Jack Ryan: V utajení (2014)

Mě to docela bavilo, a rozhodně mě to nepřipadalo jako nějaký tuctový akčňák, záporák byl sice takový suchý, ale to vůbec nevadí.. 70%

Nebezpečné hry 4 (2010)

Teda, když jsem viděl ten název filmu tak jsem si řekl, že to bude asi totální shit. Zas tak blbé to není, jasně nějakou mega inteligentní zábavu od toho nečekejte ale narozdíl od většiny filmů je tenhle film prostě nepředvídatelný a každou chvíli je zvrat. Ke konci je člověk už méně důvěřivý a prostě tuší že ve výsledku každý chcípne, ale to je jedno. 70%

Méďa 2 (2015)

Rozhodně to nemá už takové kouzlo jako jednička, protože prostě vulgární plyšový medvěd už není tak "cool" a nový jako byl v právě časů kdy vyšla jednička, na druhou stranu tento film má kouzlo v něčem jiném. Po příběhové linii mě bavila více dvojka, co se týče humoru právě dvojka byla slabší. Celkově bych to hodnotil jako relativně originální film, humor je spíše pro puberťáky, ale myslím, že cílová skupina právě tato věková kategorie byla tak proč ne.. Rozhodně stojí ze zhlédnutí stejně jako jednička. 75%

Naprostá sebedůvěra (2012)

Seagalovky mám rád, ale novější stojej fakt za vyliž prdel. Nebaví mě prostředí, nebaví mě postavy nebaví mě tam nic. Konec je slušnější, možná proto hodnotím 2. hvězdami, jméno naprostá sebedůvěra pouze dokazuje o jakou blbost jde.. 40%

Hlídka v Ardenách (1992)

Od válečného filmu bych očekával asi trošku něco jiného. Na druhou stranu, proč ne.. V porovnání s nějakým fury, či něčím takovým jsem tam viděl alespoň nějaký náznak "reálnosti". Takže pro milovníky válečných filmů tohle není to pravé ořechové, ale pro ostatní, když mají volný večer proč ne.. 65%

Reset (2009)

Hodnotil bych snad i lépe, ale ty poslední 2-3 minuty, což mělo otevřít další díl (vzhledem k hodnocení, se asi toho snad nedočkáme). Co se týče samotného filmu, nápad není vůbec špatný, bohužel ta realizace toho nápadu je příšerná.. Začátek je nudnej, pak ale film dostane docela šmrnc, ten konec je ale fakt ubohej. Je zajímavé že v tomto filmu jediné k čemu slouží bezpečnostní kamery jsou k tomu aby je zneužívali kladné postavy. To že plně ozbrojené elitní komando není vybavení nočním viděním, či že pistole má zásobník na miliardu nábojů a shodou náhod, když klaďas "válčí" s armádou hologramů hlavního záporáka mu jeho kamarádi oznámí že zbývá poslední náboj v zásobníku korunuje tento film na totální shit kompetně.. Co ale musím na tomto filmu nechat je postava Vala Kilmera, který se prostě na akci "slizouna záporáka" hodil. 45%

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Absolutně netuším jak tento film hodnotit. V porovnání s ostatními díly je to možná to nejslabší co bylo, film se docela táhne a třeba v porovnání s první částí mě příjde, že to hrozně ubralo na svižnosti (což jsem čekal spíše naopak) , nebo spíše takhle, první hodinu se téměř nic neděje pak obrovské množství akce (až moc zbytečný) a na konci zase nic. Ale jako celkově je to dobré (pokud vemu v potaz i ostatní díly). Film je sice předvídatelnej, ale jako přišlo mě to drsnější než jsem čekal. Konec je stupidní, ale na to jsem si už u podobných filmů zvyknul. Takže celkově rozhodně ano, na druhou stranu stejně jako sračka typu Harry Potter tenhle typ filmu prostě padne jen někomu, pokud máte Hunger Games rádi, rozhodně si to nenechte ujít.. Edit: Po druhém zhlédnutí musím konstatovat že je to opravdu nejnudnější díl co je. Je asi pravda, že se autoři musí držet knihy (aspoň přibližně, knihu jsem nečetl tak nevím jak to tam bylo), takže jsou v tom v podstatě nevinně ale minimálně na tom rozdělení vinu mají.. Třetí díl vyplýtval už všechno střelivo a čtvrtý už je spíše takový na efekt a vytřískat další prachy. No co ale už hodnocení měnit nebudu, Hunger games jako série mě opravdu bavila, co prakticky začalo jako něco na co jsem se úplnou náhodou dostal do kina, skončilo pro mě jako 3 nejočekávanější filmy v následujících 3 letech, jen mě docela mrzí že už to skončilo, Jennifer Lawrence je fakt kost a asi na další podobnou sérii se skvělým obsazením a poutavým dějem už nějaký čas nenarazím. 90%

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Po dlouhé době film, který mě velmi příjemně překvapil. Jasně většina lidí bude tvrdit, že je to spíše akčňák, protože to akčnák skutečně je, ale jako nenapadá mě lepší film na páteční večer. Trošku jsem se ztrácel v postavách jak měli všichni klobouky a pořádně jim nebylo vidět do ksichtu, ale pak jsem to nějak dal :D 85%

Mickeyho klubík (2006) (seriál) odpad!

Tvl to jsem zase na malý okamžik postil omylem ČT:D a vyskočil na mě tenhleten děs.. jasný je to seriál cílený na děti, ale stejně? Co to má jako být? Tohle fakt musí dělat z těch dětí retardy.. Za mých mladých let podobné sračky nebyly a přežili jsme to, uvidíme co podobné shity nevalné kvality udělají z další generace, ale asi nás nic pozitiního nečeká.. 5%

Misery nechce zemřít (1990)

Taková jednorázovka, netvrdím že mě to nebavilo, ale bylo to příšerně předvídatelné, takže to chvílemi působilo fakt nudně. Každopádně za herce musím dát hvězdu, možná dvě navíc, protože se do těch rolí opravdu hodili.. 70%