Odsouzeni k boji (2007)

V současné době velmi aktuální téma rozkladu Iráku. který nastal před více jak deseti lety zásahem Američanů. Film je natočem velmi realisticky a z natočených scén až mrazí. Stačí jedna chyba a nemůžete v této části světa vyhrát. Pro mě rohodně jeden z nejlepších filmů na toto téma.

Železná srdce (2014)

Posádka tanku co zničí celou rotu SS?!?!? "trošku" komiksové. Tento film udělal z Wermachtu totální blbce což si myslím, že vzhledem k tomu že dobili skoro celou Evropi nebyli. Za tygra 3*

Vybíjená (2015)

S takovým hereckým obsazením bych čekal něco jiného..Když někde vidím, že tam je Geňa, Suchyč a Sokolič tak čekám, že se budu bavit a né, že človek bude zase potřebovat antidepresiva.Ježiš kam se to ten český film dostal to snad ani není možný. Copak už se člověk nemůže jen bavit aniž mu musíte pořád vnucovcat Vaši trapnou, utrápepenou, zpytovanou, streotypní realitu?! Děkuji nechci - mám se dobře. Herci z první republiky se musí v hrobě obracet. Příběh naprosto o ničem. Zasmál jsem se u něj snad jen 2x . a to je smuté. Opravdu velké zklamání zase dlouho český film nepotřebuju vidět...škoda.

Spartakus (2010) (seriál)

Pro po dlouhý době seriál, který jsem sledoval pravidelně. Správná řež v době povstání Spartaka, která mě nepříjdě až tak moc nadsazená skutečnému příběhu. A ona ta krev k tomu starověku tak trošku patří a komu se to nelíbí tak ať si raději sleduje Star Trek nebo Ordinačku. Takový syrovější Řím :)

Ex Machina (2014)

Ono s roboty není radno si zahrávat. Takové poučení plyne z tohoto příběhu. I když začátek byl pro mě až neskutečně utahaný ,tak naopak konec byl příjemným zpestřením. Líbila se mi uzamčenost příběhu a postav kterých je filmu asi tolik jako prstů jedné ruky. Berme to jako velké poučení do budoucna a myslím si, že se u tohodle filmu pár robotů v budoucnu určitě pobaví.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Moc hezký pořad, který sleduji skoro každý den.Vždyky mě podaví jak se Adam u všeho a všemu směje :D

Příběhy Cheeche a Chonga (1980)

To jsem se zase nařáchal nemůžu dám opět míń než 5*. Myslím, že dvojka je taky celkem slušná :D

Stoupat jak dým (1978)

Divím se, že mi tenhle film mohl uniknout.... Každopádně jsem se hodně nasmál a to pouze u heřmánkového čaje a míchaných vajíček :D Myslím, že se rád na tyhle dva hipíky podívám ještě jednou. Pro mě asi nejlepší komedie co se trávy týče. Tohle dnes už bohužel nikdo nenatočí .Opravu poctivých 86 minut srandy a můžu všem jen doporučit. V Americe se asi děly věci...