Modřiny (2020)

Halle Berry mám rád od Catwoman. Dobře se na ni kouká, vlastně kouká se dobře na její zadek. Ta trpělivost je tam hodně znát, proto se mi toto drama líbilo a vlastně i motivovalo.  Berry sedla za režisérké křeslo a vykouzlila celkem slušnej i poutavej příběh.

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Po těch příšerně ochablejch recenzích co jsem četl, jsem si pověděl na pokračování Venoma se mrknu svým očkem. Ta dobře uvařená chemie mezi Brockem a Venomem byla parádní a sedla mě jako v jedničce. Zlovolný Kasady v podání báječnýho W. Harrelsona zatancoval se smrtkou celkem vkusně. Celkově je to vtipný, zábavný a hodně to odsejpá např. od jinejch komiksovejch srágor. Ta scénka na diskotéce na mě opravdu udělala dojem. Jak se venom uvědimuje sám sebe a svoje priority. P.S. Jak napsal Kletus Kasady na této sračce zvaná Země. To je pecka! Jo a málem bych zapomněl jsem rád, že Venom má soucit se slepicema, jsou to přece kamarádi.

Peklo (2021) (seriál)

Podařilo se to, ta schopnost oživit zavedený žánr zajímavým akčním zpracováním, kterému nechybí ani poutavý příběh a chytré poselství. Jak se říkává: I do pekla se jde ve dvou veseleji.

Ve vysoké trávě (2019)

Hráli jsme kličkovanou i honěnou ve vysoký trávě. Kamaráde já jsem vyhrával! Ve finále nic tak působivého, kromě Patricka Wilsona, kterej uměl nahnat strach.

Temný dům (2020)

Zaříkávačka Konga krásná Rebecca Hall, tentokrát v mysteriózním hávu. Solidní hororový počin, měl jsem chvílema opravdu stáhnutý půlky. Rebecca umí a hraje vskutku parádně. To pomáhá i dobře vystavěné atmosféře.

Nadosmrti (2021)

Vypěvovaná Megan Fox se prakticky jen kroutila a nijak extra nehrála. Příběh z prvu vypadal dost chudě, pak přes půlku trochu jede.

Vychováni vlky - Série 1 (2020) (série)

Díky bohu za Ridley Scotta. Krásná a svým způsobem vizionářská práce.  Co mě osobně na tomto sci-fi snímku zaujalo je, že Scott se nenechává tolik strhnout Hollywoodem a mainstreamovou tvorbou. Dokáže udělat kvalitní a ryze dobrodružný počin. Trpělivě čekám na druhou sérii.

Vpád (2021)

Koukatelný a pěkně napínavý thriller se sympatickou Freidou Pinto.

Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)

Čarodějnický finále to stejně nějak neuhrálo, zbytečně se do toho sralo moc horor dávno použitých věcí.

Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)

Part two a krásný prázdniny někde u lesa. O trochu lepší, pár prcaček a jeden divnej týpek, kterej připomíná Jasona.