Domov šedých motýlů (2008)

Dramatický príbeh, ktorý ml všetko. Krásna kamera podporovaná božskou hudbou, uveriteľní herci. Posledné minúty boli mrazivé.

TRON: Legacy 3D (2010)

Príbeh o ničom vylepšujú na vysokej úrovni zvládnuté špeciálne efekty, ktoré držia diváka v deji.

Oni (2008)

Z filmu mám rozporuplné pocity. Atmosféra bola miestami strašidelná , ale niektoré pasáže ma vyslovene nudili. Dosť mi vadila Liv, neuveril som jej to. Myslím, že sa z námetu sa dalo vyťažiť viac, nakoľko sa "záporáci" vydarili.

Primal (2010)

Priemerný hororový zážitok. Jednu hviezdu dávam za jačiacu blondínu, jednu za zajaca a jednu za austrálsku prírodu.

Zkažená úča (2011)

Príjemná komédia na nedeľné odpoludnie. Vo filme ma zaujalo vykreslenie obch súperiacich učiteliek - obe rozdielne, ale svojim spôsobom bláznivé. Len si vybrať, ktorá je väčšia mrcha.

Nezvratný osud (2000)

Smrť si nenechá len tak vziať čo jej patrí a rozohráva naháňačku o duše, tých čo jej unikli. Niektoré skony sa dali predvídať, iné prišli nečakane. Celková atmosféra ma dokázala pripútať k obrazu a iba som čumel. Najoriginálnejšia vraždiaca "postava." Geniálna myšlienka pre geniálnu hororovú sériu.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Svieža komédia okorenená "diabolským" vystúpením Meryl Streepovej v exkluzívnom prostredí. Výborný výkon Tucciho, Anne nesklamala. Bavil som sa.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Film o priateľstve medzi dvoma rozdielnymi chlapcami, ktorí by mali byť v skutočnosti nepriateľmi a aj napriek tomu sa skamarátia. Toto ich priateľstvo nie je vykreslené do väčšej hĺbky, v deji prevažuje predovšetkým naivný pohľad malého chlapca na koncentračný tábor. Film núti zamyslieť sa, či je správne utajovať pred deťmi skutočnú podstatu (aj keď je, ako v tomto filme, krutá) alebo ju zastierať, čo môže viesť ku katastrofálnym dôsledkom. Obaja detskí herci zahrali slušne, Vera bola skvelá.

Před svatbou ne! (2001)

Ja som sa bavil. Komédia, ku ktorej sa vždy rád vraciam.

Kruh (2002)

Samara je kultová. Celý dej je vykreslený v správnej chmúrnej atmosfére, ktorá pribije diváka do sedadla.