Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Naši představivost naše rozhodnutí, naše sny a pohled na krásnou přírodu co nás obklopuje nám nikdo nevezme .. :)

Slídil (2014)

Jake Gyllenhaal v roli novinářského záporáka, který pro svou práci doslova "Chodí přez mrtvoly"

Ona (2013)

Nadčasový scénář, který nutí člověka zamyslet se nad možností kyber vztahu, kterýý tak trošku už zažíváme. Ve filmu ovšem vše dostává zcela jiný rozměr. Rozměr, který až děsí,ale myslím si, že je opravdu reálný. Jen nevím v jak blízské budoucnosti. A jak se s tím vyrovnáme... Pro mě 100% a palec hore!!! Tohle stojí za to vidět.

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)

Tak to je síla, ale musím říct, že já si toto dobu vrcholu normalizace takto představuji a jsem rád, že jsem v ní nevyrůstal. Možná přehnané, ale snad každý musí uznat, že toto období pařilo k tomu nejhoršímo co náší republiku potkalo nemluvě o tom slavném hnusném socialistickém realizmu, který jak už jsem četl níže máme dosud. Jak estetický tak bohužel i psychický zrozen přesně v těchto hnusných podmínkách...

Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

Tak todle je nářez ze zlaté éry Svazarmu a já v tom roce prvně spatřil světlo světa. Nikdy jsme to nesledoval, ale tentokráte nějak omylem jsem začal seriál sledovat a teda musím říct, že se hodně nasměju při každém dílu. Akce, nečekané zápletky, drsní hrdinové, napětí, vzrušení a herecká esa v rolích záporáků a hlavně hlavně ta hudbička. Všechny americké kriminálky namají šanci proto klukům z VB.Co víc napsat.... Kamile, prej máš vřaždičku, ale ještě si nenašel mrtvolku :D

Na sever Aljašky (1960)

Nevím kdo byl lepší.... Sam, Anděl nebo tleskající mrož? :D

Brácha za všechny peníze (1978)

Tyhle komunistické filmy ze 70. let mi nikdy nesedly a proto jsem rád, že jsem se narodil až v 80. letech. Vnímat svět až po roce 89 mému životu taky pomohlo. Díky.

Kimssi pyoryugi (2009)

Moc hezké od začátku do konce. Výborný scénář, dokonalá kamera a úžasná hudba dělají z toho filmu jeden velký zážitek. Tohle je vskutku originál na který se stojí za to podívat :)

Krvavá legenda Bang Rajan (2000)

Tohle dokážou natočit jenom asiaté. V syrovosti se jim nice nevyrovná. Je škoda, že 3/4 filmu byly pro mě hodně šeré,ale tak to asi mělo být. Závěrečná bitva mě dostalala po všech směrech a hlavní hrdinové se po ní stali nesmrtelními ....