Americká 60. léta (2013) (seriál)

V jednotlivých dílech zazní informace, které zná snad každý, kdo se zajímá alespoň minimálně o historii. V tomto ohledu tedy nic nového. Co bych ale vypíchnul je množství autentických záběrů a záznamů. Člověk se hned lépe vcítí co takového američana ze 60tých let. Navíc je to perfektně chronologicky uspořádané. V šedesátých letech se toho odehrálo mnoho co ovlivnilo svět. Je to jeden z nejlepších dokumentů. Dost to připomíná Olivera Stone a jeho 'Neznámé dějiny Spojených států' , ale s tím rozdílem, že tady zaznívají pouze fakta a podložené věci. Žádné konspirace ani výplody něčí fantazie :-)

Kobry a užovky (2015)

Pokud mě baví nějaká česká tvorba, je to především tato. I když se obsah filmu může zdát někomu jako klišé, podle mého tyto filmy mají stále co nabídnout českému divákovi, především pak mládeži.

Továrny dneška: Tesla model S (2012) (TV film)

V díle se představí firma Tesla jako taková, s jakou přišla vizí a v neposlední řadě samotný elektromobil S. Velmi povedený díl. Informacemi nabitý díl .....

Přístav (2015) (seriál) odpad!

Další zoufalý pokus. Ti samí lidi, ty samé kecy. Člověk si připadá, že se dívá pořád na jeden a ten samý seriál už několik let. Ale že zrovna Dejdar bude dělat pro Primu, to jediné bych nečekal. Aspoň jedno překvapení si seriál připravil.

Mrazík (1964)

Silvestrovská klasika, kterou jsem viděl snad 15x a doufám, že už nikdy neuvidím. Ale jako malý jsem to měl rád.

Delta Force (1986)

pro mě je tohle jeden z průkopníků akčních filmů. V té době to musel být nářez!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Ale tak, nakonec proč nedat ty 4. Na Šíléném Maxovi se mi vždycky líbily masky a u tohoto dílu to má ještě depresivnější nádech než u Bojovníka silnic. Možná až příliš bojových scén, ale když si to publikum žádá, budiž. Nakonec .... co dnes není mainstream ? Největší psycho byl stejně ten kytarista :-D

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Nápad jako takový možná fajn, ale prosím vás, kdo je zvědavý na ty učinkující tam? Tak hloupé lidi televize dlouho neviděla ......