Jedna mezi oči (2012)

Pro mě obrovské překvapení. Čekal jsem, že to bude sračka, protože to neprošlo kinem a šlo to rovnou na DVD, ale vyklubal se z toho docela dobrej akčňák. Občas jsem se pousmál nějaké přiblbé hlášce. Na poměry dnešních akčních filmů fakt zábavné. 75%

Maverick (1994)

Tak tohle mě dost bavilo. Sice ten konec je tak nehorázně zamotanej ale to tomu filmu dodává ten správný šmrnc. Pomaleji se to rozjíždí, ale když se to rozjede tak je to fakt skvělé.. 90%

Sabotáž (2014)

Tak to se moc nepovedlo. Táhne se to jako smrad, akce tam sice nějaká byla ale totálně mě to nebavilo. Arniho mám sice rád, ale jako velitel elitního komanda mě nějak prostě neseděl. Naprostá zbytečnost, že to neprošlo kinem dokazuje jenom to, jak moc je to blbé a jak tomu producenti moc nevěřili.. 35%

Griffinovi (1999) (seriál)

Co si nedovolí v Simpsonech si dovolí v Griffinových. A to je dobře. Opravdu se jedná o dost kontroverzní seriál a člověk mu musí přijít na chuť. Ze začátku jsem to neměl rád, protože je to konkurence Simpsonů, ale po první sérii jsem si to fakt oblíbil a nějaký fóry jsou fakt suprové. Takže dejte tomu šanci a budete se určitě bavit.. 90%

4 Svatby (2012) (pořad) odpad!

Tak tohle se vážně nepovedlo. Vrchol nevkusu.. Proč kvůli nějaké dovolené (nebo prachům nevím co je to odměna) si někdo může zničit něco jako svatba tím, že si tam pozve další 3 slepice kteří zkritizují všechno co jde.. Fakt nevím jak hluboko český národ ještě klesne..5%

Útěk na Horu čarodějnic (2009)

Myslím, že tomuto filmu dost v popularitě pomohla taxiková scéna, jak se Rock otáčí. I já jsem se k tomuto filmu dostal stejným způsobem (mj. mám rád i Dwayna Johnsona). Co se týče snímku, fakt je to infantilní sračka , která je občas fakt tak dětinská, že se z toho chce až brečet. Efekty vyloženě nechutné (viz. třeba jak se odrážely kulky), děj taky nic moc extra. Každopádně i přesto mě tenhle film docela bavil.. Takže proč ne. Někdy v budoucnu na to třeba ještě kouknu.. 70%

Lincoln (2012)

Film se nehorázně táhne, nic pořádného se za celou dobu nestane. Jasně je to životopisný film a tam nejde o nějakou akci, ale o zachycení dané osobnosti, každopádně bych daleko více ocenil třeba občasnou fikci vykoupenou nějakou dávkou zábavy. Takže opravdu nuda, na jedno zhlédnutí a konec. Film opravdu nebyl ničím zajímavý a spíše nudil než-li bavil.. 45%

Mimoni (2015)

No tvl.. Tohle mě vážně zklamalo. Uznávám že pár minut po filmu jsem byl naprosto nadšený, pak se mě to nějak proleželo v hlavě a moc se to nepovedlo. Nějaké momenty vtipné, nějaké roztomilé, ale v porovnání s ostatními animáky co jsem teď viděl tak tohle je sračka. Mimoni jsou fajn, ale měli asi zůstat jako vedlejší postavy, tohle bohužel nefungovalo. Je pěkné že člověk se doví kdo jsou Mimoni vůbec zač ale stejně.. To mohli zmínit klidně okrajově.. Obrovské zklamání. 35%

O myších a lidech (1992)

Skvělé zpracování knihy o myších a lidech. J. Malkovich a Gary Sinise to suprově zahráli. Od knižní předklony se tento film neodklání, takže pokud někdo potřebuje čtenářský deník k této knížce, stačí zhlédnout tento film. 85%

Odebrat z přátel (2014)

Fakt nevím jak to mám hodnotit. Film je to takový neobvyklý, už jenom z důvodu, že celou dobu se odehrává na ploše macu a hlavní roli tam hraje skype a chabé připojení k internetu. První půl hodina naprosté utrpení, pak se to rozjelo a musím říct, že mě to i docela bavilo. Horor? Spíše lekačka. Hodnotítm takhle vysoko, protože rozpočet tohoto filmu byl pouze 1 milion USD a většina stejně padla asi na reklamu.. A na to, že se jedná o nízkorozpočtový film tak to bylo vážně dobré a hlavně mě docela bavil ten konec, který to opravdu vytáhnul.60%