Prima hodinka (2015) (pořad) odpad!

Prima se začíná konvertovat na totální sračku. začalo to diváckými zprávy, pak přišlo mnoho nových seriálů a korunují to ještě takovým hovnem.. Nevím čemu se to snaží vyrovnat, ale reportáže jsou nezajímavé, hosti také, moderátoři taky žádná sláva.. To byla zajímavější ta kombinace komisař rex(ten původní) + odpolední zprávy, ale tohle je fakt peklo.. Edit: Čím víckrát jsem to vidím tím je to blbější a blbější. Ta moderátorka na mě působí jako naprostá blbka bez absolutního moderátorského skillu, ten chlap je sice taky nemožný, ale v porovnání s tou krávou pořád dobrý. Musím snížit z 10% na 5%

Hrajeme s Alim (2015) (pořad)

Po shlédnutí několika dílů musím přehodnotit hodnocení. Jasně je to blbé, na druhou stranu občasné fóry co tihle mladí kluci dělají mě prostě pobaví, stejně tak mě občas baví ty dementní hry co tam hrajou.. Prostě taková odddechovka 55%

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Dětinská a kýčovitá píčovina. Ale prostě zabavilo to. Dobře herecky obsazené, slušná akce a jako oddychovka ideální. Uznávám, že teď to tak další 2 roky zase nechci vidět, ale stejně.. 70%

Telefonní budka (2002)

Je zajímavé, že film s tak malým rozpočtem je schopný překonat megafilmy za stovky milionů dolarů.. Celý film se odehrává v jedné lokaci, ke všemu v něčem tak stupidním jako je telefonní budka. Ale i přesto je to prostě skvělej film. Dost tomu asi pomohl Colin Farrell a F.Whitaker, který se podle mě na podobné role opravdu hodí.. 75%

Pravidla podsvětí (2013)

Kdybych napsal do slovníku slovo "debilní nuda" myslím, že mě vyjede tenhle skvost.. Řekl jsem si - super hraje tam Seagal a Danny Trejo to bude pecka. Bohužel se tak nestalo. Většinou filmy sleduji tak, že začátku je příliš nevnímám a pak tak nějak zvyšuji pozornost až se ve výsledku věnuji jenom filmu. Bohužel v tomto případě to bylo naopak - vyhradil jsem si na to večer, že budu sledovat pouze tento snímek a po 30 minutách už jsem hrál Medal of Honor a litoval jsem, že jsem touhle sračkou zabil půl hodiny. Seagal s Trejem tam sice jsou ale totálně na nic.. Nuda bez nápadu a to tenhle film měl v jednu chvíli tuším i 100% (po pár hlasech :D ) Za mě slabých 20%

Nelítostný Parker (2013)

Vůbec nevím jak mám tohle hodnotit. Začátek super a zaujal mě, další řekněme hodina nuda, konec mě naopak bavil stejně jako začátek.. Nebýt Stathama tak na to asi ani nekoukám, každopádně i ostatní herci byli docela v pohodě.. Průměrná podívaná, na zabití času ideální. 65%

D-Tox (2002)

Docela příjemné překvapení. Čekal jsem od toho nehoráznou sračku, každopádně to tajemné prostředí je dobré. Film má docela slušné tempo, příjemně odsejpá a ani nenudí. Za mě 65%

Let (2012)

Výborný film o tom, jaká závislost dokáže být svině. Denzel Washington to ztvárnil skvěle. Jediné co bych tomuto snímku asi vytknul je to, že se opravdu nehorázně táhne. Ale i přesto doporučuji, podle mě je to jedno z mála psychologických dramat z posledních pár let, které za to stojí. 70%

Test (2003)

Jedním slovem divné. Bohužel jsem tomu nevěnoval přílišnou pozornost, ale stejně to celé působilo tak nějak divně a zmateně. Konec byl docela drsný a proto tomu dávám tak "vysoké hodnocení". Časem se možná na to zase rád podívám.. 50%

Velká šestka (2014)

Takový průměrný animák. Začátek je nuda a o ničem, trošku se to rozjede v nějaké 1/5, ale to díky Baymaxovi. Ostatně díky Baymaxovi to mělo nějakou úroveň a vždy když byl ve scéně, kvalita stoupala. Jinak z postav mě přišel sympatický už pouze Fred, ostatní byli nesympatičtí a spíše mě iritovali. Co musím uznat, že bylo na tomto filmu dobrého je, že uměl překvapit. Pro mě další případ totálně nadhodnoceného filmu zde na csfd.. 55%