Skleněný dům (2001)

Zbytečně dlouhý, předvídatelný a chvílemi dost nudný.

Hadi v letadle (2006)

Jasný, že je to pěkná kravina. Mě to celou dobu bavilo, párkrát sem se i zasmál.

Božský Bruce (2003)

Všichni tu píšou, že ve filmu jsou hluchá místa, nudné části, ale chtěl bych vidět komedii, která má 1 hod. a 36 min., kde každou minutu bude něco vtipnýho, jestli někdo takovou komedii znáte, tak mi jí řekněte. Nebo si jí natočte samy, když jste tak chytří. Je to dobrá komedii, ale Carrey má i lepší asi no.

Rec 2 (2009)

Jako jednou z mála je tady u těchto dvou dílu pro mně lepší 2. Jednička nudila, moc tlachání o ničem. Tady prvních 40 minut uteklo jak nic a stále se něco dělo, pak sice kvalita upadla. Průměrnej horor.

Lhář, lhář (1997)

Paráda, Carrey nezklamal, a mám tak další oblíbenou komedii.

Úhel pohledu (2008)

Klasickej tuctuvej film. Nemá cenu ani moc komentovat.

Svítání (2009)

V celku dobrá upírovka. Kdyby to šlo, mělo by to 3,5 hvězdy.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Nemít to parádní hudbu, Gandalfa a návaznost na trilogii Pána prstenů, tak by to nikdy nebylo tam, kde to je teď. Na mě strašně moc tlachání o ničem a štěstí, který by němělo ani 2365 lidí za 2365 let. Nemít to dvě a půl hodinky, asi by to bylo lepší.

Kdo přežije - Thajsko (2002) (série)

Ze začáku mě to přišlo jako normální díl jako vždy, ale postupem času mě to nějak přestává bavit, asi že se tam furt objímaj a brečej, a ty výzvy?hodně suchý.

Grinch (2000)

Klasickej Jim, ale s panděrem a to pořádnym. Není to nejlepší film světa, ale mě to baví, především kvůli Jimově grimasům, pohybům, který umí jen on.