Král Artuš (2004)

Tenhle film se mi nelíbil. Byla jsem zvyklá na krásu, mystičnost, boží hudbu a příběh starého dobrého Excaliburu a teď tohle? Opravdu jsem tenhle film nezkousla. Sice některé scény a nápady nebyly špatné, ale celkově mi to připadalo, že to hrají děti. Prostě vybrali špatné herce, byli moc mladí, ne že by hráli nějak špatně. Nepřesvědčilo mě to, docela nuda. Jeden z horších pokusů o zfilmování legendy o králi Artušovi.

Poslední samuraj (2003)

Tom Cruise? Ne díky, ale tomuhle filmu obsazení jeho osoby odpouštím, hrál dobře. Námět dobrý, ale zase tvůrci nijak moc neriskovali, protože takový srdcervoucí příběh předem film předurčuje k úspěchu. Ale jinak dobré, hezké, krásné kostýmy a hudba a tak všechno... Však to znáte, to je u podobných historických filmů skoro všude stejné.

Resident Evil (2002)

Nic moc. Co více říct? Už ten nápad není moc duchaplný, ale pořád je jednička lepší než dvojka. Ani neumím říct, co tomuhle filmu chybí. Milla to nehrála špatně. Film to není hrozný, jen mě prostě nebaví takové přiblblé horory a vyvražďovačky, já se u toho nudím a takový film mi nic moc nedal, a to mi vadí.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Naplněno pravidlo o dvojkách - tohle mi připadá horší. Ještě větší nuda, já už ani nevím, co k takovému filmu dodávat. Prostě nic moc, Milla je dobrá herečka, ale u mě touto rolí moc v ceně nestoupla. Na film se znova už asi nepodívám.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Star Wars sice nemám až tak ráda, ale musím uznat, že tohle je opravdu hezký film s dobrým příběhem, kvalitními hereckými výkony, super efekty a bůhví čím ještě. Obdivuji, jaké neuvěřitelné světy dokázal George Lucas vytvořit. Tenkrát to bylo mé první setkání se Star Wars, které mě donutilo podívat se na další díly.

Šestý smysl (1999)

Film, který ani není tak hororem, jako spíše thrillerem s naprosto geniální a strhující a ještě dechberoucí atmosférou. Vidět takový film o půlnoci, tak bych se normálně bála jít sama na záchod. Ne, teď vážně. Film je takovým hereckým koncertem pro Bruce Willise a opravdu hodně nadaného kluka Osmenta. Oběma za tyto výkony tleskám a tleskám i filmu za jeho skvělou atmosféru.

Rychle a zběsile (2001)

Jo, drsňácký film. Nejvíce se mi ale na něm líbí ta nádherná auta. Jedno mít a výskám si. Dokonce jsem po zhlédnutí tohoto filmu a zahrání si NFS Underground na chvíli snila o ježdění po Miami s takovými fáry. Jinak kromě drsňáků a nabušených aut má tenhle film i docela povedený příběh, takže se film celkově povedl.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Jednička se mi líbila, ale dvojka je horší. Tady už to není o příběhu, jako o těch autech. Mi se taková auta líbí, ale že bych musela celý film koukat jen na ně? Tady mi prostě vadí absence kvalitního příběhu, a proto se dvojka jedničce prostě nevyrovná a mám docela strach, jaká bude trojka...

Moje krásná čarodějka (2005)

Tohle je takový milý, pohodový, oddechový film. Čiší z něj jakési kouzlo, ale bohužel mu chybí nějaká hlubší dějová linka. Nicol to zahrála v pohodě, takže normálně a přesvědčivě, ona je vcelku dobrá herečka. Dokonce jsem i na chvíli zatoužila umět taková kouzla. Takže to shrnu, je to pohodová romantická komedie s dobrou herečkou, ale nemá tak dokonalý děj.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Fakt dobrý, tenhle film. Leonardo tehdy nebyl můj oblíbenec, ale tady byl neodolatelný a roztomilý. Navíc je zajímavé, že je film točen podle skutečné události. Film byl svěží a rychle běžel, nenudil mě. Prostě dobrá podívaná, při které vám sobotní večer příjemně uplyne. Takových pohodových snímků by mělo být více. Jo a taky ty finty, ty byly fakt skvělé a konec byl zajímavý a smutný, zvláště proto, že se to skutečně stalo.