• Krátkometrážní

Nemrtví (2003) odpad!

Takovou pi....nu jsem už dlouho neviděl. Tohle by neobstálo ani jako komedie, natož jako horor nebo sci-fi. Po asi půl hodině sledování jsem to přesunul tam, kam to patří - do koše.

Dopisy mrtvého (1986)

Obraz zpustošeného světa po jaderné válce. Scénář zajímavý i herecký výběr ucházející, ale chybí zde právě pohled na zpustošenou zemi, pohled na bortící se společnost a následky této zkázy. Jediný dohromady asi tříminutový výlet doktora Larsena na černý trh a do dětské nemocnice vydá za celý film plný monologu a dialogu vedených v atomovém krytu.

Sadako 3D 2 (2013) odpad!

Když jsem se dodíval na první díl, tak jsem si slíbil, že do dvojky už nepůjdu. Když jsem však na něj náhodu narazil, neodolal jsem a pustil si ho. A to byla chyba. Film je to beze strachu, napětí, pořádných lekaček a to u mě není horor. Nemysle jsem že to řeknu, ale zlatý první díl.

Město nemrtvých (2013) odpad!

Po Seagalovy tady máme dalšího akčního hrdinu, který se nechal uvrtat do hororu. A stejně jako u prvního jmenovaného musím i tady dát odpad. Film s trapnýma zombie, roboty a stárnoucím Lungrenem, který běhá jako by si nadělal do gatí.

Third Eye (2014) odpad!

Od tohoto filmu čekejte cokoliv, jen ne strach nebo nějaké napětí. Hloupé, nudné, modří duchové a asi dvě dobré scény. Zasloužený odpad.

Obří mosty (2006) (TV film)

Neuvěřitelné co člověk dokáže a ukázka toho že pojem nemožné ve slovníku stavebního inženýrství neexistuje.

Noc zombie (2013) (TV film)

Po delší době kvalitní zombie horor plný akce, slušných masek a jedné zombie novinky.

Incident (1967)

Film, který ani po 47 letech neztrácí nic ze své surovosti. Noční tažení dvou grázlů městem končí v metru, kde rozpoutají pravé peklo na nevinných cestujících. Najde se nějaký hrdina, který zasáhné? Téma je to stále aktuální a nechybělo moc a dal jsem plný počet.