Hanna (2011)

Na takovym námětu,s takovými herci a s takovou režií to mělo navíc,ale kvůli hodně špatnýmu scénáře a závěrečnou pointu,která byla jak z béčkovýho filmu to na to nemá.Ještě kdybych měl pokračovat v tom co se mi nelíbilo tak by to byli vedlejší postavy jak už záporné nebo kladné a prostředí ve kterém se to odehrávalo.Navíc jsem měl celkem problémy s orientací,kde se zrovna postavy nachází.Překvapilo mě,že tam nebyl ani jeden záběr z trajektu,přesto cesta trajektem trvá 2týdny.6/10.

Super (2010)

Do popisu bych dal spíše film o magorovi,který potká ještě větší magorku.Takovýhle popis by to vystihoval nejvíc.Není to taková komediálně akční pecka jako kick-ass,ale spíš takové komediální drama o dvou bláznech.Hodně mě překvapila brutálnost scén,které byli jak z hororu.Spousta vtipů je povedených ke konci sice přišla vážná stránka,ale naštěstí né žádej happyending,kterých už jsem viděl stovky a i to se mi líbilo.7/10. P.S -Nejvíc mě vadilo,že ve filmu jakoby neexistovala žádná policie.

Zkurvená noc (2003)

Ze záčátku skvěle baví,ale s postupnými příběhy všech postav začíná nudit a žádné překvapení nakonec se nekoná.Škoda mělo to navíc 6/10.

Brotherhood (2010)

K tomuhle filmu jde říct jen jedno- PERFEKTNÍ ADRENALINOVÁ JÍZDA,KTERÁ NENUDÍ ANI MINUTU.9/10.

Transformers 3 (2011)

Třetí díl Transformers se nese ve stejném duchu jako předchozí dva díli,ale má jedno velké plus a to je nejlepší a nejpřehlednější akce z celé trilogie.Scéna na dálnici a s padající budovou by se klidně mohli zařadit mezi nejlepší filmové akční scény.A naopak malinké mínus je,že finální scéna mohla být o trošku kratší,ale to je stejné u všech dílů.Předchozím dílům jsem dal po čtyrech hvězdičkách,ale ještě se jednou musim opakovat kvůli skvělé akci a to navíc ve 3D(které k tomuto filmu sedí skvěle) dávám o hvězdičku víc.9/10.

Červená Karkulka (2011)

Přiznám se,že už předem jsem to podle názvu odsuzoval,protože jsem si nemohl představit tu pohádky v moderní podobě,ale nakonec to dopadlo asi jak nejlépe mohlo.Nemohli jsme čekat nějáký velkofilm,který by se umístil v top200,protože to s takovou předlohou a názvem prostě nejde,ale zpracování mě překvapilo.Na druhou stranu do budoucna doufám,že filmaři už dále nebudou natáčet pohádky,které se budou brát vážně.Alenka v říši divů vyšla,Karkulka jakž tak taky,ale radši bych koukal na něco lepšího než například zfilmovanou Sněhurku.6/10.

Sanctum (2011)

SPOILER: Celý film mi připomíná hru o přežití.Už to pomalu vypadalo,že by tato hra měla dva vítěze,ale ne.Scénaristi si řekli jak by jsme se zbavili toho druhého,nemoc už tam byla,zlámání kostí tam bylo,utopených už bylo moc no tak co vylítne na něj chlápek co už z toho zmagořil.Kdyby to mělo aspoň lepší začátek,aby se divák aspoň seznámil s účastníky,ale ne hned se ze začátku utopí někdo koho tam viděl pár vteřin.Na druhou stranu rád kritizuju a nebylo to tak hrozné jak se z mého komentáře může zdát a dokonce jsem přemýšlel o tom,že dám průměr(tři hvězdičky),ale pak jsem si uvědomil jaká to vlastně byla blbost.4/10.

Drive Angry (2011)

Další béčkový film Nicholase Cage po jehož shlédnutí si za týden maximálně vzpomenete na postavu"účetního".4/10.

Jsem číslo čtyři (2011)

Nejvíce se mi líbily efekty,jen škoda že většina soubojů se odehrává ve tmě.7/10.

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad)

Na finálová kola,bych dal zákaz vstupu ječícím malejm kravkám a nejlepší na tom je,že je na ně často záběr.I když v tomto díle bych řekl,že byl konečně objeven talent,ale atmosféru kazí ječící publikum s banerry a moderátoři,který tam maj až příliš prostoru,kde nevědí co říkat a stává se z toho fraška a ještě k tomu tam je rastaman,který se snaží zpívat jiné styly a to je tepve trapas největší.3/10.