Thor: Ragnarok (2017)

Když vidím hodnocení, tak je mi jasné, že očividně lidem stačila komedie situovaná do vesmíru, nacpaná našimi již dobře známými, či naopak neznámými hrdiny. Mám s tím úplně stejný problém jako s posledními strážci Galaxie. Prostě příběh by se vešel tak na dvě A4....nic převratného..emoce? Kdeže. Ale abych to uvedl na pravou míru....já nemám vůbec nic proti tomu, že jsou dnešní komixovky vtipné...naopak vždycky sem to u akčních filmů měl rád. Každopádně chybí mi emoce...či dokonce bojová scéna u které bych vlhnul a zapamatoval bych si ji(viz. boj o Scarif z Rogue One)....takhle to pro mě zapadne do šedého průměru..fajn efekty, sranda...ale má to na víc. Hlavní problém vidím i v tom, že záporačka je poměrně nevýrazná jednorázovka....taková síla a tak rychlý konec.Kdyby v traileru nebyl vidět Hulk, určitě by měl divák po otevření brány v aréně větší erekci a s radostí by si zařval Hell yeah. V neposlední řadě mám výtky nad černou Valkýrou, která je černá..a hnusná..otravná mrdka. Japonku nenašli, aby to bylo ještě barevnější? NUtno dodat Idris Elba aka Heimdal mi je hrozně protivný. Né snad protože je černý...ale protože je pro mě nudný herec. Soudce Dredd by mi tam seděl o to víc. :)

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Tak po vlnách podivna, které opravdu byly divné, až trapné....tu přichází poměrně klasičtí piráti, ovšem všechno už je tady jako přes kopírák..jako by se člověk pořád díval na to samé. Bohužel pitvořící se(ano vypůjčím si tohle znásilněné slovo, které tu používá už asi každý) Depp je už hoodně nudný. Stará Crew ještě vcelku v pohodě, akorát jako by si sami uvědomovali, že to už není o nich..pak příchází nová crew...ale ti nemají dostatek charisma, aby zaujali diváka. Není to špatné, ale wow scény tak nějak relativně prozívete a nic navrch to nenabídne. Dobrý na takové sobotní poležení s buchtičkou před vaší přídí...a pak musí následovat nějaké trkání, jinak to ani nesplní účel.

Válka o planetu opic (2017) odpad!

HAHA..u téhle perly já nepřidal komentář..to napravíme! Sice už to nebude to čerstvé zvracení, jako když sem vycházel z opičího sálu nasrán, že jsem byl doslova okraden, protože jsem za tuhle píčovinu vysolil 170 židokorun a ještě jsem si koupil Mekáč(jo žido popkorn a žido kolu sponzorovat nebudu).Sakra, teď jen, kde začít..prozradit hned, že konec je kolosální píčovina, nebo že ten průběh vás možná vydrtí u koulí ještě víc...no pojdmě se na to podívat od začátku. Máme tu opice versus lidská hrozně drsná jednotka...to proč je tak retardovaná a drsná se dozvíme na konci, ale přece jen byli trapní tak jako tak. Pak více méně nastává honba za odplatou, která se mění v němé konverzační drama...ano do prdele, čtete správně...prostě rozhovor typu uhahaa haahahah(citoslovce pro opičí ječení) a mezi tím občas proloženo monologem Caesara, který jediný umí mluvit. Pak se tu dokonce objeví opičí verze Rainmana, kterého bych nejraději odpravil jedem na krysy...a pak bych se jen smál jeho křečím. No a celá táhle slátanina dospěje po několika hodinách ke svému tupému konci...kde dojde na bitku mezi lidmi...a lidmi...no a ti svrhnou lavinu a tak DÁMY A PÁNOVÉ zanikne veškerý LIDSKÝ život na zemi..není to geniální? NE to do prdele sakra kurva fix není.

Blade Runner 2049 (2017)

Tak jak mě atmosféra jedničky nedostala ...světe div se, tady tomu je právě naopak. Skvěle natočená věc...asi sem byl správně naladěn, tak to prostě sedlo. Až na pár nedokonalostí(hlavně jednoho těžce digitálního ksichtu) to byla prostě bomba a příběh zapadl jako strojek švýcarských hodinek. Pět možná i proto, že nejsem fanda původního dílu, ba právě naopak.

Mumie (2017)

Nevím o co jde. Jak nový vetřelec, tak nová mumie dostávají hodnocení, jako by to byl nějaký hrozný odpad. Přitom v obou případech a tedy konkrétně tady jde o řemeslně zvládnutou věc. Ano není to nijak extra geniální, ale 55%? Ano původní Mumie je rozhodně pro mě skoro srdcovka s velmi zajímavým příběhem, ale ani tady mi nepřijde, že bychom dostali až takový kekel. Snad jen se nám tady trošku cpe living dead a mission impossible. :D

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

SPOILERY A VULGARISMY. To vám tak přejede dceru jediná dodávka v okolí 150 mil uprostřed nějaké neznámé prdele a proto se dáte do paktu s Ďáblem...ten vám za odměnu dopřeje, aby vám pobíhal hotový hologram po baráku, ovšem v zrcadle dochází k erroru satan 666, kdy se objevuje jakýsi ďábelský kozel místo vaší roztomilé mrtvé dcery. Vy trošku povymítáte a pouklízíte..hodíte panenku do skříně a po pár letech nastává ten pravý čas adoptovat hordu dětí a pak absolutně ignorovat, když vám chce nějaké dítě naznačit, že jste ten exorfest asi zesrali a schovávat ďábelský klíč od ony ďábelksé skříně do domečku pro panenky může vážně jenom tupý pičus. Jinak fajn fajnový...nagrcání ďábla do žaludku už je hotová klasika.

To (2017)

Přídám víc, až u toho neusnu...

Vyvolený (2000)

A je tady zas ten Ind...kdyby nenatočil Šestý smysl, tak ho už vidím leda jako nadaného pobírače dávek a přeborníka v pojídání lidských banánů(trocha rádoby rasismu musí být). Nu tedy k filmu. Tempo ochablé, až trapné, thrillerové napětí v nedohlednu, asi tak jako komunikativnost Brůse v tomhle snímku. No vážně Brůs byl doslova na kopačku do hlavy jak moc nesympatickou a trapnou roli předvedl. Nuda, šeď a hodně trapné náznaky "zajímavého" příběhu vedly k tomu, že jsem to na poprvé ani nedokoukal..pointa je prý na vystříkání, tak ještě zkusím dokoukat konec, ale je to za trest.

Pár nenormálních aktivit 2 (2014)

Až na prozíváné sračko vtipy hlavně ze startu... jsem se bavil asi víc, než bych měl, pokud mi mají lide věřit IQ nad 90...vzhledem k tomu, že na místní etnikum z vysoka seru, tak se přiznám, že jsem se zasmál. Dialog..."...byla hrozně sprostá....Co bude k obědu? Prdel tvý mámy ty zasraný sráči." Ta je prostě zasraně dobrá. :D Tohle má kvalitu, a né že ne. :D

Ochránci (2017) odpad!

Jak sladký pocit zprznit tuhle srajdu odpadem a ještě se ukájet slizkým nepřejícím komentářem. No jo, neberte to jako politický úkol, nebo snad, že vlhnu při pohledu na emerickou vlajku, ale tohle je typický příklad, že i polotupý hollywood může být prostě i tak o milion levlů výše a to je smutné. Při vzpomínce na tohle veledílo se ve mě probouzí ten správný dávicí efekt a kroutí se mi střeva, jako bych tam v sobě měl posledního vládce větru a jak toho zmrda nesnáším. Rozhodně neopomenu to poctivé, jak jsem se naučil v online hraní, zanadávání cyka blyat a prosím Rusáci, chcípněte...vaše filmy stojí kvalitativně asi tam kde babovřesky, avšak ty aspoň meměly rozpočet ani na efekt trapného medvěda.