Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Film je po technické stránce vyřešen skvěle. Pro mě tento film není špatný jen se přikláním k původní trilogii Star Wars, která mi přijde klasičtější a na rok 1977, 1980 a 1983 předvedla skvělé efekty. Tento film už je novější a efekty už tak nepřekvapí. I když je film dobře proveden 2 výhrady mám. 1. je dlouhé čekání na pořádnou akci a 2. nejvíc na filmu mi vadí postava Jar Jar, která mi přijde velmi trapná a zbytečná a filmu to podle mého hodně kazí na vážnosti. Kdyby se postava Jar jara chovala trochu normálně film by měl možná víc procent.

Waterloo po česku (2002) odpad!

Některé filmy se povedou více, některé méně. Tohle není ani jedno ani druhý. Snaha o humor, který mi nepřišel vtipný, ale až trapný.

Rebelové (2001)

Renč dokázal natočit to, co se mi jen málokdy líbí a to romantický muzikál. Podle toho jaký je muzikál je například High School Musical nemusím vidět, ale na Rebeli se podívám rád. Nejlepší na filmu je konec, který skončil jinak, než jsem myslel, ale filmu to jenom pomohlo a získalo skvělou konečnou atmosféru.

Casper a strašidelné Vánoce (2000)

Tohle neměli dělat ani sebevětší pocit vánoční atmosféry jsem nezaznamenal. Ale snaha udělat něco takového zaslouží obdiv a menší uznání. Proto jedna hvězdička.

Bruno (2009)

Zcela nehorázná kopie Borata. Film je tak zoufalý a pro mě trapný, že se nato po pár shlédnutí nedá dívat. Larry Charles neměl tohle natáčet. Je to jako potupní parodie Borata, na kterého se dalo dívat, ale na tohle ne. Ale tak zase trochu jsem se zasmál, ale později je to nuda a už není nic, na co by vás rozesmálo. Kdo jim to schválil a kdo jim dal peníze. Prostě podle mého zoufalý humor.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Mám kamaráda, který na Hvězdnou bránu nedá dopustit. Já jsem někdy opačného názoru. Některé díly byly opravdu skvělé, jiné mě zase až tak tolik nenadchly, ale i přesto povedený seriál. Jinak pokud vysílají Hvězdnou bránu tak některé díly shlédnu, ale jinak nejsem takový fanoušek. 5* je podle mého moc a za některé díly, které se moc nepovedly 1* beru. 4* jsou zasloužené.

Disaster Movie (2008) odpad!

Velká ztráta, Velká ztráta, Velká ztráta, Velká ztráta, Velká ztráta… no co dodat ODPAD!

Ghost Rider (2007)

Čemu se to Nicolas Cage podepsal nechápu. Ti co viděli filmu ví o čem mluvím. Najdou se i tací, kterým s tento film líbí, ale každý má jiný názor, a hodnocení mluví za sebe.

Trapasy (2007) (seriál)

Některé povídky byly k popukání jiné zase až trapné, nebo humor podobným anekdotám. Tady převažují podle mého spíše humor, který mě nerozesměje a který se snaží být za každou cenu vtipný leč marně. I když byli tam některé díly, na které ráz vzpomínám do teď, ale to byly výjimky a také to nestačí. Opravdu trapasy.