Wind River (2017)

Tohle není žádná Kalifornice ani Florida, ale drsné Skalnaté hory a velké pláně s jejich původními obyvateli. Jsem zmražený. Rozhodně stojí za shlédnutí.

Lovec hlav (1976)

Výborná hudba, výborná kamera a ještě lepší Belmondo!!!

Horká kaše (1988)

Jsem rád, že mi v té době bylo 6 a ve školce jsem poslouchal Dalibora Jandu na LP. Techno je všechno :)

Naprostí cizinci (2016)

Když občas jedu v MHD tak velmi často zjisím, že jsem asi pouze já při plném vědomí nebo naopak na jiné planetě. Ano lidé se naučili to, že jejich život ovládá něco úplně jiného a oni již nejsou páni svého času. Co bude dál? Kolem můžou padat bomby, stékat slzy a všichni budou koukat na pár palců barviček. Smutné ,pravdivé, výborné. Mám chuť něco podobného zažít naživo :)

Coherence (2013)

Tak to byla jízda. Líbí se mi takové příběhy, kdy se sejde parta lidí na večeři a po několika skleničkách vína se teprve začnou dít věci. Ovšem trošku jiné než co by člověk čekal. Taková odnož The Invitation, ale myslím, že i lepší. Už vím jak by vypadal film psychologický film Sheldona Coopera. 100%

Contratiempo (2016)

Španělská produkce mě již nějakou dobru přesvědčuje, že patří mezi TOP a Contratiempo je tím dalším dokůzem. Tohle je přesně to co mě baví. Každá mince má dvě strany, vždy jsou dva úhly pohledu. Pravda je ale jen jedna...velmi kvalitní triller.

Pasažéři (2016)

Nad tímhle tématem jsem přemýšlel už jako malý když jsem četl v ABC Kruanovu cestu a dodnes si říkám jaké by to asi bylo skončit na kosmické lodi s dívkou snů a strávit tam spolu s ní zbytek života. Přiznám se, že bych sám takovou cestu asi dobrovolně nepodstoupil a kdyby, určitě bych se z toho snažil vytěžit maximum. Pěkné.

Milenci těch druhých (2015)

Takové příběhy se ve skutečnosti prostě nemůžou stát, ale je tu jedno velké ALE. A to ale je, že se na to hezky dívá. Dost pochybuji, že by někdo měl takovouto kamarádku ,které by do puntíku vyličoval svůj sexuální život a kdyby jo tak vyhrál a právem může považovat za pána tvorstva :) Simpatičtí herci - pro mě zábavné.

S láskou, Rosie (2014)

Můj kapesník nezůstal suchý a jen těžko jsem své ubrečené oči vysvětloval kamarádovi co přišel na hokej. Naštěstí až na závěrečné titulky jinak by čekal přede dveřmi.

Rapl (2016) (seriál)

Společně se Světem pod hlavou a Případy 1. oddělení je Rapl nejlepší česká detektivní série. Zapomeňte na pitavala nebo na Zemana. Nastal čas Kuneše, Lupínka, Rohana, Slepičkové a přísného Máchy !