Nejlepší trapasy (2013) (seriál)

Některé příběhy jsou slabší, některé naopak dost dobré a některé průměr.. Celkově mě to docela bavilo a v každém dílu byl minimálně alespoň jeden dobrý. Jasný je to taková jednorázovka, ale tak proč ne.. 75%

Jurský svět (2015)

No teda byl jsem dost příjemně překvapen.. Čekal jsem že to bude sračka a docela se to dalo.. Jasně není to už takový trhák jako musela být 1, ale stejně.. Film se pořádně rozjede až tak ve 40.- 50. minutě, ale i do té doby je to nějak zkousnutelné. 85%

Dovolená v Protektorátu (2015) (pořad)

Fakt mě nenapadají dobrá slova jak tuhle ubohost popsat.. Hodit moderní rodinu, která nevydrží ani pár minut bez smartphone do starých časů je docela dobrý nápad. Hodit jí asi do nejvíce kontroverzní doby v historii československa, tak to už je úchylárna. Vzhledem k tomu, že rodina ví jak dopadla válka tak ví na jakou stranu se klonit, každopádně ze začátku války, kdy situace vypadala tak že to němci nakonec vyhrají by možná kolaborovali, ale oni jenom držkovali o tom jak dostali němci na Stalingradu na prdel atd.. Bohužel(nebo bohudík) rodina věděla že si ČT nemůže dovolit aby jim z ničeho nic člen rodiny zmizel, či přišel(spíše ho někdo dovlekl) polomrtvého, takže vlastně někteří členové rodiny mohli dělat ramena na Němce i když ve skutečnosti by jim leštili boty a líbali jim prdel.. ČT možná měla vzít více rodin a udělat to nějakou soutěžní formou, protože možná to by přidalo trošku na důvěryhodnosti, tohle fakt byla fraška.. Takže dobrý nápad, ale nedotažený do konce. V rodině mě nejvíce iritoval dědek a matka.. Takoví dva rozumbradové, kteří kdyby to bylo v reálu tak by hajlovali jak nikdo jiný.. Na druhou stranu babka a mladí kluci na mě působili velmi dobře(jasně kluci se dost často tlemili, když třeba řekl, že je veme na převýchovu atd.) a prostě bych jim docela věřil.. Stejně tak externí herci byli super. PS: Mě se hlavně líbí ten konec, jak rodina vynáši soud nad lidma, kteří jim prakticky nic neudělali.. Haha.. 15% (hodnocení neměním, kdyby to bylo v jakékoliv jiné době, tak by to podle mě mohlo být i zde červené, bohužel autoři šáhli někam co by se nemělo využívat k reality show..)

Avengers: Age of Ultron (2015)

Bylo asi jasné, že po skvělé 1. bude následovat horší dvojka. Opravdu dvojka byla o poznání slabší.. První 2/3 byly fakt přímo utrpení, který mě každou minutu víc a víc uspávali, díky bohu to zachránila poslední třetina a taková ta závěrečná bitva, která mě bavila o poznání více než právě v té 1. Fakt jsem dlouhou dobu nevěděl jak hodnotit, ale nakonec dávám 70%, protože i přesto, že i to bylo v porovnání s jedničkou obrovský rozdíl kvalit, tak i tak to bylo lepší než hodně současných filmů..

Ještě rychlejší a zběsilejší (2015)

Po dlouhé době povedená parodie.. Možná je to dáno tím, že to parodizuje pouze jeden film (respektive celou řadu) a nebyly tam kvůli tomu nějaké zbytečně vnucené přeplácanosti.. Hodně fóru je originálních a nepředvídatelných, hlavní postavy jsou úžasné (Rock je asi nejlepší, Diesel ale taky není špatný) a rychle a zběsile to fakt skvěle vystihuje.. 80%

Tohle je Sparta! (2008)

Ale jo mě to docela bavilo. Občas to bylo až moc přeplácané (jak Leonidas skopával asi 15 lidí do jámy), ale občas ta přeplácanost mě rozesmála.. Je to sice taková jednorázovka, ale docela jsem se u toho nasmál, takže účel to splnilo. 60%

Pařba všech pařeb: Poslední kocovina (2014)

Spíše nudné, než zábavné, spíše trapné než vtipné. V porovnání se Starving games tohle je hromada hoven. Pařba ve Vegas mě nudila, takže možná proto jsem se i u tohoto hrozně nudil. Ale hlavně je to slátanina fakt hrozného kvanta filmů, že to nemůže fungovat.. A taky nefungovalo. Nějaké postavy jsou super (méďa, Jack Sparrow), ale většina totálně zbytečná. Občas jsem se pousmál, ale fakt tak 1-2x což je v případě parodie která trvá téměř hodinu a půl dost málo.. Takže pokud máte rádi Hunger games a chcete vidět nějakou parodii radši si stáhněte Starving games, tohle je jenom ztráta času, která se odklání od každého filmu, který to má parodizovat tak hodně, že by to člověk téměř nepoznal co to má být.. 15%

Praha vs. prachy (2015) (pořad) odpad!

Věříte tomu, že v roce 1969 nepřistáli Američané na Měsíci? A věříte tomu, že všechno ovládají Ilumináti? A máte rádi pohádky? Pokud jste třikrát odpověděli ano, rozhodně se vám toto znásilnění kamery bude líbit..Viděl jsem pouze jediný dil a to s Krnáčovou. A i přesto, že si Janek myslel jak jako filuta nad Krndou vyzrál tak realita je úplná jiná... To že odhaluje nekalosti Prahy je fajn, ale tak ať navrhne nějaké řešení, nebo ještě lépe ať veme zákon do vlastních rukou a pěkně to natočí.,. Ono je totiž jednoduché ukazovat na něco prstíkem. Pro mě je to odpad odpadů, ale chápu že to má 92%, přece jenom Česi jsou úplně vymletí a věří tomu že všichni kromě strýčka Andreje kradou.. 5%.. Mrdka

Rychle a zběsile 7 (2015)

Pokud to porovnám s pětkou a šestkou tak tohle byl fakt nejslabší díl. Na druhou stranu asi nejvtipnější.. Fóry asi nebyly úmyslné ale spíše jsem se musel smát občasné blbosti.. Kdo má rád Dwayna Johnsona tak si ho moc v tomhle snímku neužijete. Je tam celkově asi 5 minut, bohužel.. Konec není tak sentimentální jak jsem očekával, ale je docela pěkný.. Pokud to shrnu křížem krážem tak musím hodnotit stejně 5 hvězdami i přesto že je to fakt jeden z těch slabších dílů už jenom z důvodu úcty k Paulu Walkerovi.. 85%

Poslední noc (2009)

Horor? Spíše ne. Seagal tam téměř nebyl a když tam byl tak jenom máchal mečem. Ale i přesto to nebyl zas tak blbej film. Uznávám že v porovnání třeba s Já, legenda, či 28 dní (či 28 týdnů) poté se to nedá srovnávat, ale čekal jsem od toho větši volovinu.. 25%