problém jako s posledními strážci Galaxie. Prostě příběh by se vešel tak na dvě A4....nic převratného..emoce? Kdeže. Ale abych to uvedl na pravou míru....já nemám vůbec nic proti tomu, že jsou dnešní komixovky vtipné...naopak vždycky sem to u akčních filmů měl rád. Každopádně chybí mi emoce...či dokonce bojová scéna u které bych vlhnul a zapamatoval bych si ji(viz. boj o Scarif z Rogue One)....takhle to pro mě zapadne do šedého průměru..fajn efekty, sranda...ale má to na víc. Hlavní problém vidím i v tom, že záporačka je poměrně nevýrazná jednorázovka....taková síla a tak rychlý konec.Kdyby v traileru nebyl vidět Hulk, určitě by měl divák po otevření brány v aréně větší erekci a s radostí by si zařval Hell yeah. V neposlední řadě mám výtky nad černou Valkýrou, která je černá..a hnusná..otravná mrdka. Japonku nenašli, aby to bylo ještě barevnější? NUtno dodat Idris Elba aka Heimdal mi je hrozně protivný. Né snad protože je černý...ale protože je pro mě nudný herec. Soudce Dredd by mi tam seděl o to víc. :)