Třetí princ (1982)

Nechápu jak tato velmi kvalitní pohádka může mít jen 67%....!?!? Kde se stala chyba? Já ale tuto pohádku sledují každé Vánoční svátky a líbí se mi pořád stejně :)

Vejška (2014)

Je potřeba vychovávat a podporovat tyto umělce, kteří Prahu a jiná města dělají svými podpisy krásnější :D Hvězdičky dávám pouze za Jirku Mádla a Jana Krause.

Zátah 2 (2014)

Tak tedy jen krátce. Pakliže jednička byla maso, tak dvojka je teda pořádný hoodně syrový MASO!!! Pro mě nejlepší martial arts! :)

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Musím říct, že lepší než první díl. Hodně jsem se bavil a nasmál a to u toho žánru málokdy. Snad i lepší než New Kids. S ničím žádný slitování. Jaký pak copak :D Závěrečná bojová scéna srudou mini armádou mě dostala. Já prostě nemůžu dát míň!! Norové to zabili!!!

Jonesovi (2009)

Přiznám se, že bych podobný job nějaký ten pátek vydržel dělat a popravdě ani bych se nenechal dlouho přemlouvat. Velmi přijemná záležitost. Jen mi tak nějak nesedí David s jeho přiznáním, ale to bude asi tím, že už je to prostě Hank z Californication :) Já se nyní natáhnu ve své grazonce na gauč ,navlečuji si pižamo neznámé značky, dám si Kofolu, k tomu sušenky Opavia , budu sledovat televizi značky Phillips a u toho budu přemýšlet o Audi R8 které nemám :)

NON-STOP (2014)

Vůbec to není špatný film. Sice to není takový dechberoucí napínák jako Let číslo 93 ,při kterém jsem asi měl infarkt , ale celkem slušně jsem se u toho bavil. Jen ten konec mi tam nějak neseděl..

Pirát silnic (2007)

Whisky, whisky, tohle mě prostě nikdy neomrzí :D

Ctihodný občan (2009)

Hooodně povedeným snímkem kritizující soudní systém USA bychom se mohli inspirovat i tady u nás :D Tady ten je totiž 100% horší!!! Ne opravdu se mi tenhle film velmi, velmi líbil a Gerardovi jsem neskutečně fandil až do konce. Ten mě trošku zklamal, protože celý film vyzvihoval genialitu hlavní postavy a ten závěr byl prostě takový nějaký - málo předpokládatelný a asi až příliš americký.Tam se měli inspirovat třeba korejskou produkcí. Ovšem na genialitě celku to už moc nevzalo :) u mě 100%

Terkel má problém (2004)

Čekal jsem něco trošku jiného a o to to víc jsem byl překvapen touto morbidní pohádkou. Když k ní dále připočtu Marka Ebena v dabingu jako Gunnara musím říci, že jsem se docela zasmál :D

Harry Brown (2009)

Tak tomuhle pánovi jsem neskutečně fandil!