Banán (2010)

Klub zarytých vegetariánů :D

Raubíř Ralf (2012)

Troufám si říci, že to je nejlepší animák, co jsem kdy viděl. A pokud ne nejlepší, tak u mě má rozhodně místo v TOP3. Perfektní nápad, skvěle vypracované prostředí uvnitř hracích automatů, kvalitní příběh a super soundtrack. Navíc Vanellope mi neskutečně připomíná malou Agnes z "Já Padouch" - pro neznalé je to ta "It's so fluffy i'm gonna die", jak chováním, tak obličejem. Všechno to do sebe náramně zapadá a nechtělo se mi končit ani jakmile naskočily závěrečné titulky. SKVĚLÁ PRÁCE!

Hua pi 2 (2012)

Nepřijde mi to jako Painted Skin 2, spíše bych řekl že to je sequel k Painted Skin. Stejný příběh, stejná dějová linie, z velké části i stejní herci. Ale POZOR!! - toto má absolutně jinou amosféru. By člověk neřekl, co se stejným filmem udělají 4 roky. Barevnější, poutavější, kvalitnější bitvy/souboje. I když to hrají stejní herci, tak jim to prostě více věřím. Lepší kostýmy a musím říct že i lepší herecké výkony.

Hua pi (2008)

Hodně zajímavý románový příběh, ale celkem špatně, nudně a zdlouhavě podaný. Nepřesvědčiví herci Hlavně si můžu trhat vlasy, když vidím ty bojové "lítací" scény za pomocí lan a provazů.

Detaily (2011)

By člověk ani nevěřil, co všechno způsobí partička mývalů, která jedné rodině zdemoluje trávník na zahradě za barákem. Tohle by se uplně v klidu mohlo jmenovat "Nejhorší den na světě". Jeffa fakt lituju, těch "DETAILŮ", které se mu stanou, je za celý film opravdu nespočet a jestli jsem si u nějakého filmu myslel, že to neskončí happy endem, tak to bylo u tohohle. Tam bylo takových scénářů, jak špatně to může skončit! No škoda, zas konec dobrý, všechno dobré...

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Jedna z posledních televizních soutěží, která se na obrazovkách udržela a stále jí můžeme sledovat. Myslím, že si i celkem drží svojí úroveň - až na těch pár exotů, co tam kolikrát přijde :D Ale stresovat se tam nad těma pitomejma políčkama, "těžce" si svýma vědomostma vybojovat postup k bankomatu, a pak si vyklikat 500,500,100, tak to bych si asi hodil mašli!

Lukostřelci (2011)

Zdlouhavý úvod, kterej nás musí trošku navnadit na tu přestřelku šípů, která přijde cca v půlce filmu. A to se pak dějou věci!!

Profesor v ringu (2012)

Kevin James se opravdu vytáhl! Srovnání s Warriorem a přirovnání tohoto filmu k jeho "vtipnějšímu bráškovi" není vůbec nemístné. Zbožňuju to prožívání závěrečného zápasu s hlavním hrdinou a tady sem se fakt odvázal :D Nejsem si jistý, jestli na ty MMA scény měl dabléra nebo ne (nejspíš ano), ale ty souboje v klecích jsou fakt povedené a vůbec ne ošizené - a kvůli tomu jsem hlavně do tohoto filmu šel. Tudiž můžu s klidem říci MISE SPLNĚNA.

Robot a Frank (2012)

Velmi příjemný příběh o vztahu robota a člověka. Vedlejší role syna a dcery mi tam přijdou celkem zbytečné - místy až otravné, Frank Langela to zvládá bez problémů sám. Není to žádný zázrak, ale neurazí.

Místnost sebevrahů (2011)

Tak tohle je velká bomba. Šel jsem do tohoto filmu tak nějak s rozpaky. Nečekal jsem nic převratného, ale jsem opravdu náramně překvapen. Skvělý příběh, který asi nemusím podrobněji popisovat, jen si to "užijte" sami. Perfektní animované části, které tam vůbec neruší. Výborný herecký výkon hlavního hrdiny a v neposlední řadě úchvatný závěr. Normálně bych dal 4*, ale už dlouho mě takto nic nepřekvapilo.