Trollové (2016)

Slabší animovaný film vsází na růžovou barvu a zlaté třpytky. Osobně se domnívám, že každý divák upřímně sympatizoval s Bergeny, kterým nezbední Trolové očesali pěstovaný strom. Hlavní myšlenka filmu, to jest napravení zloduchů na krotké koloušky je nepatrně k zblití. 48%

V písku - Příslib svobody (2015)

Zcela evidentně jsou i horší věci, nežli válka - kupříkladu vykopávání min. Mladiství náckové se dostávají do područí dánského kapitána, který předmětné árijce fackuje, kope do údů a obstarává božskou manu ve formě potkaních exkrementů. Finální nakládka vykopaných min na korbu tatrovky byla vskutku k nasrání. 69%

Hořkých sedmnáct (2016)

Mít takovou dceru, tak jí uříznu hlavu a schovám jí do mrazničky v suterénu. Nesnesitelná hlavní protagonistka je na zabití. Diváka dráždí každým otevřením chlebárny. Na stranu druhou symbióza této osoby s WŮDI HERLSNEM funguje brilantně, což filmu nelze upřít. 77%

Zlato (2016)

Vydařený snímek s nedotaženým koncem. METJŮ opět exceluje v roli, která je na první pohled tak odporná, že místo pohledu na ní bych raději obcoval s kozlem. Pokud scénář opravdu kopíruje skutečné události, tak jsem Niky Lauda s ohořelým ksichtem. 78%

Tanna (2015)

Co jsem obdivoval byl kryt na penis a svěšená prsa domorodých stařešin. Příběh je překvapivě interesantní, obzvláště běhání na sopku a ze sopky. Ve filmu se běhá často. Když si domorodci neporovnávají údy, tak běhají sem a tam, aby se podívali, zdali je sopka pořád aktivní či aby ověřili, že k pobřeží jsou to pořád tři kilometry. 79%

Pod rouškou noci (2016)

I přes kritiku zdejších uživatelů jsem se bavil. Ben odvedl skvělou práci jako režisér, avšak jako herec selhal obdobně jako selhal Limba za volantem svého okřídleného Bentley Continental GT. Nastolená atmosféra 20. let není bohužel přespříliš přesvědčivá, což kupodivu vůbec nevadí, jelikož párek v rohlíku taky zrovna není Haute Cuisine, ale stejně si ho každý dá. 85%

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Film beze smyslu. Úplná zbytečnost postavená na hereckém neUMU černé eminence Holywoodu, jejíž potomci jsou odporné tlačenky. Jediné, co lze vyzdvihnout je herecký výkon Helenky, která film zachraňuje. I přes divácky přívětivou metráž nebylo vůbec lehké udržet inkriminovaných 97 minut pozornost. 35%

Assassin’s Creed (2016)

Úvod OK, avšak problematika jablka z Edenu je neskutečně debilní. Fasbendr se snaží, co to jde, ale když je scénář na draka, tak ani naháč ze Studu příliš nezmůže. Problémem filmu je rovněž skutečnost, že Marion už není nejmladší. Proto doporučuji, aby ve dvojce byla nějaká mladice typu Alicia Vikander. 49%

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Slušnej trup Jane! Inu mít v suterénu trvalého bydliště márnici a pitevnu v jednom je pro silné nátury. Obzvláště podezřelé je to, že si klučina místo koitu vybere penetraci Jane, a to pilkou, jež žebra zaručeně prořízne. Zvonečky cinkající při pohybu oživlých trupů napovídají, že song "Zvonky štěstí" není zas tak úplně pozitivním songem. 79%

Lovingovi (2016)

Emočně vypjaté, avšak standardně realizované. Divák prostě nepochopí, proč barevní manželé nezmění trvalé bydliště a basta! Místo toho se nechávají linčovat, poplivávat či zapalovat. Film je tedy zjevně pouze pro uvědomělé publikum, jež touží proti KU-FLUS-KLANU bojovat paragrafy. 49%