Arrow (2012) (seriál)

První série nebyla vůbec špatná. Pak to šlo do sraček a je z toho telenovela. Flashbacky připomínají Ztracených a současnost Temného rytíře. Takový seriálový mišmaš, který nepřinesl nic nového ....

Americký sniper (2014)

Životopisný film, ze kterého se člověk nedoví ani to málo, co čekal. Korunu tomu tvůrci nasadili tím vymyšleným scénářem, který mě doprovázel celý film. Takový Lone Survivor byl mnohem povedenější - člověk se dokázal vžít do děje. Ten rychlovýcvik mi nepřipadal jako zdárná ukázka toho, jak se člověk stane nejlepším sniperem. Americký sniper na mě působí jako film, který měl informovat širší americkou veřejnost a na krátký čas probudit jejich patriotismus.

Tanec s vlky (1990)

Téměř čtyř hodinový maraton (director´s cut.), se skvělou výpravou, kostýmy a hudbou. To vše v nádherné krajině a velmi emotivním příběhu. Film, ve kterém si přijde snad každý divák na své. Prostě ten, který tančí s vlky ......

Nezapomenutelní (2014) (pořad)

Jako vtipné mi to moc nepřijde, spíš je zajímavé sledovat reakce některých lidí. Pokud vás to chytne někde v parku, tak většina lidí vám ty kapesníčky dá :-)

Boj o Moskvu (1985) odpad!

Propagandistické žvásty. Co jiného taky čekat od filmu z roku 1985, na kterém se podílely země tehdejšího SSSR. Je to ostuda, že film založený na lži (i historické) má takto kladné hodnocení.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Pořad s tímto názvem už tu jednou byl jako projekt na youtube. Moc dlouho nevydržel. Jak asi může dopadnout tohle? Pokud se dá hovořit o nějakém úspěchu, tak jen díky "hurá akcím" na sociálních sítích.

Mariňák (2005)

Moc akce tam není a umělecké dílo z toho taky nebude. Na můj vkus až příliš moc sestříhané scény a nic konkrétního. V mnohém se to podobá Olověné vestě z roku 1987, která ovšem nasadila laťku pořádně vysoko.

Applikace (2014) (pořad)

Tipy, triky a aplikace pro androidí cetky. Pro trošku znalého má tento pořad přínos 0. Co taky čekat od diletantů, kteří přehlíží BlackBerry OS a raději zmiňují Windows :-D

Trestná lavice (2005)

Kde se Sheldon Turner vleml (rozuměj vzal), že kopíruje scénář z filmu Fotbal za mřížemi. Od první minuty, jakým způsobem se dostane hlavní postava do vězení až po náturu jednotlivých postav a končí to na chlup stejnými dialogy. Tak to jsme nečekali !!