Avengers (2012)

Jednoliví hrdinové mě až tak nebavili, ale tohle je paráda, super věc!

Austin Powers: Špionátor (1997)

Debilní kravina bez příběhu, ale ty vtipy!je málo filmů, u kterých jsem se tak zasmál. Myers borec!ty brejle, chlupy, oblečení!týpek..:Dněco jako Ace Ventura

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Režísér chce točit Ameriku, ale je hold v Čechách. V porovnání s např. Ordinací, Ulicí a jinejma píčovina se na to dá aspoň dívat. Bohužel kvalita jde po prvních dílech rapidně dolů, takže snížení hodnocení jasný!Po dalších dílech je to ještě horší než ordinace, takže jdu úplně dolů. Kundovina neuvěřitelná.

Hra na schovávanou (2005)

Tak 70% filmu jsem se těšil, jak to dopadne, ale od té doby co vyšel ven z domu , začalo se ukazovat, jak je to doopravdy, mě to neuvěřitelně nasralo, a všechno co sem si o tom myslel bylo k ničemu, takže opět film takřka o hovně, i když ve filmu hrálo dítě, tak prostě rozuzlení na píču, a těch posledních 30% filmu už byla jen prdel.

Saltová (2010)

Taková kravina, klasickej Saegal v ženskym podání, Jolie mám rád, ale spolu s Cizincem nejhorší její dva filmy.

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Jednička celkem šla, chtěl sem tomu dát i 3 hvězdy, ale tyhle seriály nemám rád, ale co je tohle?Nevim proč se tenhle seriál jmenuje Spartakus, když by se to spíš mělo menovat Sexukus, je to úplně vo hovně, ale hlavně, že tam je sex. Totální pochcanina.

Odstřelovač (2007)

No nevim jestli je tohle zrovna předvídatelnej a nudnej film. Nudnej debilní film o ničem je Pulp Fiction. Jasně to, že u konce guvernéra hlídaj dva kluci se samopalem je přehnaný, ale stejně mi ty 2 hodiny utekly jak nic a výborně jsem se bavil.

Domácí mazlíček (2008) odpad!

To je zas píčovina, nevim proč takovejhe druh nestačí jen jeden, ono jich prostě musí bejt 321545 s jinou hlavní herečkou, jinak se všim stejnym. hoši.

Osvícení (1980)

Nicholson to hraje celkem dobře, ale i někdy to přehání, a to sou asi tak všechna pozitiva filmu. Takovýhle dílo aby mělo 2 hodiny?Všechno je zdlouhavý, nudy, posraně pomalý a každý hovno který ve filmu je, musí souviset se vším, ženská která neustále čumí, jak kdyby měla v držce zaraženej puk a na konci se vlastně zjistí, že film o úplně hovně, a celý tohle šlo udělat za hodinu a aspoň bych u toho neusínal. Někdy nechápu jak některý filmy můžou mít tak vysoký hodnocení, ale každý na to má svůj názor.

Ocelová pěst (2011)

Sice je to prostě už ohraná písnička, je to na způsob Rockyho, Over the top a dalších sportovních věcí, ale prostě mě to bavilo, roboty mám rád, a takovejch 70% tomu prostě musim dát.